presecutor
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2011, 14:38

Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Witam Serdecznie,
prowadzę sklep internetowy z piłkami tenisowymi. W ofercie mam wszystkie ogólnodostępne piłki firm takich jak Dunlop, Slazenger, czy Wilson.

Chcę sprowadzić na rynek nowe piłki, rozważam piłki K3 - czy ktoś z Was grał tymi piłkami, czy kupilibyście te piłki?

Proszę też o sugestię - jakich piłek Wam brakuje w ofercie sklepów, czy słyszeliście coś o nowych piłkach które mają wyjść, czy któraś z firm zamierza wypuścić na rynek tak rewelacyjny produkt jak już nieprodukowane Dunlop Rolland Garros?

Nie reklamuje w żaden sposób, chcę tylko zebrać opinie graczy, finalnie obie strony na tym skorzystają.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Zawsze jest zapotrzebowanie na dobre piłki w dobrej cenie. :wink:
Przykład popularności Head ATP Gold i "upadek" tych piłek dokładnie moim zdaniem oddaje to czego potrzebuje większość grających i to czym był dobry stosunek jakości do ceny.
Żeby wejść z nową piłką, ten stosunek musi być lepszy od tego jaki mają dobre piłki, które można kupić w różnego rodzaju promocjach.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

K3 - totalnie nieznana marka, może być ciężko. Na wypróbowanie może bym kupił, ale raczej po rekomendacjach.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Wiesz, wprowadzanie nowej marki to spore ryzyko. Ludzie są dość konserwatywni jeżeli idzie o piłki. Nawet sceptyczni są jeżeli idzie o nowe modele w znanej marce, a co dopiero jak chcesz zaproponować całkiem nową markę w ogóle nie znaną.
Musisz pamiętać że nadal bardzo wielu grających regularnie kupuje piłki w marketach sportowych buląc za nie 35zł-40zł/puszka ... :::bd::
A jak im to starcza na 2-3 gry to jakoś mało są zainteresowani kupowaniem nawet jednego (puszka) kota w worku ...
Do tego dolicz "presję" rywala - bo co to za wynalazek?! A niech rywal przegra to się dopiero zaczyna ... :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Vivid pisze:Do tego dolicz "presję" rywala - bo co to za wynalazek?! A niech rywal przegra to się dopiero zaczyna ... :twisted:
Jeden koleś w Challengu na DeSkach wyskoczył do swojego rywala z tekstem, że "tu się gra Dunlopami", gdy ten wyciągnął Penny. rotfl Jak przyszedłem popatrzeć (a było to na początku trzeciego seta), to tenże koleś przywitał mnie tekstem: "No zobacz Grzegorz, jakie Adam przyniósł piłki!" i to w trakcie gema, rzeczony Adam stał z osłupieniem na twarzy, a ja zagryzałem wargi, żeby się nie roześmiać.

Co do pytania autora, to ja czasem próbuję wynalazki, o ile cena jest atrakcyjna. Gdyby te piłki były w jakiejś dobrej cenie, to może puszkę bym wziął, ale jeśli byłyby w cenie porównywalnej do jakichś znanych (i dobrych) piłek, to bym nie zaryzykował.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Penn? To kiedy to było? Penna wykupił Head i tłucze je pod swoją marką.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Penny są dalej produkowane.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Vivid pisze:Penn? To kiedy to było?
Koniec 2006 lub początek 2007 roku.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

A to się zdziwiłem O_O.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Jeśli się nie mylę to Head przejął Penn przed 2000 rokiem.
Potem przeniósł ich produkcję do swoich fabryk w Chinach.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
presecutor
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 8 wrz 2011, 14:38

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Więc jeśli chodzi o piłki K3 na pewno na niekorzyść przemawia ilość piłek w puszce, czyli po 3 piłki. Z doświadczenia widzę że ludzie zdecydowanie chętniej kupują piłki pakowane po 4 w puszce niż 3. Tak wyglądają piłki, strona producenta:
http://www.k3tennis.com/pages/k3-tennis-products.php

Szkoda że Babolat popsuł piłkę Rolland Garros, sprzedaż tych piłek biła na głowę sprzedaż wszystkiego innego razem, nawet mnożąc przez 3...

Żadnych plotek o wypuszczeniu nowych piłek na rynek przez jakąkolwiek firmę?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Opinie o piłkach K3 (nowościach)

Dunlop nie tyle wypuszcza nową co zastępuje jeden ze swoich modeli...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Piłki”