Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - US Open

Po IV rundzie:
Obrazek
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - US Open

Po IV rundzie:
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - US Open

Novak i Fed, musicie przegrać bo ja popchnąłem Andrzejka na triumfatora. Zapomniałem, że Andrzejom się nie wierzy. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Typowanie - US Open

PitS pisze:Novak i Fed, musicie przegrać bo ja popchnąłem Andrzejka na triumfatora. Zapomniałem, że Andrzejom się nie wierzy. :wink:
Witaj w klubie druhu. rotfl
p.s. w dodatku rude to i wredne... . (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - US Open

po ćwierćfinałach:
Obrazek
PitS, jednak za IV zgarnąłeś 12 nie 18 punktów. :wink:
JWB już alarmowała, ale spokojnie - bonusy będą, jednak tym razem wszystkie chciałam podliczyć na koniec turnieju. :wink:
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - US Open

Po kiepskich półfinałach zapowiada nam się ekscytujący finał. Głównym sponsorem finałowego spotkania ma być cyferka 18. :wink:
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - US Open

Jednak teraz dodam bonusy, bo będzie to bardziej czytelne dla was. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - US Open

Widzę że finał będzie między Djoko i Fedem. Hokej, klepiemy biedę. :/
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - US Open

Końcowa klasyfikacja:
Obrazek
Gratuluję golpowi i Robinsonowi, bo nieźle odskoczyli od stawki. :!:brv:!: :!:brv:!: Dogoniłam ich tylko za sprawą Djoka. :::u_c_d3::: :]
Arez, Ty za to odnotowałeś duży skok! Na początku obstawiałeś tyły, a na koniec ładny wynik. :::yay:::
Chciałabym bardzo podziękować JWB, która pomogła mi liczyć punkty. Dzięki jeszcze raz!
Dziękuję też wszystkim za udział w zabawie i mam nadzieję do zobaczenia w Chinach! :wink:

Co ciekawe, w dotychczasowych typowaniach spora większość obstawiała wygraną Novaka, a tutaj nikt poza mną.
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie - US Open

Gratulacje dla zwycięzców typowania: golpa, Robinsona i Guarded.
Podziękowania dla wszystkich za udział w zabawie i Guarded za jej przeprowadzenie.
Guarded pisze: Chciałabym bardzo podziękować JWB, która pomogła mi liczyć punkty. Dzięki jeszcze raz!
...
Co ciekawe, w dotychczasowych typowaniach spora większość obstawiała wygraną Novaka, a tutaj nikt poza mną.
Moja pomoc niewielka, to tylko podanie własnych podliczeń, wtedy łatwiej jest wyłapać różnice i sprawdzić kto popełnił pomyłkę.
Jeżeli chodzi o Djokovica, to zastanawiałam się czy nie wytypować go na zwycięzcę, ale jednak większa sympatia do Federera wzięła górę. :)
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - US Open

Gratuluję zwycięzcy i dziękuję wszystkim za współzawodnictwo, a Guarded za organizację.
Do następnego typowania!
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - US Open

Podziękowania dla wszystkich za wspólną zabawę. Nie będę skromny, kolejny typowany Szlem i kolejny raz udaje się wygrać. :::no.I::: Następnego Szlema obstawiam grubo u lokalnego buka. :wink:

AO już w styczniu, do następnego!

Wróć do „Liga typerów”