Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ppeter, w berecie nie tylko daszek jest mały :wink:

Piotr69, Gary się wycofał, nie sprawdzi Cię tym razem.

A tak w ogóle to co tak kadzicie paniom? Nad Wami stoją jak to piszecie? :twisted:
U mnie zawsze panowała zasada - rakiety zostają a kobiety się zmieniają :D
Te co to rozumiały dłużej utrzymywały się na "stanowisku". Te co nie rozumiały szybko zmieniały status z aktualnej na byłą :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:Piotr69, Gary się wycofał, nie sprawdzi Cię tym razem.
Czym wkurzyliście Garego, że się wycofał ?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:Piotr69, Gary się wycofał, nie sprawdzi Cię tym razem.
To chyba w jeden dzień się wyrobicie :D
basic pisze:
Vivid pisze:Piotr69, Gary się wycofał, nie sprawdzi Cię tym razem.
Czym wkurzyliście Garego, że się wycofał ?
Poczytaj parę postów wyżej i będziesz wiedział :P
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:
Piotr69, Gary się wycofał, nie sprawdzi Cię tym razem.
A ja tylko dwa wafelki kupiłem, będę głodny! :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PitS pisze:
TadX pisze: Nie wiem, jak będziesz jechał, ale pewnie tak jak ja w niedzielę. Może to info niektórym też się przyda. Odcinek S8 w dalszym ciągu jest robiony. Ostatnio jak mój tata jechał to wlókł się w sznureczku i 20 km/h. Nie chcę straszyć, bo może być i tak, że się będzie fajnie jechało, ale przestrzegam. Inna rzecz, że można z S8 odbić i pojechać przez Żyrardów i dalej tamtą drogą. Wielkich prędkości tam się nie rozwinie, ale przynajmniej się jedzie. Bezpiecznej podróży życzę wszystkim!
Proponuję w Tomaszowie Maz. skręcić w prawo na DK48 (kier Radom) przez Spałę, w Inowłodzu w lewo na Rawę Maz, za 20 km w Rzeczycy w prawo na Nowe Miasto a tam już spotkacie kolegę który was poprowadzi przez Grójec po DK7. rotfl
Ja normalnie jeżdżę z Opoczna na Rawę i mam 130km gierkówką, albo Na Tomaszów i 140km, a ostatnio wracałem na przez Grójec i droga gorsza ale pusta (od Grójca) i 109km :::gd:::
PitS ja wyknułem taką drogę w Tomaszowie w prawo ale aż do Odrzywołu później odbijam na NM nad Pilicą dalej kierunek Grójec i z Grójca S7 i później w Sękocinie w prawo na Piaseczno sądzisz? Czy może wystarczy ominąć odcinek Tomaszów - Rawa tak jak napisałeś.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

To równorzędny pomysł bo moja propozycja nie omija odcinka Tomaszów-Rawa, on jest krótki najmniej uciążliwy. Ona też wylatuje w Nowym Mieście tylko inaczej. Zobaczymy się wobec tego już w Odrzywole czyli jakieś 35km ode mnie. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Szkoda, że nie będzie Garego, bo to jedna z atrakcji folkloru miejscowego.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Witam wszystkich, piękna pogoda się zapowiada, miałem jeszcze umyć autko ale że zaspałem to sobie daruję .... kolejna relacja przed 24 :]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PIOTR69 pisze:Szkoda, że nie będzie Garego, bo to jedna z atrakcji folkloru miejscowego.
Tak, to nasza taka druga syrenka ;-P .
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Obiektyw pisze:
PIOTR69 pisze:Szkoda, że nie będzie Garego, bo to jedna z atrakcji folkloru miejscowego.
Tak, to nasza taka druga syrenka ;-P .
Chyba Bosto! :]

Nie obstawiam już wyników bo się drabinka wywraca. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

To może ja zacznę opis TF'a... Jak to zwykle mam w zwyczaju, trafiłem samą 10 w losowaniu... Żebym nie musiał się za bardzo nudzić, to na dzień dobry, czyli na śniadanie trafiłem JCz rotfl ... to się ucieszyłem :rolleyes: ... ale na szczęście Jacek nie był taką wredną pchłą, jak Gary ma w zwyczaju i dał mi trochę pograć, żeby nie było :).
Wynik oczywiście 0:6... ale do takiego zera totalnego nie było... a nawet piłkę meczową obroniłem wolejem :::yay::: :::thq^2:::.

Później miałem wolny los... czyli jakby nie było, przeszedłem rundę rotfl ... i w kolejnym meczu trafiłem na Beckiego... to też sobie pograłem (:] ... chociaż bardziej przez swoją głowę i przez nagłe heblowanie :tired: :(. Serwis mi siedział, dawał mi przewagę, ale potrafiłem później tego wykorzystać... dno po prostu dno :/.

