Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Miło mi ogłosić że Turniej Forumowiczów TenisNET odbędzie się jak co roku na kortach klubu "Smecz" w Piasecznie w dniach 15-16 maja 2010.
Rozgrywki zaczynamy o godzinie 14.00, spotykamy się o 13.15 na losowanie i towarzyskie pogaduchy przed grą (zdjęcie grupowe :)).
Wpisowe przewidujemy na 50zł, a jak się uda mniej to mniej. :)

Zasady uczestnictwa pozostają bez zmian. Załoga ma udział zapewniony, dla pozostałych Forumowiczów decyduje ilość postów, gdy jest taka sama to termin zgłoszenia.
Lista postów została zamknięta.

Gramy systemem 4x4 - 4 grupy po 4 osoby. Wychodzą po dwie i grają 1/4. W niedzielę 1/2 i finał.
Jeżeli będzie minimum 20 osób to zaproponujemy inny system rozgrywek.

Zgłoszenia tak jak rok temu proszę kierować do mnie na PM.
Proszę o przesłanie wraz ze zgłoszeniem nr tel. kontaktowego tak byśmy mieli ze sobą kontakt w dniu imprezy.

Zapraszamy!
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

To ja od razu zapytam - jak jest z noclegiem? (bo bym chciał obejrzeć połówki i finał ;) )
Jest jakiś motel w Piasecznie? Czy trzeba dojeżdżać do Wa-wy?
I czy daleko jest z dworca w Piasecznie (bo zakładam że taki jest :P ) do kortów?
out of business
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Pixi, Twoje pytanie jest do bywalców - JCz, Yogi. Myślę że i ESP, Clapton czy Obiektyw będą w temacie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Mam pytanie: pojawi się lista zapisanych, tak jak rok temu?
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Vivid pisze:Pixi, Twoje pytanie jest do bywalców - JCz, Yogi. Myślę że i ESP, Clapton czy Obiektyw będą w temacie.
W sumie moje pytanie jest do wszystkich :P
Przede wszystkim chodzi mi o ten nocleg... Jak nie da rady to jeden dzień mi wystarczy ;)

Dobrze, że już będę po testach gimnazjalnych ;)
out of business
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Tak Gary, lista będzie.

Mój mecz z Garym?
Gdyby do takiego meczu doszło to by go nie było, przecież pyskówka przed meczem zajęłaby nam dobry tydzień a są tylko dwa dni rotfl
Pomijam że i po każdej wymianie dochodziłoby do wymiany stosownych "uprzejmości" :)
Nie wspomnę już, że bym Go wyśmiał zaraz po wejściu na kort przed pierwszą wymianą, tak porządkowo. Pewnie też na 100% mogę liczyć na rewanż w tym zakresie :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Vivid pisze:Gdyby do takiego meczu doszło to by go nie było, przecież pyskówka przed meczem zajęłaby nam dobry tydzień a są tylko dwa dni rotfl
A ja myślałem, że już na początku rakieta Ci "wypadnie". ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Nie, przecież nie byłoby tego "funu" :)
Ty byś chciał tak od razu, w łeb i do domu. To jest niefajne :P
To trzeba się trochę popastwić, zawsze jest czas by dobić.
Poza tym ja nie mogę, jakby to wyglądało? Nie wypada :)
To ESP ma Go przydepnąć, nadepnie raz i PizzaHut :P
Ewidentnie musisz poszukać w sobie i wydobyć te ukryte pokłady wrodzonego sadyzmu, napewno je masz :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Vivid pisze:
Mój mecz z Garym?
Gdyby do takiego meczu doszło to by go nie było, przecież pyskówka przed meczem zajęłaby nam dobry tydzień a są tylko dwa dni rotfl
Dlatego proponuję losowanie zrobić na tydzień przed turniejem, a nie na miejscu. :wink: Będzie czas popyskować na forum, a na miejscu pogra się w tenisa. rotfl

Vivid pisze:Pomijam że i po każdej wymianie dochodziłoby do wymiany stosownych "uprzejmości" :)
Nie wspomnę już, że bym Go wyśmiał zaraz po wejściu na kort przed pierwszą wymianą, tak porządkowo. Pewnie też na 100% mogę liczyć na rewanż w tym zakresie :P
Tu też można wprowadzić obostrzenia - wyśmiewanie tylko w przerwach na zmianę stron, żeby było szybciej. :P
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Gary pisze:Tu też można wprowadzić obostrzenia - wyśmiewanie tylko w przerwach na zmianę stron, żeby było szybciej. :P
To co mam sobie przez dwa gemy notatki robić?! A potem na ambonę i odczyt? rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Gary pisze: Dlatego proponuję losowanie zrobić na tydzień przed turniejem
Może to dobry pomysł - co sądzicie?
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Losowanie odbędzie się około godziny 13.30 w sobotę na obiekcie w obecności Uczestników. Pełna jawność jak zawsze. Każdy ciągnie los żeby nie było że sierotka Marysia dała plamę :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Vivid pisze:Losowanie odbędzie się około godziny 13.30 w sobotę na obiekcie w obecności Uczestników. Pełna jawność jak zawsze. Każdy ciągnie los żeby nie było że sierotka Marysia dała plamę :)
:good:
Nawet jakby się zrobiło tydzień wcześniej, a ktoś nagle by nie dojechał, to i tak losowanie trzeba zmienić...

Rozumiem, że wszyscy ciągną los?
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Drac pisze:
Gary pisze: Dlatego proponuję losowanie zrobić na tydzień przed turniejem
Może to dobry pomysł - co sądzicie?
To był żart. :wink: Jest tyle smaczków, że gdyby los przydzielił np. mnie i Vivida razem, to nikt by nie uwierzył, że było uczciwie. Rok temu, przy jawnym losowaniu wyszło, że najbardziej oczekiwany pojedynek sezonu odbył się w zasadzie na otwarcie turnieju, więc i teraz nie można wykluczyć, że tak będzie. A losowanie przy wszystkich punktualnych sprawi, że wiadomo będzie, że wszystko odbyło się uczciwie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Tak, bez względu na formę rozgrywek każdy pociągnie ... :::silencium:::
rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Niech Gary ciągnie pierwszy. Żeby nie było ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Tak, przetrze szlak i kolan nie zmęczy.... rotfl
My się do stołu schylać musimy :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Ja tam mam 2 wymarzone osoby do mojej grupy oraz 2, których nie chcę. :wink: A znając moje szczęście przy losowaniach, gdy sam ciągnąłem los, to sobie którąś z tych niechcianych osób dolosuję, więc wolałbym nie losować swojej grupy. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Drac
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 22 wrz 2009, 13:03
Lokalizacja: Rivia

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Gary pisze:Ja tam mam 2 wymarzone osoby do mojej grupy oraz 2, których nie chcę. :wink:
Wymarzonych orłów chyba kojarzę ;), ale, są niechciani (którzy to?), bo myślałem, że Gary nie lęka się nikogo :).
Kupię: Wilson Pro Staff Original 6.0 Mid | Head iPrestige Mid
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Ja znowu zasadzam się na Jacka. Muszę upolować gema* :)

* I to nie licząc punktów w sumie :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”