Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Kilka słów ode mnie.
Losowanie miałem bardzo łaskawe. Trafiłem na kolegę o najmniejszym doświadczeniu w całej stawce - logigamera. Nie postawił mi trudnych warunków. Udało mi sie wygrać 9-0. Kolega musi jeszcze troche popracować, ale Pani trener - bomba :::gd::: .
W następnej rundzie czekała na mnie Pchła Turniejowa (czyt. Gary). Wiedziałem, że nie z nim nie powalczę. Skupiłem się na trzymaniu nerwów na wodzy i oszczędzaniu sił na prawą część drabinki. Faktycznie Garemu wyszły dwie akcje przy siatce, ale to dlatego, że Go siatka zasłania i nie wiadomo gdzie stoi rotfl .
W pierwszej rundzie prawej części dołożyłem graczowi "X" (wolny los). W następnej rundzie miałem grać z wygranym z meczu RatRace/Yogi. Prawdę mówiąc miałem nadzieję na rewanż z RatRace za zeszłoroczny TF, ale los chciał inaczej. Podszedłem do meczu z Yogim jak do wielkiej niewiadomej. Nie wiedziałem czego się spodziewać. Mecz był wyrównany. Pod koniec jednak chyba przeważyło zmęczenie Yogiego (pozdrawiam fabrykę glazury). Udało mi się wygrać 6-4. Na ławeczce przy korcie już czekał następny rywal - Piter. Znając jego dokonania nie liczyłem na sukces. Zaczęło się nadspodziewanie dobrze. Prowadziłem 3-0 i miałem nawet piłkę na 4-0. Niestety tym razem zmęczenie materiału dopadło mnie. Przy dość łatwym smeczu złapał mnie skurcz i złożyłem się jak scyzoryk. Od tej chwili nie ugrałem już gema i poległem 3-6.
Podsumowując impreza bardzo udana, zarówno sportowo (z moim stażem to dobry rezultat) jak i towarzysko. Było nadwyraz sympatycznie. Mam również swój skromny wkład w morderczy pojedynek Radicala z Daroosem. Poinformowałem bowiem Darka, że jeśli polegnie w pierwszej rundzie wraca do Łodzi "z buta". Jak widać odpowiednia motywacja czyni cuda.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Wczoraj podobnie jak ppeter pomyślałem że ten koniec świata co miał być to był i że nie żyję, tylko trochę popieprzyłem strefy czasowe. :D
Wstałem rano i nic mnie nie bolało O_O . A wiecie jak się to mówi, jak po czterdziestce rano nic cię nie boli to nie żyjesz. :D Zapomniałem o jednym, w tym sędziwym wieku zakwasy przychodzą dzień później i trwają dwa dłużej. rotfl
Dziś już wiem że na pewno żyję. Ufff. :::yay:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

No to i ja napiszę coś od siebie, chociaż o grze to nie ma za bardzo co :( Na TF'a z racji formy, która od jakiegoś czasu nurkuje ostro w dół jechałem w zasadzie czysto towarzysko :) ) Jak się okazało było to słuszne założenie. W pierwszej rundzie wychodząc z założenia, że fajnie było by zagrać z kimś z kim jeszcze nie grałem wylosowałem sobie sam RatRace'a :) Niestety rewanż się nie udał, no ale jeśli nic się nie gra, to na cuda nie ma co liczyć :(
Z prawej strony trafiłem na Lecha67, który też utwierdził mnie w przekonaniu, że z obecną moją formą to mogę podawać co najwyżej piłeczki i chyba a tym trzeba się skoncentrować rotfl Przynajmniej moi chłopaki się ucieszą :) I nawet dotknięcie osławionej czapki Garego w niczym nie pomogło rotfl
Z plusów jak zwykle super atmosfera i niezłe kiełbaski :) i fajni ludzie oczywiście :) i jeśli czas pozwoli to na II edycję też się łapię :) Mam nadzieję, że forma będzie trochę lepsza i przeciwnicy będą mogli coś pograć i nie uważać, że mecz ze mną to była strata czasu. Idąc w ślady becki, muszę się też uśmiechnąć do Mouila'i o skan książki. Może coś pomoże przestudiowanie jej, a na pewno nie zaszkodzi :)
Przy okazji TF'a dowiedziałem się, że tak wredne istoty jak Gary mieszkają niedaleko mnie O_O A myślałem, że mieszkam w takiej fajnej dzielnicy rotfl
I tym optymistycznym akcentem do następnego :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

