Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Traw3k i wódka? Tia ...
On wali wyroby lokalne :)
Sam słyszałem jak się chwalił Pixi-emu że na mecie u Bronka jest o 50gr. taniej niż u Zochy rotfl
Tą mapę Bydgoszczy ma obcykaną ... :)
I popatrzcie, Tata Traw3ka to taki sympatyczny facet, oj się Synuś udał ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Nie łam się Traw3k... jeszcze taki wiek że odrosną! rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

El Diablo pisze:Nie łam się Traw3k... jeszcze taki wiek że odrosną! rotfl
Fakt. U Was z kolei sytuacja odwrotna - łysina jednak ostatnio popularna ;).
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Traw3k pisze:Dopiero wrócił i już coś pił O_O .
Imieniny mamusi trwają!
WarriorsOfAden pisze:PIXI, niby taki aniołek, że pierwszy raz by spróbował smaku piwa w obecności dorosłych rotfl
Hm. Piwa - owszem :P
WarriorsOfAden pisze:Tata czyta forum? :lol:
Eee... przecież napisałem grzecznie:
PIXI pisze:A jak nie to chociaż byśmy pierwszy raz w życiu spróbowali alkoholu :angel:
;]

Cóż, musimy czekać na propozycję w maju :D :D :D

Co do spławienia - ja tam wierzę w umiejętności Garego :P
out of business
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Traw3k pisze:Fakt. U Was z kolei sytuacja odwrotna - łysina jednak ostatnio popularna ;).
Nie doceniasz lepszej aerodynamiki młody człowieku! :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Obiektyw pisze: PIXI, nie były w skali ;)
Takie ślicznotki czy takie paszczury?
PIXI pisze:Co do spławienia - ja tam wierzę w umiejętności Garego :P
Dzięki. Może jednak nie będę się tak bardzo pastwił z tą kiecką? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Misiek grał Voelklem... Obi grał Headem... no tylko Piotr dzielnie Yonkiem wywijał. Świat się kończy ludzie! Świat się kończy! :P
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Gary pisze:
Obiektyw pisze: PIXI, nie były w skali ;)
Takie ślicznotki czy takie paszczury?
No ładnych to raczej się nie spławia :P
Gary pisze:
PIXI pisze:Co do spławienia - ja tam wierzę w umiejętności Garego :P
Dzięki. Może jednak nie będę się tak bardzo pastwił z tą kiecką? rotfl
Nie powinno się walczyć z własną naturą!
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
el-biczel
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 202
Rejestracja: 3 cze 2009, 18:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Niestety dzisiaj nie dotarłem, ale i tak żadnego meczu nie miałem do zagrania. :lol:

Dziękuję za bardzo sympatycznie spędzony czas w sobotę, pomimo tego że odjechałem z turnieju na rowerze (najpierw zostałem totalnie rozbity przez serwis Spiderpiga, a potem totalnie nie wykorzystałem zmęczenia Beckiego po meczu z Garym). Głowa nie ta co trzeba, zdecydowanie muszę zacząć grać na co dzień na punkty. Bo z heblem też trzeba umieć grać - a najlepiej się go pozbyć. Mimo totalnej porażki wiem nad czym muszę pracować.

Bardzo miło było popatrzeć na zdecydowanie lepiej grających kolegów. Z oglądania takich spotkań, wielu rzeczy można się nauczyć.

Do zobaczenia na następnej edycji. A jeśli ktoś z Warszawy chciałby zagrać to z chęcią się spotkam na korcie.
Mam kilka zdjęć, więc mogę je wrzucić na serwer.
Awatar użytkownika
wg.
Początkujący
Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 23 lip 2010, 21:36
Lokalizacja: Zielonka k. Wawy

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Są już jakieś zdjęcia wstawione gdzieś? :D Panowie już się szykuje na następnego TF'a :P
Traw3k i Mechanik będzie rewanż :::yay:::

Przynajmniej będę potrafił w piłkę trafić :D
Practice makes perfect!
Awatar użytkownika
Spiderpig
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 4 lut 2010, 17:25
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

el-biczel pisze:Niestety dzisiaj nie dotarłem, ale i tak żadnego meczu nie miałem do zagrania. :lol:

Dziękuję za bardzo sympatycznie spędzony czas w sobotę, pomimo tego że odjechałem z turnieju na rowerze (najpierw zostałem totalnie rozbity przez serwis Spiderpiga, a potem totalnie nie wykorzystałem zmęczenia Beckiego po meczu z Garym). Głowa nie ta co trzeba, zdecydowanie muszę zacząć grać na co dzień na punkty. Bo z heblem też trzeba umieć grać - a najlepiej się go pozbyć. Mimo totalnej porażki wiem nad czym muszę pracować.

Bardzo miło było popatrzeć na zdecydowanie lepiej grających kolegów. Z oglądania takich spotkań, wielu rzeczy można się nauczyć.

