Awatar użytkownika
riddick
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 26 kwie 2011, 23:58
Lokalizacja: Nysa

Rotacja, dynamika, wytrzymałość

Witam, jako, że wracam po 3 - letniej przerwie do gry i wypadłem z obiegu, mam pytanie odnośnie naciągu jak w tytule. Z góry przepraszam w razie czego za zaśmiecanie forum, być może temat wałkowany był 1000 razy... Odnośnie naciągu zależy mi również na cenie, gdyż po zakupie rakiety czytając różne info na zagranicznych stronach wyszło, że w tej rakiecie dziwnie często pęka naciąg, więc muszę być naszykowany chyba na częstszą wymianę. ;) Dynamika naciągu również nie musi być pierwszorzędną wartością, gdyż rakieta ma spory zapas mocy. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Prince Ozone Tour MP

Prince EXO3 Graphite
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Rotacja, dynamika, wytrzymałość

Spróbuj Isospeed Pulse http://strefatenisa.com.pl/naciag-tenis ... 10794.html
Niby naciąg jest już trochę na rynku, ale ja go dopiero ostatnio odkryłem - bardzo dynamiczny i komfortowy, z rotacją nie ma problemu, mimo że jest okrągły w przekroju. Wytrzymał już jakieś 8h co jak na grubość 1.20 jest u mnie niezłym wyczynem.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Rotacja, dynamika, wytrzymałość

iamtheway pisze:Niby naciąg jest już trochę na rynku, ale ja go dopiero ostatnio odkryłem - bardzo dynamiczny i komfortowy, z rotacją nie ma problemu, mimo że jest okrągły w przekroju. Wytrzymał już jakieś 8h co jak na grubość 1.20 jest u mnie niezłym wyczynem.
Właśnie go odświeżyli.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”