Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Typowanie - Madryt 2015

Kto ma chęć - przyjmuję już zgłoszenia. ;)
Lista aktualizowana w tym poście.

Ze zmian - zamieszczę także linka do pobrania drabinki, ale jeśli ktoś z niego skorzysta, także proszę o wysłanie do mnie PW ze zgłoszeniem. ;)
Turniej rozgrywany jest w dniach: 1-10 maja (razem z kwalifikacjami).

1. Elf
2. scudetto
3. Jakuboto
4. Guarded
5. Madox
6. PitS
7. napalm
8. Piotr69
9. Sebex
10. RoTTeN
11. Basic
12. daroos
13. Robinson
14. hokej
15. lion_dragon
16. Kerm
17. JWB
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Madryt 2015

Zgłaszam się!
Mail bez zmian.

Pozdr i z góry dzięki

Tomek
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Madryt 2015

Luzik, tutaj też można. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Madryt 2015

Elf pisze:Luzik, tutaj też można. ;)
Lol byłem przekonany, że piszę prywatną wiadomość rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Madryt 2015

Z powodu dość ważnych zawirowań zdrowotno-życiowych chciałabym zapytać, czy ktoś z Was mógłby ogarnąć wysyłkę drabinek? Sprawa nie jest skomplikowana - żeby było łatwiej, wystarczy wpisać w wysłany przeze mnie plik nazwiska i umieścić na serwerze. Każdy sobie wypełni i mi wyśle, resztę powinnam już ogarnąć, choć nie obiecuję, że wyniki będą po każdej rundzie, może się zdarzyć i tak, że będą dopiero po końcu turnieju.

Cóż, życie. :(
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Madryt 2015

Elf pisze:Z powodu dość ważnych zawirowań zdrowotno-życiowych chciałabym zapytać, czy ktoś z Was mógłby ogarnąć wysyłkę drabinek? Sprawa nie jest skomplikowana - żeby było łatwiej, wystarczy wpisać w wysłany przeze mnie plik nazwiska i umieścić na serwerze. Każdy sobie wypełni i mi wyśle, resztę powinnam już ogarnąć, choć nie obiecuję, że wyniki będą po każdej rundzie, może się zdarzyć i tak, że będą dopiero po końcu turnieju.

Cóż, życie. :(
Ktoś się zgłosił do pomocy? Ja ew. może dam radę.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Madryt 2015

Sorry, że dwa posty pod sobą - ale to świadomie.

Przygotowuję drabinkę i zamieszczę ją na jakimś serwerze. Dam znać więcej szczegółów jak tylko coś więcej będę wiedział.

Oto drabinka w formie bez kwalifikantów (w razie jak by ktoś chciał wypełnić wcześniej):

http://www.supershare.pl/?d=1FFD77C22

Można wybrać kwalifikanta i taką wersję wysłać. Wypełnioną drabinkę standardowo przesyłajcie na maila typowanietn@gmail.com

Jak tylko będzie wersja z kwalifikantami to również tutaj ją zamieszczę.

Co do wyników to pewnie będą późno ale nie narzekać :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - Madryt 2015

Mogę teraz wysłać uzupelnioną drabinkę, a potem w wiadomości prywatnej kwalifikantów?
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - Madryt 2015

Super, konkurs widzę zabezpieczony. Najważniejsze to to że można drabinki pobrać i wiadomo gdzie odesłać. Proponuję nie czekać z wiadomych względów na otrzymanie drabinki na pocztę, a śledzić temat i link na serwerze żeby sobie pobrać później z ewentualnymi kwalifikantami.

Kluczem jest to żeby przed rozpoczęciem meczów na serwerze były wyniki typowań. Dla opracowującego jest najłatwiej jak są kompletne, ale są rzeczy łatwiejsze i ważniejsze.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Madryt 2015

Wysłałem, nie będę wpisywał kwalifikantów, bo u mnie każdy z nich przegrywa.

Tak w ogóle to zrobiłem życzeniowo-kosmiczną drabinkę, jeśli cokolwiek trafię to wygram z ogromną przewagą rotfl .

Tylko w ten sposób mogę jeszcze nawiązać walkę o końcowy triumf, zresztą kto nie ryzykuje ten nie wygrywa :twisted: .
Polubiłem czerwone badziewie...
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie - Madryt 2015

Kiedy są pierwsze mecze pierwszej rundy?
Do kiedy trzeba wysłać wypełnioną drabinkę?

