Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie? W googlach generalnie można znaleźć drukarnie i jakieś firmy marketingowe oferujące nadruki na różnych przedmiotach (w tym. np. na piłkach do nogi itp.) ale czy można dostać "czyste" piłki tenisowe dobrej jakości renomowanej firmy które można by zadrukować?
Jeśli tak to jak, gdzie i w jakiej cenie?
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

Strefa Tenisa ma piłki Wilson, gdzie obok loga producenta oraz modelu piłki US Open widniej również i logo Strefa Tenisa. Sądzę, że jak zamówisz kilkaset kartonów po 18 puszek każdy to z nadrukiem nie będzie problemu :) .
Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Re: Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

Clapton pisze:Sądzę, że jak zamówisz kilkaset kartonów po 18 puszek każdy to z nadrukiem nie będzie problemu :) .
O_O
Trochę dużo, myślałem raczej o detalu ale dzięki za naprowadzenie, zajrzę z ciekawości na stronę sklepu. :)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

maksu pisze:
Clapton pisze:Sądzę, że jak zamówisz kilkaset kartonów po 18 puszek każdy to z nadrukiem nie będzie problemu :) .
O_O
Trochę dużo, myślałem raczej o detalu ale dzięki za naprowadzenie, zajrzę z ciekawości na stronę sklepu :)
Logicznie myśląc, jedynie producent ma możliwość nadruku na piłkach przed zapakowaniem do puszki. Żeby chciało mu się to robić, musi mieć w tym zysk, a dla kilku puszek raczej nie będzie sobie zawracał głowy. Ale popytaj, kto pyta nie błądzi :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

Tu robią piłki do tenisa z nadrukiem. ;)
http://pilkipromocyjne.pl/pages/pilki.php
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

Elf pisze:Tu robią piłki do tenisa z nadrukiem. ;)
http://pilkipromocyjne.pl/pages/pilki.php
Ciekawe czy lepsze od tych Mantisowych Pro...szzzzzzę :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

Oj tam, oj tam. Szpan, że własne piłki jest? Jest.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Piłki do gry z własnym napisem - gdzie można zamówić?

No jest, nie ma bata :] .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Piłki”