Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Serwis - prędkości, pomiary, technika

matek20 pisze:Kurczę, chyba jestem jednym z nielicznych, co w meczu gra lepiej niż na treningu. :D
Też tak mam. Wynika to z tego, że kocham rywalizację, napędza mnie ona. Wtedy jestem skupiony na rezultacie, na osiągnięciu celu i nie gram tego, czego nie umiem, tylko staram się jak najlepiej czerpać z tych zagrań, które mam najlepsze (balony rotfl ).
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Serwis - prędkości, pomiary, technika

matek20 pisze: ... nogi tańczą, gram o wiele lepiej, wszystko wchodzi, pełen luz.
Hitman ??? O_O

rotfl
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serwis - prędkości, pomiary, technika

Na treningu może się zdarzać niektórym, że będą grać gorzej niż podczas meczu. Szczególnie, jeśli coś zmieniają, żeby lepiej grać technicznie na treningu, a podczas spotkania wracają do swoich ogranych schematów i uderzeń (patrz balony Garego).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Serwis - prędkości, pomiary, technika

Gary pisze:...które mam najlepsze (balony rotfl ).
Dzień przed Walentynkami to dość ryzykowna deklaracja ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Serwis - prędkości, pomiary, technika

htb pisze:Trudno się nie zgodzić. I jak to bywa w takich sytuacjach najwięcej do powiedzenia/skrytykowania mają teoretycy, którzy np. w przypadku tenisa często nawet rakiety nie mieli w ręku.
No właśnie mniej więcej o to mi chodziło w "moim" temacie o elaboratach w turniejowych tematach a uczestnictwie w TF-ach. ;)

A co do powiązań smeczowo-serwisowych: można jak najbardziej mieć opanowany smecz zarówno kierunkowo jak i pod kątem mocy a zarazem kiepski serwis. Przykładem odwrotnym jest choćby Djokovic, który przy świetnym serwisie nierzadko nie zagrywa kończących smeczów.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Serwis - prędkości, pomiary, technika

wwojtek pisze:A co do powiązań smeczowo-serwisowych: można jak najbardziej mieć opanowany smecz zarówno kierunkowo jak i pod kątem mocy a zarazem kiepski serwis. Przykładem odwrotnym jest choćby Djokovic, który przy świetnym serwisie nierzadko nie zagrywa kończących smeczów.
Też tak mam, smecz mam bardzo dobry, a serwis to odwalam "na sztukę". rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Serwis - prędkości, pomiary, technika

Się uśmiałem, z bab oczywiście. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=uFO9tyf_5I8
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Technika, taktyka, trening”