Edit:
Jutro tylko I runda kwalifikacji.
http://www.atpworldtour.com/scores/sche ... 2015&Seq=2
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - Madryt 2015

Jutro odbędą się już dwa mecze głównego turnieju, Monaco-Almagro i Bolelli-Anderson. Jeśli ktoś chce poczekać na koniec kwalifikacji, to może do rozpoczęcia się pierwszego z wcześniej wymienionych spotkań wysłać typy na jutro, a do poniedziałku całą drabinkę?
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - Madryt 2015

Żeby uniknąć problemów uważam, że wszyscy typujemy przed rozpoczęciem tych jutrzejszych meczów albo wszyscy typujemy przed poniedziałkowymi meczami, znając już obydwa wyniki.
Czyż nie w ten sposób mieliśmy uniknąć problemów na przyszłość po ostatniej "wpadce"?
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - Madryt 2015

Robinson pisze:Żeby uniknąć problemów uważam, że wszyscy typujemy przed rozpoczęciem tych jutrzejszych meczów albo wszyscy typujemy przed poniedziałkowymi meczami, znając już obydwa wyniki.
Czyż nie w ten sposób mieliśmy uniknąć problemów na przyszłość po ostatniej "wpadce"?
Jak wolicie. :wink:
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - Madryt 2015

A jeśli typujemy przed, to można by wpisać po prostu QUALIFIER bez konkretnego nazwiska, jeśli uważamy, że potencjalny kwalifikant ma szansę wygrać.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - Madryt 2015

Elf ma ważne sprawy osobiste i pewnie nie pojawi się już tutaj przed tymi dwoma jutrzejszymi meczami.
Ogólnie, uważam, że nie ma znaczenia, czy głosujemy przed jutrzejszymi meczami czy po czy na dwie tury, ale najważniejsze jest to, żeby wszyscy zagłosowali w ten sam sposób.
Ponieważ wcześniej pojawiła się błędna informacja o tym, że nie ma jutro meczy pierwszej rundy, to podejrzewam, że część osób zajrzy tu dopiero jutro wieczorem.
Dlatego moim zdaniem rozsądnym wyjściem byłoby zagłosowanie już po tych 2 meczach i po ujawnieniu wszystkich kwalifikantów.
No ale to jest mój punkt widzenia, którego organizatorka zabawy może nie podzielać.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - Madryt 2015

Guarded pisze:Jutro odbędą się już dwa mecze głównego turnieju, Monaco-Almagro i Bolelli-Anderson. Jeśli ktoś chce poczekać na koniec kwalifikacji, to może do rozpoczęcia się pierwszego z wcześniej wymienionych spotkań wysłać typy na jutro, a do poniedziałku całą drabinkę?
Sprawa jest prosta, funkcjonują wciąż te zasady jakie ustaliła Elf. Jeśli pierwsze mecze odbędą się przed zakończeniem kwalifikacji to można zrobić jak piszesz byle nie przedobrzyć i nie spóźnić się potem z drabinką.
Ja już wysłałem kompletną i nie zanosi się żebym coś poprawiał.

Ponieważ nie wiemy jak z dostępnością Elf dla forum tym razem, przypomnę że każdy może się pochwalić swoją drabinką np na dysku google, traktując pocztę na którą wysyłamy drabinki jako swoisty depozyt notarialny.

Pamiętajcie żeby pobrać drabinkę z wątku załączoną przez Jakuboto bo rozsyłania nie będzie tym razem!!!

Za kwalifikanta ktoś wskakuje więc popchnięcie gościa wyżej popycha tego kto zajmie jego miejsce w drabince!!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Madryt 2015

Dobra u mnie też już drabinka wypełniona i wysłana. Wszyscy kwalifikanci odpadają :P.
Jak ktoś będzie miał czas to niech wrzuci drabinkę z kwalifikantami jak tylko będą.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie - Madryt 2015

Robinson pisze:Elf ma ważne sprawy osobiste i pewnie nie pojawi się już tutaj przed tymi dwoma jutrzejszymi meczami.
Ogólnie, uważam, że nie ma znaczenia, czy głosujemy przed jutrzejszymi meczami czy po czy na dwie tury, ale najważniejsze jest to, żeby wszyscy zagłosowali w ten sam sposób.
Ponieważ wcześniej pojawiła się błędna informacja o tym, że nie ma jutro meczy pierwszej rundy, to podejrzewam, że część osób zajrzy tu dopiero jutro wieczorem.
Dlatego moim zdaniem rozsądnym wyjściem byłoby zagłosowanie już po tych 2 meczach i po ujawnieniu wszystkich kwalifikantów.
No ale to jest mój punkt widzenia, którego organizatorka zabawy może nie podzielać.
Spójrzmy jeszcze do regulaminu:
Elf pisze:Sytuacje wyjątkowe:

Kwalifikacje tego samego dnia, co 1 runda.
Jeśli zajdzie taka sytuacja, że ostatnie mecze kwalifikacji odbywać się będą jeszcze podczas 1 dnia rozgrywania 1 rundy (i co za tym - drabinka nie będzie do końca rozlosowana) za mecze 1 rundy rozgrywane w tym dniu nikt nie otrzyma punktu.
Jutro drugi dzień kwalifikacji plus dwa mecze, za które i tak nikt nie otrzymuje punktu.
Według mnie czas na przesłanie wypełnionych drabinek mamy do poniedziałku, do czasu rozpoczęcia pierwszego meczu.
Tak jak napisał Robinson, najważniejsze jest to, żeby wszyscy zagłosowali w ten sam sposób.
Jeżeli ktoś wysłał już dzisiaj swoją drabinkę, to ma jutro jeszcze szansę ją poprawić i wysłać ponownie. Nawet jeszcze w poniedziałek najprawdopodobniej do godziny 11:00.
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - Madryt 2015

O widzisz! Super! I o to chodziło! Przegapiłem ten nowy punkt regulaminu.

Wróć do „Liga typerów”