Do zobaczenia na następnej edycji. A jeśli ktoś z Warszawy chciałby zagrać to z chęcią się spotkam na korcie.
Mam kilka zdjęć, więc mogę je wrzucić na serwer.
Nie przejmuj się nauczysz się returnować, wystarczy żeby piłka wróciła na drugą stronę i już wygrasz :D
Babolat Pure Drive Roddick GT
NTRP: 0,5
nie gram na ceglastych kortach
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

wg. pisze:Są już jakieś zdjęcia wstawione gdzieś? :D Panowie już się szykuje na następnego TF'a :P
Będzie jak zwykle, Ci co mają foty zrzucają je na serwer, (pytania co i jak na PM do adminów lub modów) Yogi pisze arta, a Jacek robi selekcję fotek i garść wrzuca do sprawozdania z wynikami gier.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Dzięki wszystkim za spotkanie. Dwa dni udane, nocne Polaków rozmowy brutalnie przerwane :wink: . Rozegrałem cztery mecze dwa wygrane: z Wielkim Szu- widać było spore zdenerwowanie, był to debiut na TF-ie i drugi z Pitsem- nie pozwoliłem mu się rozwinąć choć w środkowej części meczu robiło się ciepło :wink: .Przegrane mecze z Szumą- walczyłem ile miałem sił, wystarczyło do 7:7 później mocny serwis rywala i skurcze doprowadziły do 7:9. Z turnieju wyrzucił mnie Ppeter wygrywając 6:3 co niestety przypłacił kontuzją. Szczególne dzięki dla Vivida, który kolejny raz umożliwił mi dojechanie na TF. Raz jeszcze dziękuję wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i ducha walki. :!Fight!:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

W temacie piłek. Tecnifibre Club oceniam na plus. Sprawdziły się i kilka innych osób też miało pozytywne wrażenia. Jest to więc model, który też będzie brany pod uwagę przy wyborze na kolejne TF-y.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Vivid pisze: Niestety wyglądaliśmy atrakcyjnie bo dosiadły się do nas jakieś studentki. Desperacja w szukaniu faceta na noc ...
To były studentki? Chyba że stu-dentki lub sto-krotki. rotfl
Próbowały oddzielić jakąś ofiarę od naszego stada i zaciągnąć na parkiet, gdzie byłaby łatwiejszym celem, a zbici w grupę trzymaliśmy się dzielnie. :)
Mnie najbardziej rozbawiło, że doszła do wniosku, że jesteśmy za mało upojeni, żeby z nimi (z nią ) pójść, więc postawi tyle ile będzie trzeba, to się nazywa trzeźwa ocena sytuacji i samokrytycyzm. :lol:
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

ppeter pisze:
Vivid pisze: Niestety wyglądaliśmy atrakcyjnie bo dosiadły się do nas jakieś studentki. Desperacja w szukaniu faceta na noc ...
To były studentki? Chyba że stu-dentki lub sto-krotki. rotfl
Ja się nie przyglądałem. Jak napisałem, zauważyłem od razu jak podszedłem, że coś nie halo i po szybkim przedstawieniu się spozycjonowałem się zadem do towarzystwa :)
O tym że to "studentki" mówił mi Piotr69. No ale On uczy w gimnazjum i liceum to ma inne odniesienia rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
oleczka25
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 1 cze 2014, 02:03

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

Ale macie radochę z dziewczyn. Wstyd, zamiast im pomóc to je spławiliście i z tym nawet było ciężko, było im chociaż jakiś namiar na sex shopa zostawić :)
Turniej super, atmosfera wspaniała, Gary to chyba taki mocny przez neta jest, bo na żywo głupot nie gadał. Mam nadzieję, że za rok znowu się spotkamy i PitS już tak łatwo nie będzie miał :)
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

ppeter pisze:To były studentki? Chyba że stu-dentki lub sto-krotki. rotfl
rotfl A może to były studentki wieczorowe i rachunek by Wam wystawiły :) ... albo mogły być jeszcze ze studzienki rotfl
oleczka25 pisze:Turniej super, atmosfera wspaniała, Gary to chyba taki mocny przez neta jest, bo na żywo głupot nie gadał.
Podobno jedną rzecz powiedział i dość szybko się ulotnił, jak to Koledzy streścili sytuację :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

oleczka25 pisze: Mam nadzieję, że za rok znowu się spotkamy i PitS już tak łatwo nie będzie miał :)
To było łatwo? Zdębiałem jak wybrałaś odbiór, zbaraniałem jak wygrałaś moje podanie. Na szczęście Twoje było dla mnie łatwe i jakoś mi się upiekło. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010 - II Edycja

oleczka25 pisze:Ale macie radochę z dziewczyn. Wstyd, zamiast im pomóc to je spławiliście i z tym nawet było ciężko, było im chociaż jakiś namiar na sex shopa zostawić :)
Piotr69 mówił, że się będziemy w piekle smażyć, za to że kobiet w potrzebie nie poratowaliśmy. :D
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”