Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Signum Pro Triton oraz Outbreak

Czy miał ktoś możliwość gry naciągami Signum Pro Triton oraz Outbreak i czy mógłby się podzielić opinią :) ?
Yonex :)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Signum Pro Triton oraz Outbreak

Grałem Outbreakiem, w ciągu kilku miesięcy zgrałem prawie całą szpulę. Miałem ten naciąg wciągnięty do Prince Warrior Pro 100 i przez kilka tygodni do Head YT Graphene Speed MP. W Speedzie za bardzo się nie sprawdził, bardziej w tej ramie pasowały mi kanciaste struny. Za to z Princem zgrał się idealnie, właściwie nie miałem się do czego przyczepić, do mojej gry idealny.
Dość miękki, dynamika w normie, rotacji też tyle ile było mi trzeba ale gram rotacyjnie głównie przy krótkich piłkach. Ogólnie bardzo przypominał mi Headowskiego Lynxa. Wciągałem na 25 kg i przez pierwsze 8-10 godzin było ok, później zaczynał się przesuwać, ubywało kontroli za to przybywało mocy ( czyli w sumie norma ), po 20-22 godzinach wycinałem bo już nie panowałem nad rakietą.

Tak czy inaczej bardzo przyjemny naciąg, gdzieś chyba mam jeszcze pozostałość ze szpuli, jakbyś reflektował na próbnego seta to daj znać :) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Signum Pro Triton oraz Outbreak

Dziękuję. Mam po jednym secie tych naciągów. Pytam bo seniorowi coś trzeba wciągnąć właśnie do Speeda ;) .
Yonex :)

Wróć do „Naciągi”