Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2011 - I Edycja

Miło mi ogłosić termin i zasady rozegrania Turnieju Forumowiczów TenisNET 2011 ed. I

Impreza odbędzie się na obiekcie klubu „Smecz” w Piasecznie.
Termin: 21-22.05.2011 (sobota-niedziela).

Rozgrywki rozpoczną się od godziny 11.00. Mamy wtedy 2 korty. Od godziny 12.00 mamy już 3 korty a od 13.00 wszystkie 4 pod dachem.
Jeżeli pogoda dopisze dodatkowo 2 zewnętrzne korty też mamy do dyspozycji :)

Spotykamy się o 10.15 na losowanie i towarzyskie pogaduchy przed grą.
Mamy na uwadze to, że mogą być uczestnicy mający większy dystans do pokonania, wtedy będą Oni ustawiani na grę w dalszych kolejkach ale przyjmujemy, że na obiekcie pojawią się do godz. 13.30. Wtedy też zrobimy tradycyjne zdjęcie grupowe.

Wpisowe podamy w późniejszym terminie ale raczej nie ulegnie zmianie (tak jak na TF2011 ed. II – 60zł) lub zmiana może być niewielka.

Zasady uczestnictwa pozostają bez zmian w stosunku do TF-ów w 2010r., tak samo formuła rozgrywek. Czyli tabela na 24 osoby, system brazylijski. W przypadku większej liczby chętnych możliwe jest rozegranie imprezy w klasycznej drabince na 32 osoby z turniejem pocieszenia dla odpadających w I rundzie.
O udziale jak zawsze decyduje ilość postów, gdy jest taka sama to termin zgłoszenia.
Lista wg ilości postów została zamknięta i zostanie opublikowana.
Pojawi się jak zwykle wątek z komunikatami turniejowymi i lista uczestników.
Zgłoszenia tak jak rok temu proszę kierować do mnie na PM.
Zgłoszenia będę potwierdzał PM-em zwrotnym a uczestnik będzie pojawiał się na liście.
Proszę o przesłanie wraz ze zgłoszeniem nr tel. kontaktowego tak byśmy mieli ze sobą kontakt w dniu imprezy.

Zapraszamy!
Awatar użytkownika
zNei
Orator
Orator
Posty: 547
Rejestracja: 26 gru 2010, 00:09
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

A jak z noclegami?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Noclegi każdy organizuje sobie sam. Zawsze można się z kimś z Uczestników dogadać co do pokoju hotelu/motelu itd. Informacjami pewnie posłużą Koledzy z W-wy i Uczestnicy wcześniejszych TF-ów oraz wujkowie Google/Zumi ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Lista uczestników jest już zamknięta?
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Zgłoszenia są przyjmowane.
Stan postów został zabezpieczony aby ograniczyć ewentualne "przypływy weny twórczej".
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Nie, tylko lista według ilości postów jest zamknięta. Już nikt nic nie nabije.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Tak patrzę na listę zgłoszonych i widzę że Ci co już byli zgłaszają się ponownie, znaczy spodobało się.
Na dodatek poziom z roku na rok rośnie, ciekawe ile trzeba będzie czekać aż JCz ktoś świśnie puchar :]

Idę chyba ćwiczyć, na łatwiznę nie ma co liczyć. :wink:
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Rozstawienie wg rankingu wszechczasów? Fajnie, na JCz chyba dopiero w finale będę mógł trafić. Tylko znowu przez to rozstawienie stracę jeden mecz, bo będę miał wolny los. :/
PitS pisze: Idę chyba ćwiczyć, na łatwiznę nie ma co liczyć. :wink:
Kurde, chory jestem i miałem nie grać, ale jak tak straszysz, to może zrezygnuję z leczenia? ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Gary, skoro ma być grillowanie to nie chcę Cię straszyć ale dostałem już PM-y czy w związku z tym w tym roku przyrządzimy w końcu z Ciebie pieczyste? ... :twisted:
Także ćwicz rozwarcie paszczy, żeby się jabłuszko zmieściło rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Vivid pisze:Gary, skoro ma być grillowanie to nie chcę Cię straszyć ale dostałem już PM-y czy w związku z tym w tym roku przyrządzimy w końcu z Ciebie pieczyste? ... :twisted:
Także ćwicz rozwarcie paszczy, żeby się jabłuszko zmieściło rotfl
O_O O_O O_O

