JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Typowanie - Australian Open 2017 - Kobiety

Serdecznie zapraszam wszystkich do kolejnej zabawy --> Typowanie - Australian Open 2017.

Drabinki gotowe.
I dla panów i dla pań. :)

Australian Open 2017 - Kobiety
AO 2017 - drabinka do pobrania - Kobiety

Australian Open 2017 - Mężczyźni
AO 2017 - drabinka do pobrania - Mężczyźni


Jeżeli ktoś ma jakieś pytania czy też woli drabinki otrzymać na e-maila, to proszę pisać w temacie na forum, na PW lub joannawb@interia.pl.

Wypełnione drabinki wysyłamy do poniedziałku 16.01.2017 do godziny 01:00 (jest to czas rozpoczęcia pierwszego meczu I rundy), na joannawb@interia.pl podając swój nick na forum.

Do tego czasu można wysyłać wszelkie poprawki - tzn. poprawioną wersję drabinki. W takim przypadku zawsze biorę pod uwagę ostatnią wysłaną wersję drabinki.

Ważna informacja dla spóźnialskich: ważny jest faktyczny czas rozpoczęcia pierwszego meczu pierwszej rundy. Jeżeli rozpoczęcie pierwszego meczu będzie się opóźniać, czas wysyłania automatycznie wydłuża się o to opóźnienie.:)

Jeszcze raz wszystkich zapraszam do wspólnej zabawy.

PS.
Za chwilę postaram się przesłać drabinki uczestnikom poprzednich typowań.
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie - Australian Open 2017 - Kobiety

Otrzymane drabinki:
pisi3
Jakuboto
Piotr69
JWB
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie - Australian Open 2017 - Kobiety

Uczestnicy zabawy:
--> Bongos
--> Izzi
--> Jakuboto
--> JWB
--> Piotr69
--> pisi3

Nasze Typowania - AO 2017 - Kobiety
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Typowanie - Australian Open 2017 - Kobiety

Mam nadzieję, że Vivid nie będzie oglądał naszych typowań. Patriotyzm jest w narodzie :::gd::: .
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Typowanie - Australian Open 2017 - Kobiety

PIOTR69 pisze:Mam nadzieję, że Vivid nie będzie oglądał naszych typowań. Patriotyzm jest w narodzie :::gd::: .
Jak zobaczyłem Wasze typowania, to zacząłem żałować, że sam nie wypełniłem drabinki. Gdybym zatypował tak, jak mi przeszło przez myśl (finał Kerber i Williams, a resztę za pomocą algorytmu seksowności/cycków, czyli ładniejsza lub z większym biustem przechodzi dalej), to moim zdaniem miałbym szansę na zwycięstwo. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: Typowanie - Australian Open 2017 - Kobiety

Gary pisze:
PIOTR69 pisze:Mam nadzieję, że Vivid nie będzie oglądał naszych typowań. Patriotyzm jest w narodzie :::gd::: .
Jak zobaczyłem Wasze typowania, to zacząłem żałować, że sam nie wypełniłem drabinki. Gdybym zatypował tak, jak mi przeszło przez myśl (finał Kerber i Williams, a resztę za pomocą algorytmu seksowności/cycków, czyli ładniejsza lub z większym biustem przechodzi dalej), to moim zdaniem miałbym szansę na zwycięstwo. ;-P
Wow, rzeczywiście niezłe typowania. :D

Chyba kwestia gustu Gary, bo u mnie przy takim algorytmie, Genie byłaby bardzo wysoko, typowałbym, że wygra AO, ale cóż pewnie skończy się klasykiem u niej. rotfl Nie jestem pewien czy ta strategia byłaby lepsza. ;-P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Typowanie - Australian Open 2017 - Kobiety

masteix pisze:
Gary pisze:
PIOTR69 pisze:Mam nadzieję, że Vivid nie będzie oglądał naszych typowań. Patriotyzm jest w narodzie :::gd::: .
Jak zobaczyłem Wasze typowania, to zacząłem żałować, że sam nie wypełniłem drabinki. Gdybym zatypował tak, jak mi przeszło przez myśl (finał Kerber i Williams, a resztę za pomocą algorytmu seksowności/cycków, czyli ładniejsza lub z większym biustem przechodzi dalej), to moim zdaniem miałbym szansę na zwycięstwo. ;-P
Wow, rzeczywiście niezłe typowania. :D

Chyba kwestia gustu Gary, bo u mnie przy takim algorytmie, Genie byłaby bardzo wysoko, typowałbym, że wygra AO, ale cóż pewnie skończy się klasykiem u niej. rotfl Nie jestem pewien czy ta strategia byłaby lepsza. ;-P
No przecież 2 pierwsze miejsca typowałbym głową i tu upatrywałbym głównej zdobyczy punktowej, a resztę meczów typowałbym czymś innym i tu mogłoby być różnie. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"

Wróć do „Liga typerów”