Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Hybryda Topspin i kontrola

Cześć wszystkim znajomym, po bardzo długiej przerwie. Podrzućcie pomysł na zestaw pion -poziom do Prince Tour 100 cali z otwartym przeplotem. Zależy mi na rotacji, ale i kontroli uderzeń. Trzy lata nie miałem rakiety w ręku . Może pojawiło się coś ciekawego? Preferuję grę hybrydami, bo naciągi tylko elastyczne nie żyją zbyt długo w moich rakietach.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Hybryda Topspin i kontrola

Nie zamierzam grać jakoś specjalnie regularnie, ale chciałbym grać z satysfakcją. Wciągnąłem do Prince'a MSV Focus HEX 1,23 na 24,5 kg. Naciąg beznadziejny. Jaki zestaw polecicie dla topspinu i dynamiki, z czuciem zarazem. MSV dawał radę, ale w średnicy 1,1.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hybryda Topspin i kontrola

Gram ostatnio zestawem Völkl Classic Synthetic Gut na poziom i Völkl V-Torque na piony, oba 1,25.
Bardzo dobrze mi się to komponuje, Torque jest mocno nastawiony na spin, a Synthetic Gut dodało dynamiki i fajnego czucia plus zwiększył czas jaki piłka "spędza" na rakiecie. Będę jeszcze sprawdzał jak zachowa się zestaw, w którym zamiast Torque będzie Cyclone Tour.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Hybryda Topspin i kontrola

Dziękuję PPeter, wyciąłem poziom i wrzuciłem tam Head Rip Control 1.20 na 22,5 kg, rakieta odzyskała wigor. Chętnie przetestuję naciąg który polecasz na pion. Kto ma w ofercie naciągi Voelkla w Pl?
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
Django
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 8 wrz 2010, 13:39
Lokalizacja: Tarnów

Re: Hybryda Topspin i kontrola

Naciągi Völkl znajdziesz w Protenisie.
Yonex :)
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hybryda Topspin i kontrola

Völkl jest też w Sportofino
Mam też wstawiony w drugą rakietę Cyclone Tour z ISOSPEED Prof i też jest to dobre zestawienie, tyle że trwałość pewnie będzie gorsza.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Hybryda Topspin i kontrola

ppeter pisze:Mam też wstawiony w drugą rakietę Cyclone Tour z ISOSPEED Prof i też jest to dobre zestawienie...
Jeśli chodzi o multi Isospeeda to ja osobiście preferuję Classic Golda - średnica jednak pomiędzy Profem i Controlem, powierzchnia nieco gładsza, a sama struna nieznacznie sztywniejsza, może przez zastosowany pigment.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Hybryda Topspin i kontrola

El Diablo pisze: a sama struna nieznacznie sztywniejsza
To mi akurat nie specjalnie pasuje.
Z zestawu z Synthetic Gut i Profem, lepiej "czuję" ten z pierwszy, chociaż tak jak napisałem i drugiemu też nic nie można zarzucić.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Naciągi”