Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Head Team - opinie

Myślałem, że to są równie popularne piłki jak Wilsony Championshipy, bo wszędzie je widzę, a nie odnalazłem wątku na forum z nimi związanego.
Ale do rzeczy. Jeśli ktoś gra nimi, może napisać co o nich sądzi? Bo nie wiem czy trafiłem na jakąś felerną serię czy to faktycznie jakieś niszówki/odpad ze stajni Heada?

Poza tym, że mają dobry (jak dla mnie aż za mocny) skok i są dość twarde, a co za tym idzie szybkie na korcie to ich trwałość to jakieś nieporozumienie. Powiedziałbym, że gorsze są tylko Dunlopy Club ze sklepu Sports Direct.
Ponieważ nie sprawdziły się na korcie, sprawdziłem nową puchę na ścianie i... po jakichś 30 minutach jedna dostała kapcia jak przebita opona (nie pękła tylko jakby wewnętrzna warstwa odkleiła się od zewnętrznej bo coś zaczęło telepać). Kolejna piłka odbijała się dość losowo i nieprzewidywalnie tak jakby i z nią było coś nie halo. W porównaniu z Wilsonami, Tretornami to jakieś podpiłki. :)
Obrazek Co o nich myślicie?
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Head Team - opinie

Potwierdzam, że zarówno komfort gry tymi piłkami, jak i ich trwałość pozostawia wiele do życzenia. Ostatni raz miałem okazję grać nimi pewnie ze 2 lata temu, a że jest to jeden z najtańszych produktów Heada, nie sądzę, żeby poprawili od tego czasu jakość. Po otwarciu piłki są bardzo twarde, ale szybko się rozbijają. Niemożliwe jest, jak dla mnie, zagranie nimi dwóch meczów - miałem nawet takie sytuacje, że jakieś nitki z nich wychodziły po 1,5h grze. Jak dla mnie, 2/10 i nikomu nie polecę, bo jest dostępnych na rynku wiele piłek w podobnej, a nawet niższej cenie.

Btw. promocja z dzisiaj - Tygertenis rozesłał informację SMS'em do subskrybentów, że karton piłek Soderling lub Black Code jest dostępny za 300zł, co daje cenę 16,66zł za puszkę. Uważam, iż oferta świetna.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Team - opinie

Te Heady to typowe budżetówki. A zatem ... :/

P.S. Soderlingi fajne piły. Cena bardzo dobra.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Team - opinie

Piłka budżetowa to czego chcieć?
Ja takich piłek zwyczajnie nie dopuszczam do gry ... :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head Team - opinie

Gram tymi piłkami i nie mam im nic do zarzucenia. Ale ja nie jestem jeszcze albo wrażliwy na piłki albo na tyle świadomy, żebym poczuł subtelne różnice.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head Team - opinie

To, że piłka jest z linii budżetowej nie oznacza zaraz jakiegoś totalnego szajsu.
Znaczy to tylko tyle, że prawdopodobieństwo takiej sytuacji znacząco wzrasta. ;)
W końcu z czegoś różnica w cenie wynika.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Head Team - opinie

Nie jestem jakoś bardzo wrażliwy na piłki, ale tymi akurat grać się nie da. Dziwnie skaczące twarde kamolce z nieprzewidywalnym odejściem. Zero przyjemności z gry.
Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Re: Head Team - opinie

Właśnie chciałem sprawdzić na forum opinię o tych Hedach i ponarzekać na nie bo ostatnio wpadły mi w ręce a widzę... że rok temu już to zrobiłem. O_O

Ech, muszę wziąć coś na pamięć no i gdzieś sobie zapisać żeby więcej nie kupować tych piłek. :D
W każdym razie: 2017 - one nadal są do bani. ;-P

Wróć do „Piłki”