Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Wreszcie zwlokłem się z tapczanu i mogę coś skrobnąć. TF zaczął się od mocnego akcentu, gdy zobaczyłem na kogo trafiłem w pierwszej rundzie- Szuma :::dawall::: Zlał mnie ostatnio 6:0. Zaczęło się masakrycznie od 0:3 i nieliczni kibice opuścili nasz kort przewidując szybkie 6:0. Chciałem zdobyć gema, zawsze to kilka punktów, a chciałem podgonić Garego w punktacji więc każdy punkt na wagę złota. Jak zdobyłem pierwszego, to pomyślałem o następnym i tak do 4:4. Dziewiątego gema graliśmy chyba 20 min., okazał się przełomowym ponieważ po wygraniu go następny przy moim serwisie poszedł gładko 6:4. Miny forumowiczów gdy wynik poszedł w świat bezcenne :wink:. Następni przeciwnicy o bardzo podobnym bezkompromisowym stylu z naciskiem na mocny FH, czyli ESP i Piter. Gdy trafiali byłem bezradny, ale gdy przetrzymywałem początek wymiany sytuacja się odwracała, wyniki były bliźniacze 6:1 :::gd:::. W półfinale trafiłem znowu na grającego silnym FH Bęckiego, Daroos zmęczył go wcześniej, bo powalczył ze stanu 1:5 na 3:5 i był bliski odrobienia kolejnego gema. W tym etapie turnieju każdy wyrównany gem odczuwa się w nogach. Było to widać w naszym meczu, który wygrałem 6:1, ale podziwiałem ambicje przeciwnika, który goniąc za piłkami kilka razy zdemolowałby balon :D. Tajemnica mojego sukcesu było to, że prócz momentu gdy zjadłem dwie kiełbaski, nie siadałem tylko ciągle byłem w ruchu. To dzięki granym debelkom, dzięki chłopaki za przednią zabawę. W finale JCz zlał mnie do zera. Sukces dnia uczciliśmy z Vividem w McDonaldzie :-D.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Wszyscy bez formy to... Miałbym szanse! rotfl

PS.: ja czekam na dalsze relacje. I fotki! Bo na razie jakieś kiełbaski widziałem tylko! rotfl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Forma Beckiego była widoczna już w pierwszym meczu ze mną. Wiedziałem że sobie poradzi dalej.

Dawać foty!!! :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:I na koniec :)
Obrazek
Oto przyszłość polskiej polityki... nowi bracia bliźniacy. :::XD::: :lol:
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ja miałem traumatyczne myśli o zakończeniu kariery. Tak zawsze się dzieje jak po kilku, tym razem po 6, meczowych piłkach przegrywam mecz. ESP grał bardzo ładnie co ja mu bardzo ułatwiałem grając na pół kortu. Taktyka 500 km dojazdu od 5 rano nie sprawdza się. Niby stoję już na korcie, ale głowa dalej sobie jedzie... Niewyspanie i zmęczenie po jeździe znacznie osłabia refleks i koncentrację. Szacun dla ESP za żelazną psychikę i odważne wybronienie wszystkich meczowych, jak i za dalsze turniejowe sukcesy ;).

Atmosfera mimo wszystko świetna, fajne zabawne rozmowy, fajne towarzystwo. Wszystko mi się w TF podoba, oprócz tego, że marzył by mi się TF we Wrocławiu ;-). To mi jednak nie grozi, bo Dolny Śląsk ma marną reprezentacje na Forum.

PitS następnym razem stawiaj na moich przeciwników, to na pewno mi pomoże.

W Piasecznie gra się jak na US Open, te samoloty ;-).

