Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Typowanie - Australian Open 2015

Już można ;) zgłaszać się (przez PW) do pierwszego typowania w tym roku.

W tym poście pojawiać się również będzie lista osób chętnych.
W PW proszę o wyrażenie chęci do gry oraz o adres email.

1. Elf
2. RoTTeN
3. PitS
4. HeadShot
5. Robinson
6. Szuma
7. Basic
8. Kerm
9. scudetto
10. Jakuboto
11. napalm
12. Tenisówka
13. La_Patik-
14. hokej
15. Guarded
16. kolekcjoner
17. Madox
18. alergia
19. hohvar
20. JWB
21. dwn
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Australian Open 2015

Wszystkim, którzy pytają, czy jeszcze można - odpowiem i tu - można. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2015

Elfie drogi :wink: ,
nie bardzo pamiętam jak to "drzewiej" bywało, typować będziemy po losowaniu czy po zakończeniu kwalifikacji?
Bo ja na narty jadę i nie wiem kiedy w niedzielę wrócę... :?
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Australian Open 2015

Po zakończeniu kwalifikacji.
Jeśli wiesz, że nie dasz rady i przystaniesz na to, możesz uzupełnić drabinkę z "Q" zamiast nazwisk.
Ale to na własne ryzyko. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Australian Open 2015

Przed 1 meczem zdążę wrócić :wink: , to wypełnię. Dziękuję za informację ;-P .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Australian Open 2015

Wszystkich uczestników zabawy proszę o sprawdzenie podanych maili oraz na wszelki wypadek - czy nie wysłałam PMa, bo z niektórymi mailami był problem. ;) Ponieważ wyjeżdżam do jeszcze większej krainy mrozu i zimna niż moje Podlasie, zajrzę tu dopiero wieczorem, więc wszelkie odpowiedzi na wszelkie pytania będą dopiero wtedy. ;)

Gdyby ktoś jeszcze chciał wziąć udział w zabawie, tutaj jest link do pobrania pliku w exelu. Należy zmienić nazwę pliku, wstawiając w odpowiednie miejsce swój nick i wypełnić drabinkę.

Jak wypełnić?
Po otwarciu arkusza zobaczysz tabelkę z nazwiskami, zwycięzcę meczu I rundy wybierasz klikając na pole z wynikiem, pojawi się rozwijana lista, klikasz nazwisko wybranego przez siebie zwycięzcy. Analogicznie w każdej następnej rundzie.
W rubryce "zwycięzca" przekopiuj bądź wpisz nazwisko ręcznie. Zapisz. :P

Wypełnioną drabinkę należy wysłać mailem na adres (w tytule wiadomości podając swój nick): Czas - do rozpoczęcia pierwszego meczu na AO. Jak znajdę kiedy to dokładnie jest, to wieczorem wstawię. :P

I pamiętajcie - to tylko zabawa. ;)

PRZYPOMINAM, ŻE TYPUJEMY OD RAZU WSZYSTKIE RUNDY, AŻ DO ZWYCIĘZCY! O_O
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Madox
Senior
Senior
Posty: 3647
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:59
Lokalizacja: Szczecin

Re: Australian Open 2015

Jest błąd w excelu, zwycięzcą może zostać Djoković albo Bedene :tired: .
Uwielbiam Feda <3 Hala Madrid!
Wilson Pro Staff 97S
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Australian Open 2015

Ponieważ jestem w podróży i nie mam teraz możliwości wysłania poprawionych drabinek, proszę żebyście spróbowali skopiować z innej komórki zwycięzcę. Jeśli i to nie pójdzie, napiszcie nazwisko zwycięzcy w mailu zwrotnym z wypełnioną drabinką.

Przepraszam za szacher machery... Technika. :(
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Australian Open 2015

Nie wiem o jakich błędach była mowa, ale wypełniałem przed chwilą i nic nie zauważyłem O_O . Nie czytam też wątków turniejowych jak na razie ( bo i po co :D ) i u mnie Delpo wygrywa z Janowiczem :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Australian Open 2015

Nie wygra, bo się wycofał. :wink: Janowicz gra z Japończykiem.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Australian Open 2015

PIOTR69 pisze:Nie wygra, bo się wycofał. :wink: Janowicz gra z Japończykiem.
Właśnie doczytałem już po wysłaniu wypełnionej drabinki :rolleyes: . Przez tego debla straciłem dzień na forum i tyle wiadomości :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2015

PIOTR69 pisze:Nie wygra, bo się wycofał. :wink: Janowicz gra z Japończykiem.
Co w takim razie się dzieje z wysłanym formularzem? Np. u mnie DelPo awansuje do IV rundy. Czy teraz Elf podmieni DelPo na Japończyka, czy po prostu uzna mój typ za nietrafiony?

