Co bardziej do Ciebie przemawia?

Stary dobry exel i kilka minut "kopiuj, wklej".
14%
3
Wersja "klikalna".
32%
7
Bez różnicy jak, ale się pobawię.
55%
12
 
Liczba głosów: 22
Awatar użytkownika
Guarded
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 773
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:01

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Do tej pory mam 11/16. Pociesza mnie tylko fakt, że Wam też Isner zepsuł drabinkę ;-P
Edit: 12/17

Można podzielić osoby na te, które wytypowały przed turniejem i po kilku meczach. Isner to jednak wielka strata :D
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Pierwsza runda u mnie - 21/32 (wliczając awansujących bez gry). Nie jest za dobrze ale cóż, póki piłka w grze ...
Swoją drogą gdyby każdy przedstawiał takie podsumowanie, po każdej rundzie, koleżanka Elf miałaby mniej roboty. :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Na liczenie czegokolwiek trzeba mieć czas i chęci - ja nie mam ani jednego ani drugiego :] . Tak samo jak nie interesuje mnie to, jak typowali inni, wystarczą mi końcowe wyniki po finale :] . Ale ja ogólnie minimalistyczny jestem :rolleyes: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Ja tam z kolei jak coś robię, to się w to angażuję, choćby w stopniu minimalnym ale wystarczającym do panowania nad sytuacją. Nawet w odniesieniu do zabawy. Albo wcale się za coś nie zabieram, jeśli na przykład nie mam czasu, chęci, czy z innych powodów. Życie mnie nauczyło, że do każdego naszego działania należy "włożyć trochę serca". W innym przypadku jakakolwiek aktywność nie ma sensu. :::hmm::: :::book::: :::rbkcube:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Ja nie sprawdzam bo po prostu nie mam na to czasu, może by mnie to interesowało jak Alfreda, ale przez ograniczenia, wychodzi jak u Scudetto. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Ja na 24 mecze pierwszej rundy mam bilans 16-8
Nie wiem jak będzie rozpatrzony mecz G.G.Lopeza z lucky loserem Yazirinem. Tunezyjczyk zastąpił w drabince Matosevica, a ja obstawiłem porażkę G.G.L.
W drugiej rundzie były dopiero rozegrane 2 spotkania i dzięki szwajcarom mam 2-0.
PitS pisze:Ja nie sprawdzam bo po prostu nie mam na to czasu, może by mnie to interesowało jak Alfreda, ale przez ograniczenia, wychodzi jak u Scudetto. :D
A na pisanie postów o 6-7 nad ranem czy 22-23 wieczorem zawsze znajdziesz czas... :wink: .
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

kolekcjoner pisze: (...)
PitS pisze:Ja nie sprawdzam bo po prostu nie mam na to czasu, może by mnie to interesowało jak Alfreda, ale przez ograniczenia, wychodzi jak u Scudetto. :D
A na pisanie postów o 6-7 nad ranem czy 22-23 wieczorem zawsze znajdziesz czas... :wink: .
A to jest akurat proste - początek i koniec pracy, rano kawa i net, wieczorem piwo i net. :]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

hokej pisze:A to jest akurat proste - początek i koniec pracy, rano kawa i net, wieczorem piwo i net. :]
Ja bym tam dodał jeszcze seks, wieczorem. :wink:
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Alfred Twoje poświęcenie i zaangażowanie dla rzeczy, którymi się w danej chwili zajmujesz jest doprawdy imponujące. Podczas seksu też tyle myślisz o typerze? :wink:
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Cześć czołem,
przepraszam za zwłokę, czasem występują nieprzewidziane sytuacje, którymi trzeba się zająć w pierwszej kolejności...
Mam nadzieję, że to rozumiecie. ;)

Trochę mi to zajęło, dziękuję kolekcjonerowi za pomoc (choć i tak jest niedobry, bo rozjeżdża jeże! jeże! słodkie, malutkie jeże, które tuptają przez drugę...) - przedstawiam wyniki po pierwszej rundzie:
Obrazek
Obrazek

Oraz kolorowanki (zielony - trafienie, czerwony - skucha, kremowo - beżowy, albo co to tam jest - wolny los, niebieski - wynik wysłany po czasie).
Klik!

Przed nowym sezonem opracuję sobie jakiś regulamin, co robimy w takich sytuacjach, gdy mało czasu itp.
Jak również i takie sytuacje, gdy nagle pojawia się LL - tutaj solidarnie wszystkim dałam zero.
Na razie proszę - bez spiny. ;)

Wszyscy spóźnialscy nie otrzymują punktów za trzy mecze:
Chardy - Delbonis
Paire - Falla
Cilic - Istomin

Wszystkich, którzy się zastanawiają, co z Isnerem - pojawia się w każdej drabince, więc żadnych tu machlojek nie ma. ;)
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

kolekcjoner pisze:Alfred Twoje poświęcenie i zaangażowanie dla rzeczy, którymi się w danej chwili zajmujesz jest doprawdy imponujące. Podczas seksu też tyle myślisz o typerze? :wink:
Nie jest imponujące, jest normalne. Choć czasami wyniki tych działań mogą zaskakiwać i budzić u niektórych podziw.
A podczas seksu nie myślę o niczym, to się dzieje jakby instynktownie. Zdrowi i niezakompleksieni ludzie tak mają. :]
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

hokej pisze: A to jest akurat proste - początek i koniec pracy, rano kawa i net, wieczorem piwo i net. :]
Druchu, z czegoś trzeba brać energię! :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
kolekcjoner
Orator
Orator
Posty: 592
Rejestracja: 4 sty 2014, 20:31

