Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak odgrywać mocno rotowane piłki?

Gary pisze:[...] Pst wspomniał IATW, jego piłka rzeczywiście jest mocno rotowana, ale jeszcze nie ekstremalnie, więc jestem w stanie w nią wejść i w miarę płasko skontrować. Oczywiście nie zawsze to robię, ale nie gram też samych balonów, natomiast z piłki JCz zaatakować/przyspieszyć nie jestem w stanie, jego rotacja jest dla mnie zbyt trudna do opanowania[...]
IATW i HeadShot na podium, ale nr 1 w tej konkurencji dla mnie Andre1. Zwłaszcza odwrotny forhend wyrzucający hen za boczną linię kortu wielce nieprzyjemny.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Jak odgrywać mocno rotowane piłki?

JCz pisze:IATW i HeadShot na podium, ale nr 1 w tej konkurencji dla mnie Andre1.
Rozumiem, że siebie nie brałeś pod uwagę?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak odgrywać mocno rotowane piłki?

Gary pisze:Rozumiem, że siebie nie brałeś pod uwagę?
No nie, ze sobą nigdy nie grałem. Po prawdzie, to nawet bym nie chciał :wink: .
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Jak odgrywać mocno rotowane piłki?

Obiektyw pisze: Tak jest - cel pozostaje w obu przypadkach ten sam - satysfakcja :).
Mój drogi Radku,
satysfakcja to efekt, cel to wygranie meczu.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Jak odgrywać mocno rotowane piłki?

JCz pisze:
Gary pisze:Rozumiem, że siebie nie brałeś pod uwagę?
No nie, ze sobą nigdy nie grałem. Po prawdzie, to nawet bym nie chciał :wink: .
Ja też nie, ale że chcę wygrać w końcu TF-a to pewnie jeszcze nie raz będę musiał. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Technika, taktyka, trening”