Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Byłem niemal ostatni a teraz jestem 10 :::yay::: . W niedzielę trzeba kibicować Szkotowi!
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Jakuboto pisze:Byłem niemal ostatni a teraz jestem 10 :::yay::: . W niedzielę trzeba kibicować Szkotowi!
Nie ma mowy, Djoko jakimś cudem wywinduje mnie w okolice środka stawki :twisted: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Australian Open 2015

scudetto pisze:
Jakuboto pisze:Byłem niemal ostatni a teraz jestem 10 :::yay::: . W niedzielę trzeba kibicować Szkotowi!
Nie ma mowy, Djoko jakimś cudem wywinduje mnie w okolice środka stawki :twisted: .
Rudy da mi nadzieje, że w kolejnych turniejach będę miał szanse odrobić straty do czołówki :::jezor::: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Moja życzeniówka zeszła z ostatniego miejsca? O_O Dzięki!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Jakuboto pisze:
scudetto pisze:
Jakuboto pisze:Byłem niemal ostatni a teraz jestem 10 :::yay::: . W niedzielę trzeba kibicować Szkotowi!
Nie ma mowy, Djoko jakimś cudem wywinduje mnie w okolice środka stawki :twisted: .
Rudy da mi nadzieje, że w kolejnych turniejach będę miał szanse odrobić straty do czołówki :::jezor::: .
I tak z tej szansy nie skorzystasz, więc po co mieszać rotfl . Idziemy po 15 punktów Novaku Djokovicu, nielubiany przeze mnie Serbie :!Vicky!: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Australian Open 2015

scudetto pisze:
Jakuboto pisze:
scudetto pisze:
Jakuboto pisze:Byłem niemal ostatni a teraz jestem 10 :::yay::: . W niedzielę trzeba kibicować Szkotowi!
Nie ma mowy, Djoko jakimś cudem wywinduje mnie w okolice środka stawki :twisted: .
Rudy da mi nadzieje, że w kolejnych turniejach będę miał szanse odrobić straty do czołówki :::jezor::: .
I tak z tej szansy nie skorzystasz, więc po co mieszać rotfl . Idziemy po 15 punktów Novaku Djokovicu, nielubiany przeze mnie Serbie :!Vicky!: .
Powiedział mistrz typowania rotfl .
Zwycięzca może być tylko jeden. Niech to będzie Andy to i na 3 miejsce w rankingu przy okazji wskoczy :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Jakuboto pisze:Byłem niemal ostatni a teraz jestem 10 . W niedzielę trzeba kibicować Szkotowi!
A co ja mam powiedzieć... Z 4 miejsca od końca na pierwsze od góry rotfl.

Niestety raczej tego nie wygram bo patrząc na to jak Djokovic grał dzisiaj z Wawrinką to szykuje się tytuł dla Murraya. Chodzi mi tu głównie o przygotowanie fizyczne, słabo coś ten Serb wyglądał. W 5 secie rękawami oddychał.
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Ja trochę poleciałem z moimi typami ale znajduję się w bezpiecznej środkowej strefie stawki co całkiem mi odpowiada. :D Na RG trzeba jednak typować mniej życzeniowo... :P
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Z jednej strony chciałbym Wam zaufać i obstawić u buka jak czołówka w zabawie, ale z drugiej strony nie mogę się pozbyć wspomnienia, gdy ATP organizowało podobną zabawę to byłem drugi, punkt za RatRacem... a nie bez powodu przestałem przewidywać wyniki meczów. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Teraz to już jest opcja zerojedynkowa. :D
Finału nie obejrzę, ale jestem dobrej myśli.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Cała dobra gra poszła się paść przez czeski czajnik, który raz w życiu się nie zagotował, co za bieda. :-|
#NKrising
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Wyniki raniutko, bo wifi brak i tylko posta przez tel. mogę... :(
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Elf pisze:Wyniki raniutko, bo wifi brak i tylko posta przez tel. mogę... :(
Pośpij sobie, przecież i tak wiadomo kto wygrał :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Tak mnie zawiedli Stasiek z Andym :dvl(: i polegaj tu człowieku na chłopie.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Tam ta ta tam!

WYNIKI

I miejsce, spojrzenia pełne zazdrości oraz oczko puszczone od Kim Sears ;) otrzymuje: La_Patik- ::!vgoodv!::
II miejsce, podziw i szacunek oraz budzik w jękiem Marysi Szarapowej ;) otrzymuje HeadShot :!ok!:
III miejsce, wszystkie "tak mało brakowało" i zapas kwiecistych koszulek Tomaszka ;) otrzymuje: Guarded :::vnice:::

I jak zwykle tabeleczki. ;)

Obrazek
Obrazek

Dla wszystkich wieeeelkie :!:brv:!: :!:brv:!: :!:brv:!: ! Dziękuję za rywalizację i zapraszam do zabawy w nadchodzących turniejach Masters. ;)

Ranking w przygotowaniu. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Podziękowania dla wszystkich uczestników zabawy, fajnie było, do końca wóz albo przewóz.
Że o Naczelnej Głównodowodzącej nie wspomnę - :!ok!:
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Również podziękowania za całość Szefowej. :::gd:::
jak również pozostałym uczestnikom zabawy za fajne emocje :) . Gratulacje dla Podium :::gd::: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Przez dwa tygodnie przetasowania, dramatyczna końcówka, czego chcieć więcej :::gd::: . Gratki dla podium, następnym razem zróbcie miejsce dla mnie :twisted: .

Elfie, Ciebie nie można za bardzo chwalić, bo znowu coś wymyślisz, co zmusi nas do wbijania na Forum co chwilę (:] :wink: . Pełen podziw za ogarnięcie wszystkiego :) .

No i... do następnego :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Super organizacja, wielkie podziękowania i gratulacje dla wszystkich. :D
Sama nie wierzę, że jestem na 3 pozycji, skoro na początku odstawiałam tyły. :::yay::: Tylko się spytam, za co ten bonus końcowy. :)
Awatar użytkownika
La_Patik-
Weteran
Weteran
Posty: 1680
Rejestracja: 15 lip 2008, 01:43
Lokalizacja: Suwałki

Re: Typowanie - Australian Open 2015

Cóż, od kiedy się tu zapisałem spodziewałem się takiego wyniku na koniec ale okej, będę udawać zaskoczonego :twisted:.

Gratulacje dla podium, dla Elfa za organizacje. Chciałbym również podziękować mamie, tacie, głównemu sponsorowi KIA oraz Jacob's Creek rotfl.

To teraz RG będzie następne w typowaniu, czy Mastersy również?

Wróć do „Liga typerów”