Martinek
Senior
Senior
Posty: 2932
Rejestracja: 17 lut 2011, 20:23
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: Re: Odp: K-Swiss Tubes Monfils Mid

PitS pisze:
Martinek pisze:Druga para?
Inna firma, z butami mam jak z piwem, lubię nowe smaki.
Myślałem że zostaniesz przy Kappach na dłużej. ;)
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Odp: K-Swiss Tubes Monfils Mid

PitS pisze:
Martinek pisze:Druga para?
Inna firma, z butami mam jak z piwem, lubię nowe smaki.
Tak, jak Ty masz z butami, to mój znajomy ma z dziewczynami. Też lubi nowe smaki :twisted: .
Ale młode to i wyrywne...
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Po narzekaniach na wentylację można by pomyśleć, że teraz będziesz grał w sandałkach. ;-)

Asics?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re:

Smyk pisze:Po narzekaniach na wentylację można by pomyśleć, ze teraz będziesz grał w sandałkach ;-)

Asics?
Kupiłem w Lidlu na wiosnę buty do biegania które nie wiem kto dla nich robi, ale są tak podobne w kroju i przewiewności do Asicsów, że pomyślałem że to oni i miałem cały sezon na asfalcie sporą odmianę.

W moim sprzęcie już podałem co to za pticę wybrałem.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Re:

PitS pisze:
Smyk pisze:Po narzekaniach na wentylację można by pomyśleć, ze teraz będziesz grał w sandałkach ;-)

Asics?
Kupiłem w Lidlu na wiosnę buty do biegania które nie wiem kto dla nich robi, ale są tak podobne w kroju i przewiewności do Asicsów, że pomyślałem że to oni i miałem cały sezon na asfalcie sporą odmianę.

W moim sprzęcie już podałem co to za pticę wybrałem.
W Lidlu? Na Twoją stopę? O_O Co tam patrzę na jakieś obuwie to numery 45 są na mnie małe... Chyba że zrobiłeś jakiś deal z panią kierowniczką ;-).
Beware of the Hologram.
It will trick us!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Re:

pst pisze: W Lidlu? Na Twoją stopę? O_O Co tam patrzę na jakieś obuwie to numery 45 są na mnie małe... Chyba że zrobiłeś jakiś deal z panią kierowniczką ;-).
Prorok czy co? Lidla miałem trzy lata temu jako sąsiada i uśmiecham się do dziewczyn o rozmiar 45.
Z Babolata mam 46, ale lidlowski 45 jest na mnie dobry.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Re:

PitS pisze:Prorok czy co?
Nie, jeszcze nie zgłaszałem swojej kandydatury na moda . rotfl
Beware of the Hologram.
It will trick us!

Wróć do „sportclub.com.pl”