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Nie sądziłem, że ktoś oprócz mnie " wywali " Novaka przed półfinałem. A tymczasem Tenisówka mile mnie zaskoczyła. Avatary z Rafą do czegoś zobowiązują... rotfl . Szacunek :::gd::: .
Awatar użytkownika
Tenisówka
Senior
Senior
Posty: 4585
Rejestracja: 5 lut 2013, 20:25
Lokalizacja: Pieniny

Odp: Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

kolekcjoner pisze:Nie sądziłem, że ktoś oprócz mnie " wywali " Novaka przed półfinałem. A tymczasem Tenisówka mile mnie zaskoczyła. Avatary z Rafą do czegoś zobowiązują... rotfl . Szacunek :::gd::: .
To raczej zaklinanie rzeczywistości. :roll: Dziś cień nadziei na wylot Serba dał Francuz choć skończyło się jak zawsze. :twisted: Ja jeszcze wakacjuje więc i tak nie oglądam za wiele bo nie ma gdzie.
----------------------------------
Chłopaki gdzie jesteście ? :::no.I:::
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Tym razem bez opóźnień. Wyniki po drugiej rundzie (punkty za tę rundę zostały podwojone):
Obrazek
Obrazek

I kolorowanki:
Klik!
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Przesunąłem się na drugie miejsce. Jak w trzeciej rundzie wygrają swoje mecze faworyci, wyjdę na prowadzenie. :::yay:::
Przyznam, że nieźle mi idzie. :::gd:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Hej Wam wszyscy tenisiści,
Elf wybrał się na wakacje, i wysyła Wam pozdrowienia spod samiuśkich Tater (hej!) oraz pikno fotografie, cobyście zazdrościli i sami swoje leniwe tyłki w góry przywlekli.
( :P )

Obrazek

A teraz wyniki:
Obrazek
Obrazek

Oraz kolorowanki:
Hej!
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Elf pisze:Hej Wam wszyscy tenisiści,
Elf wybrał się na wakacje, i wysyła Wam pozdrowienia spod samiuśkich Tater (hej!) oraz pikno fotografie, cobyście zazdrościli i sami swoje leniwe tyłki w góry przywlekli.
Zazdrościmy aż nas w dołku ściska i przypominamy, co może umknąć pośród tych pięknych widoków, że Cincinatti zaczyna się już JUTRO (niedziela). :wink:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Po stokroć zazdroszczę Ci Elfie. Tylko, co byś z jakiegoś Rysego czy innego czubka gór tych nie spadła. I nawet kolejny turniej sobie podarujemy. Wróć nam na USO i będzie OK. :wink:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
aktualizacja: 11.08.2014 r.

Nie wiem jak Elf zaplanowała sobie punktację. 1, 2, 3, 4, 6, 10, czy może 1, 2, 3, 6, 10, 15. ??? W każdym razie ona wygrała. Mnie pogrążył Federer, a dokładnie jego dojście do finału. Nie wspomnę już o wczesnej porażce Novaka. Dlatego nie zdobyłem nawet miejsca na podium. :( Cóż, trzeba poczekać do USO bo Cincinnati już pojechało. A Elf w Zakopanem, pewnie zmęczona i w związku z burzą odcięli jej kontakt z cyberprzestrzenią. :::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Cześć kochani...

Kajam się uniżenie, ale - choć z niczego nie spadłam, bo byłaby to już żenada totalna - to w jednym kawałku nie wróciłam i tak jakoś wyszło...
Obiecuję poprawę i jakoś to ogarnę, żeby następnym razem, w razie absencji, ktoś schedę na chwilę przejął. :)
Za punktację przyjęłam - za poprawne wytypowanie zwycięzcy w I rundzie - 1 pkt, w II rundzie - 2, w III rundzie - 3, w ćwierćfinale - 4 punkty, w półfinale - 4 , w finale - 10.

A teraz wyniki:

Wygrała niby jakaś Elf, ale ma minusa, jak z Helu pod Giewont, bo się zapodziała i znikła.

II miejsce dla Madoxa!

A na trzecim zgodnie stoją i nikt się nie przepycha:
napalm, kolekcjoner i Guarded!

Tu macie tabeleczki:
Obrazek
Obrazek

A tu kolorowanki
O tu!

Przyjmuję już zgłoszenia na US OPEN, formuła ta co ostatnio - zgłoszenia na PW, w wiadomości prywatnej chętnym wysyłam linka do listy, pobieracie, wypełniacie, odsyłacie na mojego maila. Byłabym wdzięczna, bo dopiero wracam do świata, jakby jakaś życzliwa dusza pomogła poszukać jak to jest na US OPEN z kwalifikacjami i kiedy będzie losowanie drabinki. ;)

Pozdrawiam - Elf.
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."

Wróć do „Liga typerów”