Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Następca Head PWR Fusion tym razem do Wilsona Pro Staff 97 2015?

Ponieważ moje stare zapasy PWR Fusion się kończą a te które mi zostały osoba wciągająca rakietę ocenił na zleżałe proszę o pomoc i podanie dwóch trzech naciągów do PS97.
To co lubię to grę kombinacyjną serv and volley, skróty.Czego oczekuję od naciągu(1 to cecha najbardziej pożądana)
1.Czucie,komfort
2.Precyzja
3.moc,rotacja,
Proszę o Wasze propozycje wraz z siłą naprężenia.

Ps Może być hybryda ale taka która nie pęka zbyt często
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Następca Head PWR Fusion tym razem do Wilsona Pro Staff 97 2015?

Taka drobna uwaga. Nie jesteś pępkiem świata i raczej nikt nie śledzi pilnie Twojej historii. Zatem czego w tym pytaniu brak (bo o ile się nie mylę to jedna kwestia była poruszona w innym wątku)? Nie zamieściłeś informacji jaką ramą grałeś do tej pory (piszesz czego oczekujesz to wiedząc czym grałeś komuś będzie łatwiej znaleźć punkty odniesienia). Druga sprawa - z jaką siłą wciągasz rakiety. Jest jednak różnica jak ktoś pakuje 28 kg lub 21 kg. ;)

Jest taka prosta zależność - im precyzyjniej zadasz pytanie i im więcej istotnych informacji przekazujesz tym większa szansa na dobrą poradę. Jak wszędzie - im więcej wysiłku tym lepszy efekt, najczęściej. ;)
Ludziom często mylnie się wydaje, że jak rzucą ogólnik komuś kto ma jakieś pojęcie w danym temacie to wystarcza. No wystarcza, ale chyba u wróżki. :P ;)
Klika osób dość intensywnie testowała różne naciągi, pewnie będą mogły Ci coś zaproponować, tylko daj Im szansę. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: Następca Head PWR Fusion tym razem do Wilsona Pro Staff 97 2015?

W ramach uzupełnienia grałem do tej pory Dunlopem AG 4D 300Tour wciągniętym PWRem na 24/23.Ważne aby był przyjazny dla łokcia.

Co do tego tematu w innym wątku założyłem go bo miałem na drugi dzień wciągnąć rakietę co zrobiłem, ponieważ według wciągającego naciąg jest zleżały, mimo to został wciągnięty ale nie trzyma napięcia bo struny swobodnie przesuwają się i nie wracają do pierwotnego stanu.
Dlatego muszę coś innego założyć i stąd ten wątek.
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour

Wróć do „Naciągi”