Proszę nie strasz. Chude to takie i żylaste, kto to będzie jadł?
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

RatRace pisze:
Vivid pisze:Gary, skoro ma być grillowanie to nie chcę Cię straszyć ale dostałem już PM-y czy w związku z tym w tym roku przyrządzimy w końcu z Ciebie pieczyste? ... :twisted:
Także ćwicz rozwarcie paszczy, żeby się jabłuszko zmieściło rotfl
O_O O_O O_O

Proszę nie strasz. Chude to takie i żylaste, kto to będzie jadł?
To nie będzie do jedzenia, nasze Panie po prostu wypróbują na Garym patelnie. rotfl
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

RatRace, a kto mówił o konsumpcji? Po prostu pozbędziemy się konkurencji w wysublimowany sposób, przecież zwykła dyskwalifikacja to takie prostackie rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Już myślałem, że będę musiał odpuścić majowego TF-a ze względu na maturę, ale na szczęście ostatni egzamin mam 20 maja (ustny polski :tired: ), więc odetchnąłem z ulgą gdy zobaczyłem tegoroczny termin turnieju :D W sumie to nawet całkiem fajnie, bo będę mógł się odstresować po tych wszystkich egzaminach :::yay::: Jedyne co mnie martwi to to, że nie bardzo będę miał czas potrenować przed TF-em i wgrać się w nowy sprzęt :twisted: Ale z drugiej strony, na tzw. "tenisowym głodzie" gra się czasami nawet lepiej niż normalnie :D Poza tym miło będzie się znowu spotkać w jakże zacnym, tenisowym gronie :D
A tak przy okazji to wiadomo może już jakimi piłkami będziemy grać?
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Szuma pisze:A tak przy okazji to wiadomo może już jakimi piłkami będziemy grać?
Słyszałem, że Vivid postulował jakieś Tretorny. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Gary pisze:
Szuma pisze:A tak przy okazji to wiadomo może już jakimi piłkami będziemy grać?
Słyszałem, że Vivid postulował jakieś Tretorny. rotfl
Nie, ja Go jednak zdyskwalifikuję!! :!Vicky!:

Jeszcze tego nie ustaliliśmy. Dla ułatwienia oczywiście dodam że dobrymi :P
Na przełomie kwietnia i maja podejmiemy decyzję. W tym roku rozważamy modele Wilsona (AO lub DC). Mamy z nimi dobre doświadczenia. To nie jest oczywiście jakiś ostateczny wybór między tymi modelami.
Jak tylko będzie sprawa rozstrzygnięta pojawi się stosowny komunikat.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Szuma
Orator
Orator
Posty: 597
Rejestracja: 10 mar 2009, 14:10
Lokalizacja: Warszawa/Ostrowiec Św.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Vivid pisze:W tym roku rozważamy modele Wilsona (AO lub DC). Mamy z nimi dobre doświadczenia.
Popieram :::gd::: AO całkiem przyjemnie śmigają :-D
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Ja proponuję Babolaty Teamy, bardzo wygodnie się można nimi bronić. :wink:
Vivid pisze:Gary, skoro ma być grillowanie to nie chcę Cię straszyć ale dostałem już PM-y czy w związku z tym w tym roku przyrządzimy w końcu z Ciebie pieczyste? ... :twisted:
Rok temu hot-dog, teraz pieczyste, no ładnie... ;-P
ppeter pisze:To nie będzie do jedzenia, nasze Panie po prostu wypróbują na Garym patelnie. rotfl
To będą na TF-ie jakieś panie? Fajnie, będzie kogo do garów i szczoty gonić. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Gary pisze:Ja proponuję Babolaty Teamy, bardzo wygodnie się można nimi bronić. :wink:
Ja mam obiecany zakaz lobów! rotfl
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

logigamer pisze:
Gary pisze:Ja proponuję Babolaty Teamy, bardzo wygodnie się można nimi bronić. :wink:
Ja mam obiecany zakaz lobów! rotfl
Będziemy na ścieżce podejścia do Okęcia, więc Garego po rozgrzewce aresztują, albo ostrzelają antyrakietami i będzie chłopak z głowy.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Wystarczy dać Mu koszulkę "Członek PiS", na obiekt nie dojedzie :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”