Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Kiedyś typujących było więcej, teraz mniej, jest różnie, zdarzały się turnieje, że były 2 osoby. Ja typuję od momentu założenia konta na forum, bo bardzo mi się podoba ta zabawa i mam możliwość sprawdzenia swoich typów. Z tego, co wiem, trainterr prowadzi też typowanie na tenisowej grupie na Facebooku i tam jest sporo chętnych. Podziwiam zawsze organizatora takiej zabawy, bo tutaj, na forum, często się zmieniali, ale zawsze ktoś przejmował pałeczkę. :::gd:::
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Mnie typowanie kompletnie nie kręci, nie obstawiam także nic w zakładach.

Tak tylko Wam donoszę, jako skądinąd aktywny forumowicz :) - podobnych do mnie może być więcej :).
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Marcin_L pisze:Mnie typowanie kompletnie nie kręci, nie obstawiam także nic w zakładach.

Tak tylko Wam donoszę, jako skądinąd aktywny forumowicz :) - podobnych do mnie może być więcej :).
Gdyby nagrodą dla najlepszego typera była kolacja z Petrą Martic... to byś brał udział :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Jakuboto pisze:
Marcin_L pisze:Mnie typowanie kompletnie nie kręci, nie obstawiam także nic w zakładach.

Tak tylko Wam donoszę, jako skądinąd aktywny forumowicz :) - podobnych do mnie może być więcej :).
Gdyby nagrodą dla najlepszego typera była kolacja z Petrą Martic... to byś brał udział :).
:::gd:::

... Chociaż wolałbym śniadanie :oops:.
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Marcin_L pisze:
Jakuboto pisze:
Marcin_L pisze:Mnie typowanie kompletnie nie kręci, nie obstawiam także nic w zakładach.

Tak tylko Wam donoszę, jako skądinąd aktywny forumowicz :) - podobnych do mnie może być więcej :).
Gdyby nagrodą dla najlepszego typera była kolacja z Petrą Martic... to byś brał udział :).
:::gd:::
... Chociaż wolałbym śniadanie :oops:.
Oczywiście najlepszą opcją byłaby kolacja ze śniadaniem. :wink: Ale nie z Martić. :fugly:
Mogłaby być na przykład... Kasatka-pyzatka. :in_luv:

Obrazek
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Marcin_L pisze:Mnie typowanie kompletnie nie kręci, nie obstawiam także nic w zakładach.

Tak tylko Wam donoszę, jako skądinąd aktywny forumowicz :) - podobnych do mnie może być więcej :).

Właśnie o to chodzi - nic na siłę :) Udział biorą osoby tym zainteresowane - tak było, jest i pewnie będzie. Nasze typowanie nie ma nic wspólnego z zakładami bukmacherskimi - my się tutaj bawimy typowaniem, bez żadnej kasy i tym podobne. Na sam koniec dowiadujemy się, jak trafnie obstawiliśmy i możemy być dumni, bądź troszkę zawiedzeni swoimi typowaniami, a przy okazji możemy swoje wyniki porównać z innymi :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Taki pomysł: jako nagroda... zwycięzca kategorii męskiej zagra sparing z Marcin_L a zwycięzca kategorii damskiej z TomPL! Piłki i kort zapewnia stofler :D
Marcin - idziesz na to?
Awatar użytkownika
stofler
-
-
Posty: 1942
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:07

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:Taki pomysł: ...Piłki i kort zapewnia stofler :D
Rozumiem, że potrzebny byłby stosowny przelew. Dlaczego ciągle mnie to spotyka? :::A!A!A:::
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

To przecież oczywiste - bo właśnie wygrałeś u buków trochę kasy i stąd jesteś najbardziej odpowiednią osobą :D Tylko nie przegraj wszystkiego do niedzieli!
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:Taki pomysł: jako nagroda... zwycięzca kategorii męskiej zagra sparing z Marcin_L a zwycięzca kategorii damskiej z TomPL! Piłki i kort zapewnia stofler :D
Marcin - idziesz na to?
Wchodzę :).
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:Taki pomysł: jako nagroda... zwycięzca kategorii męskiej zagra sparing z Marcin_L a zwycięzca kategorii damskiej z TomPL! Piłki i kort zapewnia stofler :D
Marcin - idziesz na to?
Dodajmy jeszcze, że zwycięzca wybiera adres kortu :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