Do tego jeden gem serwisowy Beckiego każdy return trafiłem prawie w to samo miejsce w siatkę... może na powierzchni 20-30cm kwadrat. wszystko było :/.

Później sobie odbiłem w debla :).

No cóż, co miłe szybko się kończy... intensywny dzień był i teraz szybko do następnego roku... Dzięki Panowie za gry singlowe i deblowe i do zobaczenia przy najbliższych okazjach :).
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

W pierwszych słowach mego listu ... WIELKIE dzięki za spotkanie. Jak zwykle było przemiło! :::yay:::

W pierwszej rundzie trafiłem na Z. Gnoma. Kompletnie nie wiedziałem jak mi pójdzie, gdyż mam po urlopie spore problemy z grą w tenisa. Na szczęście dzięki uprzejmości przeciwnika wygrałem 6/1. Potem spotkanie z Daroosem. Darek podobnie jak ja męczy się obecnie sam ze sobą. I tak sobie właśnie graliśmy prześcigając się w dramatycznie słabych zagraniach. Raz On raz ja. Skończyło się na tiebreak'u wtopionym przeze mnie.

Potem prawa strona drabinki i Yogi. Było miło i sympatycznie. Pośmialiśmy się, wymieniliśmy uprzejmości, następnie trochę poprzeklinałem na swoją niemoc. Udało się wygrać 6/2. Kolejny mecz z Iamtheway'em. W optymalnej formie może stawiłbym opór. Dzisiaj wyszedłem na pożarcie. Byłem tłem w rozgrywce. Wynik 1/6.

"Wyluzowany" pograłem w debla w parze z Kasią przeciwko Yogiemu i ESP'owi. Dawno się tak nie uśmiałem. Zagraliśmy trzy przesympatyczne sety. Trzeba to będzie powtórzyć!!! :::gd:::

Dziękuję jeszcze raz za wspaniałem spotkanie!!! :)

P.s. Piotr69, niech Ci nowa rakieta służy. Na wiosnę zagramy!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

U mnie najgorszy występ na TF-ie za to najlepiej się bawiłem. Pierwszy mecz Becki. Jak się tak wylosowało to wynik mógł być jeden, bęcki. :] Zresztą ostatnio mam tak że moi zwycięzcy zachodzą w TF-ie daleko. Tak też było tym razem. 2:6
Potem musiałem czekać na przegranego z meczu ESP - Karjar i nie był to ESP :wink:.
Karjar podobnie jak ja nie ma cierpliwości ale za to to on miał dziś pewniejsze uderzenie. 4:6

Stąd po dwóch meczach mogłem się oddać debelkowi i na koniec zagrać singielka z Yogim, przegranego do 3 i do 1.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PitS pisze:U mnie najgorszy występ na TF-ie za to najlepiej się bawiłem.
Potwierdzam. To był superfajny towarzysko TF. Może dlatego, że napinka wynikowa mnie ominęła i miałem sporo czasu na towarzyskie granie i gadanie :).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Obiektyw pisze:
PitS pisze:U mnie najgorszy występ na TF-ie za to najlepiej się bawiłem.
Potwierdzam. To był superfajny towarzysko TF. Może dlatego, że napinka wynikowa mnie ominęła i miałem sporo czasu na towarzyskie granie i gadanie :).
Bo mnie nie było. ;-P
Tęskniliście?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gary, i po co takie niewygodne pytania? Oczywiście ;).
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Obiektyw pisze:Gary, i po co takie niewygodne pytania? Oczywiście ;).
Jasne, prawda że szacowaliśmy na jakim etapie by umoczył? :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PitS pisze:
Obiektyw pisze:Gary, i po co takie niewygodne pytania? Oczywiście ;).
Jasne, prawda że szacowaliśmy na jakim etapie by umoczył? :D
Dzisiaj daleko by nie zaszedł :). Farciarz!
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

TF, TF i po TF-ie :)

W sumie to już nudne ale muszę to napisać, cóż, jak zwykle atmosfera TF-owa ... :D
Czyli dla mniej obytych - super zabawa :)

Dziękuję w imieniu organizatorów za przybycie i stworzenie tej atmosfery!

W tej imprezie zmieniliśmy trochę formułę. Obie strony tabeli grały tylko do 6-ciu.
Przez to gry poszły piorunem i było sporo czasu i miejsca na luźne gierki co też jest jakimś znakiem szczególnym TF-ów. Dzięki skróceniu gier oficjalnych Uczestnicy byli mniej zmęczeni i bardzo chętnie się udzielali na kortach oddanych do "rekreacjo-integracji".
Czyli dla każdego coś miłego - jak ktoś miał zacięcie turniejowe to walczył. A jak ktoś nie miał zacięcia czy trafił na JCz rotfl to grał sobie towarzysko :)
Z przekazywanych mi na gorąco uwag wynika jasno, że takie podejście bardzo się spodobało.
Czekam na przeprosiny i samokrytykę Basica i Daroosa za wcześniejsze powątpiewanie w takie podejście! :] rotfl

