Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Skoro nic się już nie zmieni, to ja gratuluję Lionowi wygranej i dziękuję Elf za prowadzenie zabawy.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Skoro nic się już nie zmieni, to ja gratuluję Lionowi wygranej i dziękuję Elf za prowadzenie zabawy.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Dzięki Elf za poprowadzenie zabawy!
Gratulacje Lion za zajęcie pierwszego miejsca!
Gratulacje Jakuboto za zajęcie pierwszego miejsca - od końca rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Bardzo dziękuję i podziwiam "elficką" cierpliwość :::gd::: .
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Gratulacje dla medalistów, dzięki wszystkim za wspólną zabawę :) .

Elfie - jesteś wielka, niech Ci Bozia w... wpisz sobie co chcesz ;) .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

scudetto pisze:...niech Ci Bozia w... wpisz sobie co chcesz
...w sernikach wynagrodzi. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Skoro nic się już nie zmieni, to ja gratuluję Lionowi wygranej i dziękuję Elf za prowadzenie zabawy. :wink:
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Skoro nic się już nie zmieni, to ja też gratuluję Lionowi wygranej i dziękuję Elf za prowadzenie zabawy.

Od siebie dodam jeszcze gratulacje dla Napalma za zajęcie drugiego miejsca i ze swojej strony dziękuję za gratulacje dla mojej skromnej osoby :).

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w grze :).

Extra życzenia dla Elfa jako twórcy - super tym razem jabłecznika i tego, żeby się w końcu wszyscy od Ciebie odczepili z tym sernikiem :). Ileż można człowiekowi wypominać...
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Dopiero dorwałam się do kompa. ;)

Gratuluję wszystkim medalistom -
Lionowi_Dragonowi - I miejsca
napalmowi - II miejsca
i EDowi (El Diablo nie będę odmieniać :P ) - III miejsca

Następną zabawę przewiduję na turniej w Londynie. Podczas Paryża będę raczej tylko pod telefonem, a to uniemożliwia liczenie i takie tam. Chyba, że ktoś ma ochotę przejąć pałeczkę - użyczę exela. ;)

Dodam jeszcze, że jestem z siebie dumna - w mojej życzeniowo - zabawowej drabince, w półfinale znaleźli się i Cilic i Nishikori. Chyba powinnam zagrać w totka na tę okoliczność... ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Kerm
Weteran
Weteran
Posty: 1424
Rejestracja: 12 cze 2014, 10:42
Lokalizacja: Lublin

Dzięki za fajne emocje i zabawę, debiut średnio mi wyszedł ale już wiem żeby od III rundy w górę nie stawiać u buków.:D Gratuluję wygranym i dzięki Elf za cierpliwość do prowadzenia tego typera.:)
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.


Kerm. Powered by dreams.
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Elf - :!RESPEKT!: :!RESPEKT!:
Lion, napalm i ED - dzień muszę zaczynać od przeglądnięcia logów z Waszych telefonów. :] Gratuluję.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Ja również gratuluję Osobom na podium :::gd::: i dzięki Wszystkim za dobrą zabawę :D .

Elf ponowne Gratulacje za bardzo fajną sprawną organizację całej zabawy, jest SUPER :) . :::gd::: :::gd::: :::gd:::
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

hokej pisze:Lion, napalm i ED - dzień muszę zaczynać od przeglądnięcia logów z Waszych telefonów. :]
Antek, znowu zaczynasz? ;-P :wink:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Jak dobrze wrócić do cywilizacji, Fed ciągnie z 2:0 z Monfilsem a ja gryzłem tynk z bezsilności. ;-P
Również przyłączam się do gratulacji osobom na pudle, zacne towarzystwo. :D
No i oczywiście podziękowania dla Elficy:
SPOILER:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

Przyszła też kolej na mnie. Wielkie gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla Elf'a, która znalazła czas i chęci na prowadzenie zabawy. W Londynie i Australii trzeba będzie wziąć poprawkę na dach i upały, i Tsongę :wink:.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TYPOWANIE - US OPEN 2014

A taką misterną drabinkę ułożyłem, zawodnicy się tylko nie spisali. :D

Fanfary dla triumfatorów i bezpłatny przepis na sernik dla Elfi. :angel:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Liga typerów”