Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Alternatywa dla Head Lynx

Grałem Hawk-iem i przesiadłem się na Lynx-a. W sumie nie mam nic do zarzucenia tym strunom, a do tego jestem sprzętową konserwą :P , czyli jak mi coś pasuje to nie mieszam. :)
Ale, a jak jest "ale" to wszystko co przed "ale" ... ;)

A tak poważnie, Wy się ciągle "bawicie" w testowanie różnych nowych naciągowych wynalazków.
Czy możecie mi podpowiedzieć jakieś alternatywy dla Lynx-a, to znaczy coś bardzo zbliżonego do tej struny.
Jak napisałem - wszystko mi w Lynx-sie pasuje, zatem mogę pomyśleć o czymś względnie bardzo podobnym, bo przecież podobne nie znaczy identyczne, a to może czasem zrobić różnicę. ;)

Z góry dzięki za sugestie. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Alternatywa dla Head Lynx

Mogę Ci podesłać na próbę seta Signum Pro Outbreak. Grałem Lynxem i Outbreakiem w tej samej ramie i wrażenia bardzo podobne. Jak coś podaj namiary na PW, najlepiej samemu sprawdzić :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Alternatywa dla Head Lynx

Dzięki za podpowiedź, wezmę pod uwagę.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
bobel
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 19:45

Re: Alternatywa dla Head Lynx

Poleciłbym wypróbować RS Lyon, podobny do Lynxa jednak moim zdaniem daje więcej kontroli i czucia.

Wróć do „Naciągi”