Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Dzięki, przynajmniej jedna osoba we mnie wierzyła, bo ja przestałem po losowaniu :wink:. Głęboko się zastanawiam, czy porównanie do Garego, to miał być komplement :::loled::: jeżeli tak, to dużo mi brakuje. Nie wiem czy z wygranych z nim gemów złożyłbym seta, chyba nie. :::bd::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Pora na mnie.
Na początek chciałem wszystkim podziękować za wspaniałą atmosferę i miłe spotkanie. Sportowo TF był dla mnie porażką. Ugrałem wszystkiego 2 gemy. W związku z moją obecną formą spodziewałem się porażki, ale nie aż takiej. Za to towarzysko najlepszy TF jak do tej pory. Bardzo rozrywkowe debelki w różnych wariantach personalnych. Najśmieszniej jednak było w parze z Karjarem przeciwko Piotrowi69 i Basicowi. Już czekam na edycje 2012.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Jak to najśmieszniej chyba najpoważniej, walka była na całego :::ER:::.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Drodzy Turniejowicze, czy gdzieś w sieci można obejrzeć fotki z turnieju?
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Tomkyw pisze:Drodzy Turniejowicze, czy gdzieś w sieci można obejrzeć fotki z turnieju?
Jeszcze nie.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Czas najwyższy na kilka słów ode mnie :). Przede wszystkim dziękuje wszystkim za mega miłą atmosferę podczas trwania turnieju. Było przesympatycznie jak zwykle.
Szkoda, że tenisowo zaprezentowałem poziom dna i wodorostów, ale nawet nie chce mi się o tym teraz pisać :].
Gratuluje Piotrowi69 dojścia do finału. Grał naprawdę bardzo dobrze taktycznie i co najważniejsze skutecznie :wink:.
Dzięki za debelka Karjarowi, Basicowi i Piotrowi69, miło się grało :).

Do zobaczenia ze wszystkimi w maju! :D
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ja sięgnąłem tenisowo przynajmniej w końcówce pierwszego meczu podkładu pod twoje wodorosty także nie przejmuj się w maju wbijamy się do półfinału ;-). Z lewej strony drabinki ;-).
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ale tam panie będzie tłok? Ja, Ty, Jacek, Gary, Szuma, Iamtheway, Piotr69, Obi, ESP, Vivid, Daroos ....... rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Ja jestem szczupły, więc mnie za ewentualny tłok winić nie można. Jakby co, to pretensje miejcie do Vivida i ESP-a. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

PitS pisze:Ale tam panie będzie tłok? Ja, Ty, Jacek, Gary, Szuma, Iamtheway, Piotr69, Obi, ESP, Vivid, Daroos ....... rotfl
Mam sporo przemyśleń, błędy poprawię np. fakt, że u siebie nigdy nie gram w tenisa po kawie bo tenisa jest potrzebna pewna ręka, a nie kofeinowe przyspieszenie (trzy kawy żeby nie zasnąć za kółkiem, puściło mnie koło 14.00). Plan jest na maj prosty, trzymać się z dala od sympatycznego klubu morświna, przyjechać dzień wcześniej, jest już zgoda żony ;-), bo w niedzielę po turnieju musiała ścierpieć mój wisielczy humor. Trzymać dobrą relację z ESPem (obiecał nocleg, czyli jak będę z nim za 2, 3 tygodnie grał, dać mu ze 3 gemy w secie złapać ;-)) i wteeeedy szansa na półfinał przy kilkudziesięciu zbiegach okoliczności wynosi jakieś 20 % ;-).

Niezależnie od wyniku TF to kapitalna sprawa, lubię wszystkich bez wyjątków i nawet przegrać a powalczyć i zobaczyć wielką radość kolegi ESPa to bezcenne ;-). Pogadać z Vividem o atrakcyjnych Łodziankach też fajne ;-).
Usłyszeć od Pitsa, że Speedstary K-Swissa wyglądają jak klapki do ogrodu -klasyka dowcipu z Opoczna ;-)).
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

radical.pl pisze: Usłyszeć od Pitsa że Speedstary K-Swissa wyglądają jak klapki do ogrodu -klasyka dowcipu z Opoczna;-)).
Jak sandały! rotfl rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Sandały czy klapki w każdym razie nie buty ;-) :::gd:::. PitS wie jak mnie ruszyć, dzięki Tobie schudłem kilkanaście kg (post o ukrywaniu rodzaju obiadków), teraz kupię inne buty ;-).
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

radical.pl pisze:Sandały czy klapki w każdym razie nie buty ;-) :::gd:::. PitS wie jak mnie ruszyć dzięki Tobie schudłem kilkanaście kg (post o ukrywaniu rodzaju obiadków) teraz kupię inne buty ;-).
Jeśli mogę Ci jakoś poprawić nastrój to chodziło mi o to że są takie płaskie i niskie jakby ich prawie nie było. Dla mnie to komplement. Nie odpowiadała mi jedynie kolorystyka - ponura :wink:.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Spokojnie PitS, mi też się ich wygląd średnio podoba ale spisują się na korcie fajnie, nie mniej jednak następne buty kupię albo białe Speedstery albo wrócę do Nike. Są tak niskie, że na początku masz wrażenie, że stopa z nich wypadnie, nic takiego się oczywiście nie dzieje ;-). Są lżejsze od Vaporów Nike, jakoś musieli je poprzycinać.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gary pisze:Jakby co, to pretensje miejcie do Vivida i ESP-a. rotfl
Hm ... już widzę, że będą wykluczenia za nieprzepisowe podkręcanie bagietki (czytaj - sianie wrogiej propagandy)... :twisted:
radical.pl pisze:Usłyszeć od PitSa, że Speedstary K-Swissa wyglądają jak klapki do ogrodu -klasyka dowcipu z Opoczna ;-)).
PitS się myli! (:]
Bardziej przypominają patataje miejskie, ewentualnie cichobiegi bagienno-leśne :P.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

To i ja coś tu skrobnę.
Jak dla mnie turniej pierwsza klasa, zarówno organizacja jak i klimat. Początkowo też wydawało mi się, że mecz tylko do 6 gemów to trochę za mało, ale jak się okazało to i tak było praktycznie cały dzień grania...
Mam nadzieję, że będę mógł pojawić się na następnym TFie i może uda się stawić trochę większy opór Jackowi :tired:.
A w międzyczasie czeka parę sparingów z formowiczami :::yay:::.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Fotki pozbierane, szykujemy galerię :).
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Tomkyw
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 173
Rejestracja: 1 sie 2011, 22:13

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Gdzie są opublikowane wyniki TF'a?Widzę same zwierzenia uczestników bez przejrzystego zestawienia wyników, kto z kim za ile itd...
Head Speed MP
Dunlop AG 4D 3hundred Tour
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Patrzenie tunelowe. :wink:
Turnieje Forumowiczów
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 ed. II

Galeria skompletowana :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”