Co bardziej do Ciebie przemawia?

Stary dobry exel i kilka minut "kopiuj, wklej".
14%
3
Wersja "klikalna".
32%
7
Bez różnicy jak, ale się pobawię.
55%
12
 
Liczba głosów: 22
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

alfred pisze:
Elf pisze: A, hmm, nagroda... Buziaczek od Elfa? :D
Żadnego seksu! Przecież nasi partnerzy byliby zazdrośni. To nie po chrześcijańsku. :wink:
Buziak = seks? Też tak myślałem, jak miałem z 7 lat :twisted: . Cholera, to były fajne czasy. :D
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
rogdar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 maja 2013, 12:02
Lokalizacja: Dziki Wschód, lubelskie

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Vivid pisze:
alfred pisze:
Elf pisze: A, hmm, nagroda... Buziaczek od Elfa? :D
Żadnego seksu! Przecież nasi partnerzy byliby zazdrośni. To nie po chrześcijańsku. :wink:
Buziak = seks? Też tak myślałem, jak miałem z 7 lat :twisted: . Cholera, to były fajne czasy :D
Hehe, mam dokładnie takie same odczucia. :::gd:::
"Nie spędziłem zbyt dużo czasu w swoim kraju po tej wygranej. To były dwa dni i dwie noce świętowania... Naszym celem były trzy. Jednak po drugim dniu wylądowaliśmy w szpitalu."- N. Djokovic po świętowaniu wygranej Serbii w Davis Cup 2010.
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

rogdar pisze:
Vivid pisze:
alfred pisze:
Elf pisze: A, hmm, nagroda... Buziaczek od Elfa? :D
Żadnego seksu! Przecież nasi partnerzy byliby zazdrośni. To nie po chrześcijańsku. :wink:
Buziak = seks? Też tak myślałem, jak miałem z 7 lat :twisted: . Cholera, to były fajne czasy :D
Hehe, mam dokładnie takie same odczucia. :::gd:::
A ja mam inne. Jak mnie dziewczyna zaczyna całować, to w głowie mi już tylko jedno. Myślałem, że to normalne, ale widocznie w chrześcijańskim świecie jest inaczej.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

alfred pisze:A ja mam inne. Jak mnie dziewczyna zaczyna całować, to w głowie mi już tylko jedno. Myślałem, że to normalne, ale widocznie w chrześcijańskim świecie jest inaczej.
Sęk w tym, że jeszcze całować nie zaczęła, a Tobie już tylko jedno w głowie. Ale, ale - głosować, głosować!
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Byłbym za, gdyby nie to, że nie mogę się sprzeciwić byciu przeciw byciu na nie... Albo odwrotnie...
Wyjdzie jak z sernikiem? :lol:
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re:

YOGItheBEAR pisze:Byłbym za, gdyby nie to, że nie mogę się sprzeciwić byciu przeciw byciu na nie... Albo odwrotnie...
Wyjdzie jak z sernikiem? :lol:
Ja się tu próbuję zrehabilitować właśnie. ;)
Mogę zrobić sernik jako nagrodę. O!

Ale jak z wysyłką, to już sami obmyślajcie. :twisted:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

wyczesany pisze:Fajnie jakby się dało zrobić klikalną aplikację bo ludzie (ja) są (jestem) z natury leniwi. :P
Patrząc na różne filmiki ze stajni "Wyczesa' i szybkie fotki, to taki leniwy nie jesteś :) ... a i ustrzelić mnie serwisem na TF-ie też Ci chciało ;-P .

Ale tutaj rozumiem Wyczesa i też idąc na prostotę wybrałem opcję "klikalną" :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Basic pisze:
wyczesany pisze:Fajnie jakby się dało zrobić klikalną aplikację bo ludzie (ja) są (jestem) z natury leniwi. :P
Patrząc na różne filmiki ze stajni "Wyczesa' i szybkie fotki, to taki leniwy nie jesteś :) ...
Wrzucam szybko, bo w jakimś stopniu mnie to interesuje.
Basic pisze:a i ustrzelić mnie serwisem na TF-ie też Ci chciało ;-P .
Pf... to akurat najmniejsza sztuka z wymienionych. :angel: :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Dobra Misie,

ogarnęłam to dziwne Wyczesane :wink: "coś".

Kto jest chętny się pobawić, proszę o PW.
W wiadomości proszę podać jaką formę wolicie - zdecydowałam się po prostu sprawdzić obie. :D
Zobaczymy, która będzie przyjemniejsza dla Was, która przyniesie mniej roboty itp.

