gazo7
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:16
Lokalizacja: Toruń

Signum Pro Fiber Touch

Siema,
mam do was pytanie w sprawie naciągu Signum Pro Fiber Touch czy jest wart mojego zainteresowania. Szukam naciągu komfortowego, który uzupełniłby mój asortyment i uatrakcyjnił moją ofertę małego serwisu tenisowego. Zatem zależy mi na komfortowym naciągu, z którego zadowoleni byliby początkujący gracze oczekujący kontroli nad piłką, który mógłby służyć również we wszelkich kombinacjach hybrydowych i jak i tym którzy mają problemy z bolącymi stawami bądź grają mnóstwo godzin tak jak ja... Ważna jest również cena bo nie chce kasować jak za zboże :wink: mam już np. Babolaty Xcela, Addiction czy Conquest, jak i również parę naciągów nylonowych, Kirschbauma Touch (do tego kilka szpul dobrych i słabszych drutów) i najbardziej zadowolony jestem z Addiction jeśli chodzi o te naciągi "miękkie" - świetny komfort i dobra wytrzymałość za ok. 380 zł szpula, ale szukam czegoś nowego.
Podsumowując czy Fiber Touch to naciąg, którego szukam, jeśli nie to proszę was o jakieś propozycje komfortowch multi, bądź takich, które takie multi imitują :wink: za rozsądne pieniądze - poniżej 400 zł szpula.
Awatar użytkownika
Wielki Szu
Bywalec
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2010, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Signum Pro Fiber Touch

Signum Fiber Touch SF. Naciąg bardzo komfortowy, "bezpieczny" dla stawów, nie drogi (25 zł za set), jak na naciąg wielowłóknisty stosunkowo wytrzymały. Śmiało mogę polecić. Drugą szpulę już tnę dla swoich klientów i nie narzekają.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Signum Pro Fiber Touch

Naciąg faktycznie bardzo fajny- komfortowy, z dobrym czuciem, ale szybko traci napięcie. U mnie zaczął pełzać szybciej niż jakiekolwiek inne multi jeśli dobrze pamiętam było to jakieś ~8h.
Prezes fanklubu Staśka :D
gazo7
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011, 22:16
Lokalizacja: Toruń

Re: Signum Pro Fiber Touch

Dzięki,
czyli generalnie można chyba przyjąć, że do grania amatorskiego ten naciąg w zupełności wystarczy.
wyczesany pisze: U mnie zaczął pełzać szybciej niż jakiekolwiek inne multi jeśli dobrze pamiętam było to jakieś ~8h.
To mały minus dla tego naciągu, ale prawdopodobnie taki urok naciągów wielowłóknistych, nawet te drogie jak Xcel strasznie chodzą na rakiecie po krótkim okresie czasu. Właśnie między innymi z tego względu mocniej grający zawodnicy stosują hybrydy, albo tylko "druty".
Znalazłem też Pro's Pro Pulse, wielowłóknisty naciąg za 139 zł, za szpulę. Trochę mam słabe zdanie na temat naciągów Pro's Pro, ale może te struny są godne uwagi?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Signum Pro Fiber Touch

gazo7 pisze:Znalazłem też Pro's Pro Pulse, wielowłóknisty naciąg za 139 zł, za szpulę. Trochę mam słabe zdanie na temat naciągów Pro's Pro, ale może te struny są godne uwagi?
Nie w tym temacie.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”