Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Alfred nie pomaga? :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

scudetto pisze:Jest dobrze, niezagrożony powinienem wygrać w cuglach rotfl . Jak Ferrer dzisiaj zagra to co zwykle, to już nikt mi żadnych punktów nie przypisze :::yay::: . Chociaż widzę, że Towarzysz hokej też ma chrapkę na zaszczytne miejsce (:] :] .
Wiesz, starałem się, to było w sumie takie nudnie przewidywalne Nadal-Djokovic. rotfl
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Jeśli Murray pokona Nadala :::gilotyna::: będę jedynym, który poprawnie wytypował finał. :::yay:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

WYNIKI PO PÓŁFINAŁACH

ALFRED: 147 + 10 = 157
BASIC: 136 + 20 = 156
GUARDED: 148 + 20 = 168
HOHVAR: 169 + 20 = 189
HOKEJ: 115 + 10 = 125
LION_DRAGON: 156 + 20 = 176
NAPALM: 129 + 20 = 149
PITS: 125 (zapomniałam literki "T" w Twoim nicku, ale już poprawiłam... rotfl )
ROBINSON: 163 + 20 = 183
SCUDETTO: 107
TENISOOWKA: 151 + 10 = 161
ZNEI: 152 + 10 = 162

Elf:- 154 + 10 = 164
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Elf pisze: PITS: 125 (zapomniałam literki "T" w Twoim nicku, ale już poprawiłam... rotfl )
Nie wiem jak zniosę tę zniewagę. Było uważać przy wybieraniu nicka. Zaraz, zaraz, jak miałem uważać jak pijany byłem jak się rejestrowałem?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Tam ta ta tam...

Pierwszy turniej o Sernik Elfa zakończony, zwycięzcę proszę o skontaktowanie się celem przeteleportowania nagrody. ;)

Miejsce I (i zapewne uścisk dłoni Rafałka (gdyby tylko wiedział o zabawie ;) ) za wiarę w jego możliwości)
HOHVAR !!! 204 pkt

Miejsce II ( Novak chętnie pewnie by tę dłoń uścisnął )
ROBINSON 183 pkt

Miejsce III
TENISOOWKA ( i soczysty buziak od Rafała (jeśli by wiedział o zabawie ;) - Hohvar się raczej nie obrazi ;) ) oraz LION_DRAGON (tu zapewne Gulbis uścisnąłby łapkę)
176 pkt

Punktacja dalej przedstawia się następująco:
BASIC - 171 pkt
GUARDED - 168
ZNEI - 162
ALFRED - 157
NAPALM - 149
HOKEJ oraz PITS - 125
SCUDETTO - 107

A Wasza Pani zawsze-wierna-Rafałowi gospodarz turnieju też nieźle :D - 179. ;)

Wszystkim serdecznie gratuluję i zapraszam do ponownej zabawy na Wimbledonie, jak już przemyślę, czy czegoś nie zmienić.
Z sugestiami zapraszam do tematu do tego przeznaczonego.

Pozdrawiam ja,
(Elf).
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Brawo hohvar!!!
On teraz chyba właśnie w Hiszpanii czeka na przylot Nadala z Paryża i bedą dziś wieczorem razem świętować - może teleportuj sernik do Barcelony? :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

TomPL pisze:Brawo hohvar!!!
On teraz chyba właśnie w Hiszpanii czeka na przylot Nadala z Paryża i bedą dziś wieczorem razem świętować - może teleportuj sernik do Barcelony? :D
Lepiej nie, niech zje jak wróci, nie zdąży spalić przed podróżą w moje strony :D . Cięższy hohvar = fory dla mnie :] .

Gratulacje hoh :::gd::: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Wszystko pięknie ładnie ale trzecie miejsce zajęła inicjatorka tej zabawy i Naczelny Matematyk - Elf , a nie ja z Dragonem. rotfl

Proszę poprawić swój własny wynik i zając zasłużone miejsce na pudle. :wink:
Ważne, że końcowy typ okazał się trafny. :::yay:::

Zwycięzcy oczywiście gratuluję :::no.I::: i zazdraszczam , że sobie w Maladze jest teraz. :wink:
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Mówiłam, że nie biorę udziału. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Gratulacje dla zwycięzcy i szacunek dla pomysłodawczyni. :::gd::: Zapisuję się z góry na każde kolejne turnieje. :wink:
A, bym był zapomniał, znowu się potwierdziło że krowa która dużo ryczy mało mleka daje. :D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Elf pisze:Mówiłam, że nie biorę udziału. ;)
Dobra dobra, nie kombinuj, tylko pełnoprawnie wpisuj się na zasłużone 3-cie miejsce. :)
Ja w sumie w środku stawki, niby nie jest źle, ale zawsze mogło być lepiej, także następnym razem trzeba się bardziej postarać :).

Jeszcze raz gratulacje za fajny pomysł i super realizację :::gd::: .

P.S.
Gratulacje dla Zwycięzcy i dla całego "pudła" :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Dzięki Elfie za zorganizowanie typowania, od pewnego momentu nawet zacząłem sprawdzać wyniki RG równolegle z naszymi typowaniami, zabawa przednia :::gd::: .
Teleportowania sernika, to z uwagi na wysokie koszty transportu proponuję odłożyć konsumpcję nagrody na czas wrześniowego TF-a :wink: .
Pozostałym uczestnikom także dziękuję za wspólną zabawę :D .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Robinson
Orator
Orator
Posty: 674
Rejestracja: 20 lut 2013, 19:29

Re: TYPOWANIE - RUNDA I - RG 2014

Gratuluję zwycięzcy i wszystkim uczestnikom, a sam już czekam na kontynuację zabawy podczas Wimbledonu.

Wróć do „Liga typerów”