Gram pierwszy raz, więc nie wiem. :]
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Australian Open 2015

RoTTeN pisze:
PIOTR69 pisze:Nie wygra, bo się wycofał. :wink: Janowicz gra z Japończykiem.
Co w takim razie się dzieje z wysłanym formularzem? Np. u mnie DelPo awansuje do IV rundy. Czy teraz Elf podmieni DelPo na Japończyka, czy po prostu uzna mój typ za nietrafiony?

Gram pierwszy raz, więc nie wiem. :]
Gram któryś raz, ale też nie wiem :::donknow::: .

U mnie Delpo wygrał tylko z Janowiczem, więc jakby co to straty niewielkie :] . Nie bardzo chce mi się wypełniać od nowa... JJ i tak nie przejdzie Monfilsa, więc odżałuję ten punkt czy tam dwa.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2015

Normalnie jest podmiana. Więc jeśli nie zmienisz to stawiasz na Japończyka zamiast Del Potro.
Wydaje mi się natomiast, że możesz przesłać uaktualnioną o ile zrobisz to przed rozpoczęciem pierwszej rundy.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Australian Open 2015

Jakuboto pisze:Normalnie jest podmiana. Więc jeśli nie zmienisz to stawiasz na Japończyka zamiast Del Potro.
Wydaje mi się natomiast, że możesz przesłać uaktualnioną o ile zrobisz to przed rozpoczęciem pierwszej rundy.
Nie chce mi się, jak wygra Japończyk to już na starcie będę punkt przed wszystkimi rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2015

scudetto pisze:
Jakuboto pisze:Normalnie jest podmiana. Więc jeśli nie zmienisz to stawiasz na Japończyka zamiast Del Potro.
Wydaje mi się natomiast, że możesz przesłać uaktualnioną o ile zrobisz to przed rozpoczęciem pierwszej rundy.
Nie chce mi się, jak wygra Japończyk to już na starcie będę punkt przed wszystkimi rotfl .
Tylko przez moment i tylko o 1 punkt rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: Australian Open 2015

Jakuboto pisze:Normalnie jest podmiana. Więc jeśli nie zmienisz to stawiasz na Japończyka zamiast Del Potro.
Wydaje mi się natomiast, że możesz przesłać uaktualnioną o ile zrobisz to przed rozpoczęciem pierwszej rundy.
Też uważam, że do 1:00 w takiej sytuacji można podmienić swój typ.
A propos, ja też nie zauważyłem żadnych problemów z tym Excelem, chyba że jestem mało spostrzegawczy.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Australian Open 2015

Robinson pisze:
Jakuboto pisze:Normalnie jest podmiana. Więc jeśli nie zmienisz to stawiasz na Japończyka zamiast Del Potro.
Wydaje mi się natomiast, że możesz przesłać uaktualnioną o ile zrobisz to przed rozpoczęciem pierwszej rundy.
Też uważam, że do 1:00 w takiej sytuacji można podmienić swój typ.
A propos, ja też nie zauważyłem żadnych problemów z tym Excelem, chyba że jestem mało spostrzegawczy.
Pewnie stawiałeś na Djokovica jako zwycięzcę i dlatego :P.
Była źle ustawiona lista rozwijana dla pola zwycięzcy.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Australian Open 2015

Jakuboto pisze:(...) Wydaje mi się natomiast, że możesz przesłać uaktualnioną o ile zrobisz to przed rozpoczęciem pierwszej rundy.
Tak też uczyniłem. Zobaczymy co się stanie. :]
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Australian Open 2015

Jakuboto pisze: Była źle ustawiona lista rozwijana dla pola zwycięzcy.
Czyli tak naprawdę jakby błędu nie było, zwycięzcę zawsze wpisuję ręcznie :] . Żeby nie było żadnych machlojek :twisted: .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Liga typerów”