Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

MSV Focus Hex Soft 1,30mm

Dzięki uprzejmości naszego partnera – Sport Club (http://www.sportclub.com.pl) trafił do mnie naciąg:
MSV FOCUS HEX SOFT 1,30mm.

Naciąg przekazałem do testów swojemu dobremu koledze. Jerzy to amator grający w tenisa jakieś 15 lat, NTRP 4.5, typowy agresywny baseliner.

Poniżej jego spostrzeżenia:

Dynamika jest na wysokim poziomie. Można bardzo komfortowo posłać winnera.
Co ważne, ta dynamika idzie w parze z kontrolą i to kontrolą jaką oceniam na 9/10.
Dlatego jeżeli ktoś nie jest ideałem techniki (a kto jest :)) to pomaga mu ze spokojem uderzyć mocno. Płotu nie powinien podziurawić :). Naciąg oferuje bardzo dobre czucie piłki. Choć może ja jakimś fanem kortowych "gierek" nie jestem.

Ponieważ jestem wrażliwy na komfort to tu jestem bardzo zadowolony. Z czystym sumieniem dam 10/10. Bardzo mi się ten naciąg z tego punktu widzenia podoba.

Naciąg oferuje swobodny dostęp do rotacji. Nie ma z tym problemów i człowiek nie musi zbytnio nadwyrężać nadgarstków.

Po 2 tygodniach gry utrata naprężenia była minimalna. To też na plus. Trwałość też wypada mi ocenić wysoko.

Podsumowując:
Na początku, zaraz po wciągnięciu, naciąg to deska (wciągałem na 27kg). Wrażenia są kiepskie. Ale jak się rozbije to jest super. Testowałem też MSV Focus Hex Plus25 1,25mm. Porównując oba te naciągi to wybieram Hex Soft, mimo że tu było 1,30mm, a tam miałem 1,25mm!

Końcowa ocena - polecam!
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
goti
Początkujący
Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwie 2012, 22:59

Re: MSV Focus Hex Soft 1,30mm

Będzie jeszcze dostępny bo nie widzę go na stronie SportClubu w wersji 1,30?
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: MSV Focus Hex Soft 1,30mm

Na sety jest dostępny w Protenisie.
Prezes fanklubu Staśka :D

Wróć do „sportclub.com.pl”