ZlosliwyGnom pisze:Udało mi się wygrać 6-4.
No wiesz co! To zdanie jest prawie jak nazwa jednej z partii politycznych gdzie mamy dwa kłamstwa i spójnik! (:] Po pierwsze nie "udało się", tylko rzetelnie na to zapracowałeś własną stabilną grą i koncentracją, a po drugie nie 6-4 tylko 7-5 po ułańsku szarżując od stanu 5-4 przy moim podaniu. Gratuluję (i zazdroszczę) zimnej krwi.
Pozdrawiam i dziękuję za mecz.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Gary pamięta ile i kto ugrał z nim piłek (pewnie też w jakich okolicznościach) a reszta ma problemy z przytoczeniem prawidłowego wyniku własnych spotkań :twisted: Sam zaliczam się do tej "reszty" :]
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

YOGItheBEAR pisze:
ZlosliwyGnom pisze:Udało mi się wygrać 6-4.
No wiesz co! To zdanie jest prawie jak nazwa jednej z partii politycznych gdzie mamy dwa kłamstwa i spójnik! (:] Po pierwsze nie "udało się", tylko rzetelnie na to zapracowałeś własną stabilną grą i koncentracją, a po drugie nie 6-4 tylko 7-5 po ułańsku szarżując od stanu 5-4 przy moim podaniu. Gratuluję (i zazdroszczę) zimnej krwi.
Pozdrawiam i dziękuję za mecz.
To chyba ze zmęczenia mi się przestawiło o 1 gem. Byłem przekonany, że wyciągnąłem z 4-3 na 6-4 :::stars::: . Wcale się nie kryguję, nadal jestem przekonany, że udało mi się wygrać ze względu na twoje zmęczenie.
Również dziękuję i pozdrawiam.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za miłą atmosferę i możliwość wymiany poglądów na tematy nie tylko tenisowe.

Od początku:
Jako gracz rozstawiony swój udział w TF rozpocząłem dopiero od 2 rundy. Moim przeciwnikiem był niezwykle sympatyczny i wygadany forumowicz Lechu67. Wcześniej oglądałem kilka jego piłek w meczu z Yogi'm wiec generalnie wiedziałem czego się spodziewać a czego nie.
Jedyne czego się obawiałem to swojej gry. Mimo półrocznej przerwy w tenisie byłem mile zaskoczony swoją formą. Wynik 9:1. Lechu67 miał szansę na drugiego gema - tzn. prawie go wygrał słownie ;)- dosłownie próbował nie zagadać w decydującym gemie.

Jak już zdążyłem się przyzwyczaić, nie mogę dłużej pograć sobie po lewej stronie drabinki, bo zawsze trafiam na Jacka. Mimo wielkich chęci i dwóch zjedzonych kiełbasek wynik był oczywisty -1:9. Generalnie cały mecz grałem na długu tlenowym, Jacek obnażył wszystkie moje braki zwłaszcza w kondycji.

Na następny mecz trochę sobie poczekałem i mięśnie trochę się zastały, bo w meczu ze ZłośliwymGnomem grałem jak kukła. Co prawda przeciwnik gra tenis, którego nie cierpię jednak mimo wszystko byłem zaskoczony. Nie potrafiłem trafiać w kort - dopadła mnie jakaś zapaść. Przeciwnik miał mnie na widelcu ale popełnił kilka niewybaczalnych błędów i szale meczu się odwróciły. Od stanu 0:3 udało mi się wyprowadzić mecz na 6:3.

Następny mecz grałem z Szumą. Przyznam, że bardzo chciałem z nim zagrać widząc jego poczynania na poprzednim Tfie. Niestety Szuma okazał się zbyt dobry w tym dniu. Wynik 0:6 mówi sam za siebie. Przyznam, że kolega gra kawał solidnego tenisa. Tak czy inaczej czekam na rewanż.