Moja łódzka ekipa bawiła się przednio. Potem w drodze powrotnej dzielnie przycinali komara rotfl
Daroos walił genialne miny ale nie miałem pod ręką aparatu a i prowadzenie samochodu by utrudniało cyknięcie foty :)
Piotr69 walczył ze skurczami i moim zdaniem też przysypiał. On twierdzi że nie.
Spór rozstrzygnie sąd właściwy miejscowo dla obiektu w Piasecznie! rotfl
Do ogłoszenia wyroku Piotrek będzie miał bana bym mógł swobodnie propagować moją, jedyną słuszną, wersję wydarzeń rotfl

Co do samych gier.
Pierwsza runda to Daroos ...
Darek zaciął się mocno i mimo 5:3 dla mnie w końcu dokopał mi w tie-breaku.
Tak się rozpędził, że potem sponiewierał podobnie Obiego też goniąc chyba z 1:4.
On to lubi thrillery ;)

Kolejna runda, ups, znów niespodzianka - Zlosliwy Gnom :P
Krzysiek wygrał pierwszego gema. Stwierdził że Go to satysfakcjonuje i potem miał już nade mną litość. Był tak kulturalny, że zasponsorował mi kolejne 6 gemów. Chojny Człowiek, ma gest :)

Dalej czekał na mnie Ppeter. Fajnie, będzie rewanż za zaciekłe spotkanie kilka TF-ów temu.
To już był festiwal wzajemnych uprzejmości. Jak tylko Piotuś kurtuazyjnie oddał mi swoje podanie na 2-1 to ja w ramach rewanżu przekazałem Mu swojego gema do 15-tu i było 2-2.
Potem znów po gemie dla podtrzymania dobrej atmosfery :)
Przy 5-3 przegrałem planowo Piotra gema i szykowaliśmy się na wyrównanie oraz tie-break.
Niestety doszło do problemów z łącznością i w efekcie wielu błędów i wypaczeń skończyło się 6:4 dla mnie. Piotr zakończył mecz efektownym smeczem ;) Ten Facet to lubi fajerwerki :)
W sumie to mocno kaleczyłem Piotra szlajsem ale i top spinem z forhendu. On tego nie lubi.
Miałem trochę kłopotu z oceną odległości pod balonem i musiałem piłkę podnosić bo na mnie wpadała. Generalnie gram płasko co Piotrkowi bardzo pasuje. Ale tym razem tak wyszło.


Kilka wolnych uwag:

Do zdjęcia wreszcie ustawiłem się we właściwym towarzystwie - tle. Czyli ESP i Radical.pl.
No cóż, teraz będzie o niebo lepiej bo w maju towarzystwo Garego i Mouili wypadło mniej "korzystnie" rotfl

Mouila była wyraźnie zniesmaczona porażką z Yogim. To Kudłate Chamidło ;) śmiało Ją rozgromić 6:0. Skandal i kompletny brak kultury!!!
Ale cóż, czego się spodziewać od przedstawiciela lasu? ... rotfl
Mouila rozważa teraz czy dzwonić do gajowego czy od razu do kuśnierza :twisted:

Sam Yogi dzielnie udzielał się w debelku. Zaimponował mi swoją niezwykłą aktywnością przy siatce. Najlepiej można te akcje scharakteryzować określeniem - Nad naszą wsią przeleciał meteoryt ... rotfl
Tylko że ten Meteoryt często nie chciał zgasnąć i dokonywał dzieła zniszczenia ;)

Z braku Garego chcieliśmy zgrillować Radicala.pl :)
Pomysł jednak upadł bo Bartek schudł jak gdzieś pisał chyba 12kg i jakoś był mniej apetyczny :P
Ale faktycznie było widać wyraźną poprawę sylwetki, gratuluję! :)

Obi to się chyba kompleksu łódzkiego nabawi ;)
Jak nie na Piotrku69 to na Daroosie się potyka :)
Obi, apeluję do Ciebie, tak dalej być nie może! Nie rób obciachu Redakcji, wystarczy, że ja go robię ... rotfl

I na koniec :)
Obrazek
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Vivid pisze:Mouila była wyraźnie zniesmaczona porażką z Yogim. To Kudłate Chamidło ;) śmiało Ją rozgromić 6:0. Skandal i kompletny brak kultury!!!
Ale cóż, czego się spodziewać od przedstawiciela lasu? ... rotfl
Mouila rozważa teraz czy dzwonić do gajowego czy od razu do kuśnierza :twisted:
Oj Vi, przecież to jest wyraz jak największego szacunku dla przeciwnika. No wyobraź sobie, jakbyś się czuł, gdybyś się zorientował, że Yogi Ci fory daje... ;-P

Wyniki wrzucone KLIK!
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”