trainterr pisze:
TomPL pisze:Taki pomysł: jako nagroda... zwycięzca kategorii męskiej zagra sparing z Marcin_L a zwycięzca kategorii damskiej z TomPL! Piłki i kort zapewnia stofler :D
Marcin - idziesz na to?
Dodajmy jeszcze, że zwycięzca wybiera adres kortu :)
Byleby w Wlkp :).
Awatar użytkownika
ayshe
Weteran
Weteran
Posty: 1421
Rejestracja: 23 maja 2014, 18:54
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:Taki pomysł: jako nagroda... zwycięzca kategorii męskiej zagra sparing z Marcin_L a zwycięzca kategorii damskiej z TomPL! Piłki i kort zapewnia stofler :D
Marcin - idziesz na to?
Hola, hola :D. Po pierwsze, jestem z góry przegrana, bo nie typuję kat damskiej, a jeśli wygram jakimś cudem w męskiej , to mam zagrać sparing z MarcinemL ? Nie ma mowy!
Za to podpunkt dot. prawa wyboru miejscówki na sparing przez zwycięzcę zabawy popieram, podoba mi się taka nagroda :::no.I::: :D
Skoro Stofler chce żeby były emocje, proszę bardzo. Jeśli któraś z nas, Izzi lub ja wygramy, wybierzemy miejscówkę, a przegrani stawiają się na sparing w wyznaczonym terminie. :wink:
“This means the world to me and I don’t see any limits, I don’t see the end around the corner so I will keep on going,” N. Djokovic (USO 2018)

"Learn to love the hate. Embrace it. Enjoy it. Everyone is entitled to their own opinion and everyone should have one about you. Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones." Kobe Bryant
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Heloł, a co ja z tego będę miał?!?
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Ty będziesz miał żywe forum i sparing za darmo :::gd::: rotfl
Ayshe ma rację, ten rozdział na kategorie męską i damską pachnie dyskryminacją, trzeba to dopracować :?
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:Ty będziesz miał żywe forum i sparing za darmo :::gd::: rotfl
Ayshe ma rację, ten rozdział na kategorie męską i damską pachnie dyskryminacją, trzeba to dopracować :?
Spróbuję napisać e-mail do organizatorów Wielkich Szlemów, żeby zrobili z tym porządek. Nie ma mowy o dyskryminacji, czas połączyć kategorię męską i damską w jedną - wszyscy będą grali razem, na równi rotfl
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Marcin_L pisze:
trainterr pisze: Dodajmy jeszcze, że zwycięzca wybiera adres kortu :)
Byleby w Wlkp :).
No nie wiem, szykuj się na wyjazd do Suwałk :]
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

TomPL pisze:
Marcin_L pisze:
trainterr pisze: Dodajmy jeszcze, że zwycięzca wybiera adres kortu :)
Byleby w Wlkp :).
No nie wiem, szykuj się na wyjazd do Suwałk :]

Chciałoby się przywitać gościa z Wielkopolski w Suwałkach, ale niestety popłynąłem w marzenia przed rozpoczęciem turnieju i mój typ na zwycięzcę - J.M Del Potro - już dawno nie gra. Jedynym ratunkiem w moim przypadku jest odpadnięcie Djokovic'a i Nadal'a przed finałem :)
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/
Awatar użytkownika
Izzi
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: 15 sty 2017, 21:10

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Ja się pytam, dlaczego myśl o nagrodach się pojawiła, jak mi typy nie idą? :twisted: :D
Tak serio to tutaj ciężko o nagrody, które by pasowały i bawimy się dla radochy. W małym, bliskim gronie to można się nagradzać. Pamiętam, jak kiedyś podczas Euro czy Mundialu obstawiałam z rodziną wyniki meczów i pozostali stawiali coś zwycięzcy. :D
Awatar użytkownika
trainterr
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 253
Rejestracja: 26 kwie 2016, 11:23
Lokalizacja: Suwałki :)

Re: Typowanie - ROLAND GARROS 2019

Izzi pisze:Ja się pytam, dlaczego myśl o nagrodach się pojawiła, jak mi typy nie idą? :twisted: :D
Tak serio to tutaj ciężko o nagrody, które by pasowały i bawimy się dla radochy. W małym, bliskim gronie to można się nagradzać. Pamiętam, jak kiedyś podczas Euro czy Mundialu obstawiałam z rodziną wyniki meczów i pozostali stawiali coś zwycięzcy. :D
Radocha na pierwszym miejscu! :::gd::: Poczekajmy do końca naszej zabawy - potem będziemy się nagradzać rotfl :::yay::: :]
You hold the Key to the Earth survival ! :)
https://www.facebook.com/rakietowa.pasja/

Wróć do „Liga typerów”