PS.: PitS ja też dzisiaj czuję, że żyję i to jeszcze jak ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

ZlosliwyGnom pisze:Faktycznie Garemu wyszły dwie akcje przy siatce, ale to dlatego, że Go siatka zasłania i nie wiadomo gdzie stoi.
Oj tam, ważne, że udało mi się skończyć woleja, a nie dlaczego! ;-P
bugaloo pisze:Gary pamięta ile i kto ugrał z nim piłek (pewnie też w jakich okolicznościach) a reszta ma problemy z przytoczeniem prawidłowego wyniku własnych spotkań :twisted: Sam zaliczam się do tej "reszty" :]
Jeśli chodzi o mecz ze Złośliwym Gnomem, to pamiętam okoliczności większości przegranych piłek. Cóż, dużo ich nie było. rotfl

PS. Vivid, leniwcu, miałeś drabinkę wrzucić i ranking uaktualnić. ;-P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
radical.pl
Orator
Orator
Posty: 688
Rejestracja: 12 mar 2006, 19:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Gary to taka atrakcja pod tytułem ile najmniej trzeba ważyć żeby przebijać piłkę z końcowej linii przez siatkę.
Ważne żeby zostało tutaj coś z tego czym żyliśmy..

http://www.road-racing.pl
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Faktycznie ktoś tutaj się leni z tymi wynikami i zdjęciami :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

radical.pl pisze:Gary to taka atrakcja pod tytułem ile najmniej trzeba ważyć żeby przebijać piłkę z końcowej linii przez siatkę.
Coś w tym jest. Ledwo go widać, czasem gdy się skrada do siatki możesz go pomylić ze słupkiem do podtrzymywania siatki dla pola deblowego, do przemieszczania się potrzebuje 1/4 tej energii co my.
Jak to jeszcze zminimalizuje będzie sie poruszał na baterie słoneczne albo co najwyżej dwie duracelki.
Mały postęp wprzód i będzie samowystarczalny: jedna kiełbaska i suchar Yogiego z grilla, jest energia na cały turniej!
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Jeszcze czekamy na foty od Logigamera. Ranking i drabinka są już gotowe od niedzieli. Jak skompletujemy Galerię to powiesimy wszystko.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Vivid pisze:Jeszcze czekamy na foty od Logigamera. Ranking i drabinka są już gotowe od niedzieli. Jak skompletujemy Galerię to powiesimy wszystko.
Dziś/jutro skończę - 70% zrobione, na oko mam 100 zdjęć (nie pamiętam, nie spradzałem)

Mam nadzieję, iż fantazja i dusza artysty ( rotfl ) mnie nie poniesie :wink:
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

logigamer pisze:
Vivid pisze:Jeszcze czekamy na foty od Logigamera. Ranking i drabinka są już gotowe od niedzieli. Jak skompletujemy Galerię to powiesimy wszystko.
Dziś/jutro skończę - 70% zrobione, na oko mam 100 zdjęć (nie pamiętam, nie spradzałem)

Mam nadzieję, iż fantazja i dusza artysty ( rotfl ) mnie nie poniesie :wink:
To co Ty tam robisz? :-| W jakiegoś Photoshopa się bawisz? Daj to po prostu na serwer, a wciągnięty brzuch się dorobi Vividowi później. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

Gary pisze:... a wciągnięty brzuch się dorobi Vividowi później. rotfl
Poprosił to zrobię :wink:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

logigamer pisze:
Gary pisze:... a wciągnięty brzuch się dorobi Vividowi później. rotfl
Poprosił to zrobię :wink:
To zrób mu od razu bujniejszą czuprynę a'la wczesny Agassi i mnie pokoloruj zarost. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

PitS pisze:
logigamer pisze:
Gary pisze:... a wciągnięty brzuch się dorobi Vividowi później. rotfl
Poprosił to zrobię :wink:
To zrób mu od razu bujniejszą czuprynę a'la wczesny Agassi i mnie pokoloruj zarost. rotfl
Ja chcę afro. rotfl
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

ppeter pisze:
PitS pisze:
logigamer pisze:
Gary pisze:... a wciągnięty brzuch się dorobi Vividowi później. rotfl
Poprosił to zrobię :wink:
To zrób mu od razu bujniejszą czuprynę a'la wczesny Agassi i mnie pokoloruj zarost. rotfl
Ja chcę afro. rotfl
A ja chcę, żeby Vivid miał w ręku Babolata. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
logigamer
Senior
Senior
Posty: 2515
Rejestracja: 2 lut 2011, 22:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

ppeter pisze: Ja chcę afro. rotfl
Takie? :wink:
PitS pisze: To zrób mu od razu bujniejszą czuprynę a'la wczesny Agassi i mnie pokoloruj zarost. rotfl
Gary pisze: A ja chcę, żeby Vivid miał w ręku Babolata. rotfl
A ja NIE chcę bana rotfl
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW - TF2011 ed. I

logigamer pisze:
ppeter pisze: Ja chcę afro. rotfl
Takie? :wink:
Takie! :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”