Awatar użytkownika
Nacia
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 1 kwie 2012, 19:18

Obozy z Tenis Travel

Czy był ktoś na takim obozie? Jak warunki tenisowe?
NTRP 4.5
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Obozy z Tenis Travel

Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Obozy z Tenis Travel

Warunki? Byłem w Harasiukach, było 6 kortów tym 5 dla Nas. Każda grupa miała swój kort. Ja byłem z bombonusem ( :!bbuds!: ) w tej samej grupie, więc graliśmy na pierwszym korcie. Dziennie było 3 h, z tenis MAX razem 4h. Jeżeli chodzi o godziny tenisa to wymiatają.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Obozy z Tenis Travel

Całkiem sympatycznie :::gd:::.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Obozy z Tenis Travel

Byłeś? :D
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Obozy z Tenis Travel

Tak, ja też mogę polecić, bardzo dobre warunki, dużo tenisa, trenerzy super. W ogóle cała kadra bardzo "lajtowa", no może oprócz kierowniczki, ale to nie przeszkadzało w dobrej zabawie :wink:.
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek
J-WT17
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 185
Rejestracja: 6 lis 2011, 11:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obozy z Tenis Travel

A czy rzeczywiście zrobiliście wielki postęp w swojej grze, tak jak to wychwalają na stronie? Jak z zakwaterowaniem, tzn. warunki sanitarne? Jak jest z tym turniejem? I co nie tak z tą kierowniczką?
Obrazek
Pure Drive
Awatar użytkownika
bombonus
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 144
Rejestracja: 6 mar 2011, 11:03

Re: Obozy z Tenis Travel

J-WT17 pisze:A czy rzeczywiście zrobiliście wielki postęp w swojej grze, tak jak to wychwalają na stronie? Jak z zakwaterowaniem, tzn. warunki sanitarne? Jak jest z tym turniejem? I co nie tak z tą kierowniczką?

Nie znowu jakiś wielki postęp, ale na pewno gra się trochę poprawiła, ale myślę, bardziej, że to przez intensywność grania niż dzięki wybitnemu systemowi szkolenia.

Co do zakwaterowania, to mogę ci tylko opisać Harasiuki. Mieszkasz w bardzo fajnych 4 osobowych, dwupiętrowych domkach, nawet ciepła woda jest :wink:. Domków jest trochę, bo są ustawione przy trzech alejach, zdaje się al. Federera, al. Nadala, i chyba al. Samprasa, ale tego nie jestem pewien. Korty bardzo dobrze przygotowane, jest ich 8, dwa główne (na których grają 2 najlepsze grupy), są oświetlane (światło nie jest najlepsze, ale da się grać), wszystkie są "podlewane 3/4 razy dziennie, więc jak biegniesz, to nie robisz burzy piaskowej :). Dodatkowo, codziennie dla chętnych piłka nożna, bo jest obok duży Orlik (pełnowymiarowe boisko trawiaste, "orlikowe" boisko ze sztuczną trawą, boisko do kosza/siatkówki oraz kort tenisowy). Więc ruchu na pewno ci nie zabraknie. Z dostępnych pakietów, to radzę wybrać tylko TenisMAX, bo reszta to jest jakaś kiszka.

Co do turnieju, to zawsze jest organizowany w przedostatni dzień. I warto dodać, że jest on zorganizowany bardzo dobrze. Przed rozpoczęciem, jest losowanie, trenerzy rozstawiają zawodników (rok temu miałem nr. 1 :::yay::: ), a potem rozpoczynają się gry, zgodnie z planem. Ja w zeszłym roku zająłem 3 miejsce i pomimo tego, że graliśmy mecz o 3 miejsce 2.5h i skończyliśmy już po meczu finałowym, kiedy była kolacja, cały czas był u nas sędzia( za to duży +), nikt nam nie przerywał gry. Równolegle był jeszcze organizowany turniej badmintona, ale nie brałem udziału.

A kierowniczka, jak to kierowniczka, nie pozwalała po prostu robić niektórych rzeczy, chociaż na brak luzu narzekać nie można było, szczegółów nie będę opowiadałm zwłaszcza, że jestem niepełnoletni. :rolleyes:

Podsumowując, to tak naprawdę, nie ma większych problemów z obozem, no może poza nie najlepszym jedzeniem :wink:. Ja na pewno w tym roku znowu tam pojadę. :::gd:::
NTRP 3.5 i rośnie ;)
ObrazekObrazekObrazek

Wróć do „Technika, taktyka, trening”