Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Typowanie - Monte Carlo 2015

Niebawem zaczynamy kolejną odsłonę (turniej - 12 - 19 kwietnia). Zgłoszenia, pytania - PW.
Nie zapomnijcie o mailach (chyba, że to już któraś gra z kolei ;).

Z tego co widzę - sytuacja patowa - kwalifikacje kończą się w dniu rozpoczęcia głównej drabinki...

Moja propozycja - by podać wyniki spotkań rozegranych tego pierwszego dnia, a po dolosowaniu kwalifikantów - uzupełnić resztę drabinki.

Na pokładzie:
1. Elf
2. Basic
3. Jakuboto
4. Tenisówka
5. Kerm
6. scudetto
7. daroos
8. Robinson
9. Sebex
10. Piotr69
11. PitS
12. Madox
13. Szuma
14. Guarded
15. napalm
16. hokej
17. JWB
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Drabinkę losują w sobotę o 11:30 (dzięki, Guarded!), turniej rozpoczyna się w niedzielę - mamy już 5 meczów głównej drabinki.
Niestety w niedzielę również 7 meczów kwalifikacji. Czyli do niedzieli wysyłamy wynik tych pięciu meczów.

Do poniedziałku - resztę. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Ponieważ będę przed komputerem dopiero około 19-20, jeśli ktoś z Was znalazłby wcześniej kto z kim gra, proszę - niech tutaj zamieści. Jak nikt się nie znajdzie to będą dopiero wieczorem. ;)
Na PW natomiast wyślijcie mi rezultat tych meczów (do jutra do 11).
Całość drabinki wyślę jutro. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

JWB
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 4 lut 2014, 15:37
Lokalizacja: Gdynia

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Drabinka:
http://www.atpworldtour.com/posting/2015/410/mds.pdf

Kto jutro zagra?
Na razie nie znalazłam. :)
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Tomic - Rosol
Youzhny - Mayer
Estrella Burgos - Bolelli
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Guarded pisze:Tomic - Rosol
Youzhny - Mayer
Estrella Burgos - Bolelli
To są trzy mecze, a pozostałe ktoś wie już jakie?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Więcej nie ma, reszta to kwalifikacje.
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Czyli teraz wysyłamy tylko zwycięzców tych 3 meczy, a reszta jutro po otrzymaniu drabinek?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Robinson pisze:Czyli teraz wysyłamy tylko zwycięzców tych 3 meczy, a reszta jutro po otrzymaniu drabinek?
Taka jest koncepcja.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Na mailu macie drabinki - czas do wypełnienia to 11 rano, już jutro!
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Jako że wszyscy znają już wyniki 3 pierwszych meczów, to rozumiem, że wpisujemy je zgodnie z rzeczywistymi wynikami. W przeciwnym wypadku byłoby to z niekorzyścią dla tych, którzy podjęli ryzyko typowania tych 3 meczy, ale nie trafili.
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Robinson pisze:Jako że wszyscy znają już wyniki 3 pierwszych meczów, to rozumiem, że wpisujemy je zgodnie z rzeczywistymi wynikami. W przeciwnym wypadku byłoby to z niekorzyścią dla tych, którzy podjęli ryzyko typowania tych 3 meczy, ale nie trafili.
Ja wpisałem tak, jak typowałem. Niech się martwią ci, którzy nie typowali tych 3 spotkań. Poza tym nie znam wyników, nie interesuje mnie to, nie sprawdzam wyników. Mnie interesuje tylko zwycięzca turnieju :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Ale w ten sposób, nie wiedząc, że odpadli Twoi faworyci, od razu pozbawiasz się szans na dalsze punkty, jeśli stawiasz, że przejdą kolejne rundy. No bo jeśli ktoś stawia, że np. Bolelli wygra cały turniej (a być może już przegrał w pierwszym meczu), to rozpoczęcie zabawy od samego początku od razu wyeliminowało takiego osobnika z rywalizacji.
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Robinson pisze:Ale w ten sposób, nie wiedząc, że odpadli Twoi faworyci, od razu pozbawiasz się szans na dalsze punkty, jeśli stawiasz, że przejdą kolejne rundy. No bo jeśli ktoś stawia, że np. Bolelli wygra cały turniej (a być może już przegrał w pierwszym meczu), to rozpoczęcie zabawy od samego początku od razu wyeliminowało takiego osobnika z rywalizacji.
Moim zdaniem powinniśmy wypełniać tak, jak wytypowaliśmy. Zawsze mogłeś dobrze trafić. :wink:
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Robinson,to po co w takim razie było wysyłać typy tych 3 meczów? Lepiej było nie wysyłać i poczekać na wyniki.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2015, 21:04 przez scudetto, łącznie zmieniany 1 raz.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Jeśli nie wytypowałeś tych trzech spotkań, to dalej nie powinieneś mieć za tych graczy punktów.
Ja wpisałem tak jak typowałem.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Jakuboto pisze:Jeśli nie wytypowałeś tych trzech spotkań, to dalej nie powinieneś mieć za tych graczy punktów.
Ja wpisałem tak jak typowałem.
:::gd:::
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Również uważam, i dla mnie jest to logiczne i moralnie zgodne, że powinniśmy w drabinkach wysyłać tak jak wysłaliśmy do Elfa. No a ci którzy nie wysłali - bez punktów.
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Typowanie - Monte Carlo 2015

Punkty liczy Elf i jak ktoś nie wysłał typów to wpisywanie teraz nic nie pomoże raczej. To jest chyba oczywista oczywistość :wink: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::

Wróć do „Liga typerów”