Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Polecane i niepolecane naciągi wielowłókniste - 2017

Temat przeznaczony na dzielenie się spostrzeżeniami dot. strun multifilamentowych (wielowłóknistych) dostępnych na rynku w sezonie 2017 (rok wydania nieistotny).

Jeśli ktoś ma ochotę polecić lub odradzić zakup jakiegoś modelu ale nie ma ochoty pisać długiej recenzji to może to zrobić tutaj. Forma dowolna, mile widziane informacje dot. przeplotu rakiety w jakiej struny były eksploatowane, liczby godzin rozegranych, rodzaj gry singiel/debel etc.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Polecane i niepolecane naciągi wielowłókniste - 2017

Babolat Xcell, bardzo fajnie zmiękcza poliester na pionach (w moim przypadku MSV Focus Hex +38). Po kilkunastu godzinach jeszcze się nadaje do gry, nie ma specjalnych oznak zużycia, choć to może być zaleta świetnego serwisanta ;) . Dla mnie świetne rozwiązanie dla osób z kontuzją nadgarstka łokcia itp.
Prezes fanklubu Staśka :D
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Polecane i niepolecane naciągi wielowłókniste - 2017

Gram Babolatem Xcell 1,25 już od ładnych kilkunastu sezonów. Naciąg bardzo komfortowy, przyjazny dla ręki, gdy jest "świeży" to zapewnia sporą dawkę kontroli i precyzji. Naciągam na 25 kg z prestrechem, starcza na około 3 tygodnie grania 2-3 razy w tygodniu. Niestety jest to naciąg drogi.

Wróć do „Naciągi”