Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Pacific Pro Tour

Wczoraj graliśmy z ESP'em tymi piłkami. Kondziu zakupił je w SC (29 PLN wg cennika). Muszę przyznać, że całkiem dobre kulki. Nie są zbyt twarde, dobry odskok, nie mechacą się szybko, ładnie odchodzą z rakiety (nie są nerwowe).

Graliśmy na lekkim błotku po opadach, więc trzeba by produkt Pacifica potestować w normalnych warunkach, ale "na wodzie" się sprawdziły. Pozostaje pytanie jak z trwałością? Na to pytanie pewnie coś napisze ESP.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
dzalano
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 117
Rejestracja: 20 sty 2012, 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pacific Pro Tour

Czy może ktoś ma jeszcze jakieś odczucia względem tych piłek, bo rozważam ich zakup? :wink:
Biomimetic F3.0 TOUR
Biomimetic 200 PLUS
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Pacific Pro Tour

Odświeżam temat i pytanie o Wasze opinie dot. tych piłek. W Strefie jest na nie promocja.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Pacific Pro Tour

Gram nimi od kilku miesięcy na hardzie, spokojnie wytrzymują 3 mecze. Jak dla mnie bardzo przewidywalne, nie skaczące zbytnio zaraz po otwarciu. W tej cenie, która jest teraz w ST, polecam zdecydowanie :::gd::: . Sam chyba zrobię zapas pomimo prawie pełnego kartonu :D .

Ps. Na cegle grałem nimi raz, w pełni zgadzam się z pierwszym postem Obiego, warunki miałem podobne.
Polubiłem czerwone badziewie...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Pacific Pro Tour

Ktoś jeszcze nimi grał ostatnio? Bywa, że piłka dobra po paru sezonach traci na jakości...

Wróć do „Piłki”