Cieszę się, że opuściłem Klub Morświna. Zostaję jednak dobrowolnie honorowym morświnowiczem ze względu na sympatię do pozostałej dwójki.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

El Diablo pisze:
Vivid pisze:I na koniec :)
Obrazek
Oto przyszłość polskiej polityki... nowi bracia bliźniacy. :::XD::: :lol:
Trzeba będzie poszerzyć plakaty wyborcze. :P
out of business
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PIXI pisze:Trzeba będzie poszerzyć plakaty wyborcze. :P
Po prostu wykupią te większe tablice. Standardowe rzeczywiście obetną co nieco.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Takie foto na plakacie to czysta emanacja związku sportowego po polsku ... rotfl

Moje foty już na FTP-ie. Molestujcie JCz o galerię :P.
Ja podliczę i opublikujemy nowy RWTF :twisted:.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Na zdjęciu grupa trzymająca .... kiełbasę ;-)



Mam nadzieję, że przy następnym TF uda mi się przespać noc przed turniejem w Wawie. Jeszcze raz wyrazy uznania dla Konrada za świetną grę, konsekwentny atak, bardzo ładny serwis. Same plusy, u mnie tragedia, ale rozgrzeszam się nieco "tłem" dojazdowym. Jako ambitny chłop nie składam broni i szykuję się do następnego TF-a, a z Konradem mamy umówiony sparing w Wawce za niedługo, więc o wyniku na bank poinformujemy. Nawet nie chcę myśleć co by się działo jakby tak wspaniałą ekipę namówić na zorganizowanie TF-a np. w Pobierowie, latem jest tam fajny obiekt, 4 korty, po sobotnich grach impreza do białego rana, oj działo by się...
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:Moje foty już na FTP-ie. Molestujcie JCz o galerię :P
Vi, byłaby to osobista galeria, biorąc pod uwagę, że na większości fotek jesteś Ty... :::cheese:::
Poczekam na zdjęcia Yogiego...
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

JCz, u Ciebie też są foty. Zbieramy wszystkie, robimy galerię, jak zwykle ... :)
Aktualny RWTF wysłany do publikacji ;).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
hitman
Senior
Senior
Posty: 2135
Rejestracja: 10 lip 2009, 06:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ktoś nagrał finał?
Piotr Szyba.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

hitman pisze:Ktoś nagrał finał?
Musisz poczekać do wiosny, wezmę się za to. Mamy kanał na YT (na razie pusty) będą filmy. Nie ograniczę się jedynie do finału. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Tak, będzie dziś na Eurosporcie.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PitS pisze:
hitman pisze:Ktoś nagrał finał?
Musisz poczekać do wiosny, wezmę się za to. Mamy kanał na YT (na razie pusty) będą filmy. Nie ograniczę się jedynie do finału. :D
Ja następnego już mam nadzieję nie opuszczę (zarówno TF-a, jak i finału ;-P ), więc wezmę kamerę. Już teraz chciałem, ale sam nie dałem rady się pojawić.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Znajdą się osoby, które mogą Ci pomóc opuścić jedno i drugie :!exec!:.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gary pisze:Ja następnego już mam nadzieję nie opuszczę (zarówno TF-a, jak i finału ;-P ), więc wezmę kamerę. Już teraz chciałem, ale sam nie dałem rady się pojawić.
Radzę zaopatrzyć się w pokaźny dysk twardy, żeby Twoje mecze się zmieściły ;).
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

wyczesany pisze:
Gary pisze:Ja następnego już mam nadzieję nie opuszczę (zarówno TF-a, jak i finału ;-P ), więc wezmę kamerę. Już teraz chciałem, ale sam nie dałem rady się pojawić.
Radzę zaopatrzyć się w pokaźny dysk twardy, żeby Twoje mecze się zmieściły ;).
A po co nagrywać moje mecze? Jak będę chciał mieć koszmary, to sobie obejrzę jakiś horror. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Zamiast nagrywać całe mecze Gary'ego wystarczy nagrać jedną wymianę i dopisać i tak do końca.....
Do finału dojechał jeden z moich faworytów Piotr69 pokazał, że regularnością pomysłowością taktyczną i kondycją można pokonać naprawdę sporo zawodników. Jeszcze raz gratulacje.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

radical.pl pisze:Zamiast nagrywać całe mecze Gary'ego wystarczy nagrać jedną wymianę i dopisać i tak do końca.....
Do finału dojechał jeden z moich faworytów Piotr69 pokazał, że regularnością pomysłowością taktyczną i kondycją można pokonać naprawdę sporo zawodników. Jeszcze raz gratulacje.
Hmm, czyli taki Gary, ale w wersji dorosłej :D.
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”