Jutro do 24 powysyłam Wam drabinki. W formie exelowej lub formie "dziwne coś". :D
Zaznaczam, że sami musicie obczaić, jak to zrobić, żeby się w tym uzupełniła. :D

Czas na wypełnienie jest do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu, potem zamykamy i patrzymy, kto jest dobrym wróżbitą i kogo należy nękać o numery w Lotto. :twisted:
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

wyczesany pisze: Dobrze wypełniona wygląda o tak:
http://i.imgur.com/mG3oyrw.jpg
Wszystko fajnie, tylko...
SPOILER:
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

napalm pisze:
wyczesany pisze: Dobrze wypełniona wygląda o tak:
http://i.imgur.com/mG3oyrw.jpg
Wszystko fajnie, tylko...
SPOILER:
Nie chciało mi się szukać opcji "dwa tiebreaki w plecy". :::crazy:::
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Hm, a myślał może ktoś o czymś na kształt konkurencyjnego MTT? Oczywiście okazjonalnie, np. z okazji Szlemów czy niektórych 1000?
#NKrising
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

MTT? Rozwiń. :)

Właśnie zdałam sobie sprawę, że przecież są jeszcze kwalifikacje.

Chyba z drabinką poczekam, aż się zakończą, bo typowanie bezimiennego "Q" jest trochę bezsensu, co myślicie?
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Co?! I to ma mi zrekompensować sernik, którego nie zjadłem?! No chyba sobie Elf żartujesz?!?! :/
(MEGA FOCH!) :::jezor:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Ja tylko napisałam, że się staram. :D
Poza tym - wygraj, dostaniesz sernik. Cały. :D
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Nie można obstawiać anonimowego gracza. Elfuszek ma rację. Zaczniemy zabawę jutro, po wyłonieniu zwycięzców kwalifikacji.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

:news: :news: :news: :mrngpress: :mrngpress: :mrngpress: :::hmm::: :::hmm::: :::hmm::: :::stars::: :::stars::: :::stars::: :::stars::: :::stars::: :::stars::: :::stars::: :::stars::: :::deal::: :::deal::: :::deal::: :!party!: :!party!: :!party!:
A jak z punktami? Jak będą rozdawane? Czy po punkcie za trafionego zwycięzcę danego meczu? W początkowych rundach wygranych będzie łatwo wytypować, później trudniej. Czy, od powiedzmy ćwierćfinału za trafienie otrzymamy 2 punkty? A za finał na przykład 3? Ciekawe co tam koleżanka obmyśliła. :::hmm:::
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

alfred pisze:A jak z punktami? Jak będą rozdawane? Czy po punkcie za trafionego zwycięzcę danego meczu? W początkowych rundach wygranych będzie łatwo wytypować, później trudniej. Czy, od powiedzmy ćwierćfinału za trafienie otrzymamy 2 punkty? A za finał na przykład 3? Ciekawe co tam koleżanka obmyśliła. :::hmm:::
Punktacja jest w arkuszu... w pierwszym poście.
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
alfred
TROLL
Posty: 1050
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:20

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Ok. Nie zauważyłem. Wniósłbym pewne zmiany. Za finał 15 pkt a za I rundę 1? Za duża różnica. Wystarczy poprawnie wytypować zwycięzcę i można wygrać, a przynajmniej zająć miejsce, hmm ... na podium. Jak dla mnie, za finał max. 5 pkt.
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Elf
Senior
Senior
Posty: 2508
Rejestracja: 20 kwie 2012, 14:57
Lokalizacja: Sercem na Podlasiu

Re: Pomysł na zabawę w typowanie ;)

Wtedy finał przestaje mieć znaczenie. ;)
Dla mnie taka punktacja jest ok, jest podobnie jak w Fantasy. Ktoś jeszcze zgłasza sprzeciw? Śmiało. ;)

Odpowiadając na pytania - drabinki wyślę, jak już będzie pełna, z kwalifikantami. Pewnie jutro ok. godziny 15. Czas do uzupełnienia będzie do niedzieli, do 8 rano.

(Chyba, że turniej zaczyna się w poniedziałek i coś mi się pomerdało? )
"Elfy są urocze. Rzucają urok. Elfy są czarowne. Splatają czary. Ich uroda powala. Strzałą. Kłopot ze słowami polega na tym, że ich znaczenie może się wić jak wąż. A jeśli ktoś chce znaleźć węże, powinien ich szukać za słowami, które zmieniły swój sens. Nikt nigdy nie powiedział, że elfy są miłe. Elfy są złe."

Wróć do „Liga typerów”