Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Piłki treningowe

Witam, poszukuję solidnych, dobrych a przede wszystkim wytrzymałych piłek do gry na trening. Kiedyś pamiętam (lata temu) były fajne Tretorny "X Trainer" coś tam ale już ich chyba nie idzie kupić. Zależy mi na czasie bo może byłaby szansa, żeby przyszły w piątek jakbym dzisiaj zamówił. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Piłki treningowe.

Yonki Trainer i Babolat Academy, dla mnie piłki prawie identyczne, obie przyzwoite moim zdaniem do treningu. Choć oczywiście czuć różnicę w porównaniu do ciśnieniowych, które mają więcej filcu.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłki treningowe.

Czy masz może na myśli te yonexy? Babolaty to raczej na pewno te? A co myślicie o takich Tretornach?Nie ukrywam, że mam słabość do tej firmy jeżeli chodzi o piłki bo kiedyś miałem świetne ale to niestety już przeszłość :(. Zastanawiałem się też nad takimi Dunlopami?

EDIT.

Jeszcze takie Wilsony wypatrzyłem.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Piłki treningowe.

Co do Yonków i Babolców- 2x tak, ale podkreślę, że nie jestem wrażliwy na piłki.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Piłki treningowe.

Okej, dzięki za pomoc. Mam już jakąś wskazówkę :wink:. Ktoś może miał styczność z takimi piłkami treningowymi lub może zna lepsze? Tak nawiasem to te Babolat Academy ma chyba mój znajomy właśnie do uczenia i trenowania. Kiedyś nimi odbijałem to wydawały się takie ciężkie dziwnie i myślałem, że szybko mu się zużyją. Mamy już lato a te piłki dalej tak samo ciężkie jednak gra jest podobna i na jakości niewiele straciły. Wytrzymałość na pewno na plus :::gd:::.

EDIT.

Zdecydowałem się ostatecznie na takie Tretorny. Miałem bardzo często piłki treningowe tej firmy i trzymają pewien poziom poniżej, którego nie schodziły. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Dzięki za uwagi.
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Piłki treningowe

I jak spisują się te piłki? Rozważam zakup kosza (trening serwisu i podawanie z ręki piłek pannie) i czymś by go trzeba wypełnić. Normalne piłki raczej odpadają bo po miesiącu samego leżenia będą już "farfocle"... a ja przez miesiąc to może maks 2-3x taki kosz użyję ;-).

Wróć do „Piłki”