Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Tak, to było niedopatrzenie, kto "drechola" Garego na obiekt wpuścił?! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Również dołączam się do chętnych na drugą edycję TF2010 :) Super pomysł :) Mam nadzieję tylko, że nie nałoży mi się termin z Nocnymi Markami jak teraz i w zeszłym roku ;) To już bym mógł mówić o pechu, oby nie do trzech razy sztuka ;)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

PIXI pisze:
Gary pisze:Specjalne podziękowania dla RatRace'a za rozmowę na temat FCB.
Dlaczego dowiaduję się o takich tematach dopiero teraz? ;)
Trzeba było grać w debla? :lol:
PIXI pisze:[Przy okazji - w życiu bym poza kortem nie powiedział że Gary to Gary, jeśli bym nie widział jego czapy i drechola :P
Czapę mam zawsze, drechol wybrałem akurat ten właśnie po to, żeby nie było kłopotów z identyfikacją. A tak jeszcze spytam... Jak sobie mnie wyobrażałeś? Tatuaż "złośliwiec", albo "cham i prostak" na czole? rotfl
PIXI pisze:
Gary pisze:
PIXI pisze:A i muszę napomnieć o komentarzach Garego dotyczących wszystkiego - to jest po prostu niepojęte :P
Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi. :P
Z pewnością :P
Mi utkwiło w pamięci jedno, po Twoim meczu z Akademikiem, parę słów z Mouilą... O szczotce i gotowaniu, oczywiście :P
Bywały już lepsze teksty, choćby w przerwach w meczu z JCz. :wink:
PIXI pisze:I jeszcze jedno - możemy być stosunkowo zadowoleni z pogody. U nas (Ślunsk i Zagłębie) przez praktycznie całe 2 dni lało.
A Ty to jesteś ze Śląska, czy z Zagłębia, bo nie wiem, czy stałeś w kolejce na cle, jak RatRace. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

PIXI pisze:I jeszcze jedno - możemy być stosunkowo zadowoleni z pogody. U nas (Ślunsk i Zagłębie) przez praktycznie całe 2 dni lało.
W moim Zawierciu to był okres takiej ulewy, że podobno widoczność była taka zarąbista, że ludzie zjeżdżali z dróg i czekali na koniec deszczu, bo nie widzieli dalej niż do swojej szyby. PIXI ma rację - dziękujmy za taką pogodę na TFie. Inaczej to byśmy musieli w kaloszach chyba chodzić, albo w takich wędkarskich spodniach, co po same pachy można w wodę wejść :)
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Gary pisze:
PIXI pisze:I jeszcze jedno - możemy być stosunkowo zadowoleni z pogody. U nas (Ślunsk i Zagłębie) przez praktycznie całe 2 dni lało.
A Ty to jesteś ze Śląska, czy z Zagłębia (...)
W sumie sam nie wiem. Najbliższa rodzina z Sosnowca, jestem urodzony w Sc, ale od zawsze mieszkam w Mysłowicach.
Gary pisze:(...) bo nie wiem, czy stałeś w kolejce na cle, jak RatRace. rotfl
Jak zawsze wszyscy zapominają o tym, że teraz jesteśmy w Strefie Schengen. :P
Gary pisze:A tak jeszcze spytam... Jak sobie mnie wyobrażałeś? Tatuaż "złośliwiec", albo "cham i prostak" na czole? rotfl
Powiedzmy że tak:
Obrazek

:::rocky:::
out of business
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

rotfl rotfl ... PIXI :::glory::: ... nie mogę się przestać śmiać :D. A swoją drogą jeszcze raz dzięki za fajny debelek na bagienku :) . Że chciało się Wam grać z takim leszczami jak my :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Baloniarz .... znaczy że taki napompowany? rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

PIXI pisze:... w życiu bym poza kortem nie powiedział że Gary to Gary ...
A ja nie miałem najmniejszych rotfl wątpliwości który to Gary :D A jak się jeszcze odezwał to już 200% pewności :)
basic pisze:A swoją drogą jeszcze raz dzięki za fajny debelek na bagienku :) . Że chciało się Wam grać z takim leszczami jak my :)
Mów za siebie :) Ja uważam że poziom reprezentowaliśmy bardzo wysoki i dodatkowo szeroki rotfl
PitS pisze:Baloniarz .... znaczy że taki napompowany? rotfl
Tylko chyba przed TF'em mu zaworek wyskoczył i trochę powietrze zeszło rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

htb pisze:
basic pisze:A swoją drogą jeszcze raz dzięki za fajny debelek na bagienku :) . Że chciało się Wam grać z takim leszczami jak my :)
Mów za siebie :) Ja uważam że poziom reprezentowaliśmy bardzo wysoki i dodatkowo szeroki rotfl
No dobrze, więc PIXI i Traw3k dzięki, że chciało się Wam grać z takim leszczem jak ja i z takim mocarzem jak Htb :) .
Oj szeroki szeroki poziom.. zwłaszcza te piłki po linii... chodnikowej za boczną siatką kortu rotfl
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

RatRace pisze:Jestem pierwszym znanym mi przypadkiem, który woli pod presją grać z bekhendu.
Dopiero teraz doczytałem to. :wink: Nie jesteś sam, ja też tak mam. Jako dzieciak myślałem nawet nad graniem drugiego forehandu lewą ręką, ale zawziąłem się i zamiast pójść na łatwiznę, zacząłem ćwiczyć backhand, który teraz mam lepszy niż forehand.
PIXI pisze:Jak zawsze wszyscy zapominają o tym, że teraz jesteśmy w Strefie Schengen.
W jakim Schengen? Ledwo co ruch bezwizowy wprowadzono. rotfl

PIXI - zapomniałeś o drugim tatuażu - szowinista. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Dziękuję wszystkim. Było świetnie. Do zobaczenia za rok.

Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Traw3k pisze:Dziękuję wszystkim. Było świetnie. Do zobaczenia za rok.

Pozdrawiam :wink:

No stary - ale żeś się rozpisał. Jak mistrz ciętej riposty: krótko i na temat ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

htb pisze:Mów za siebie :) Ja uważam że poziom reprezentowaliśmy bardzo wysoki i dodatkowo szeroki rotfl
To się nazywa pełne wykorzystanie powierzchni obiektu rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
lion_dragon
Weteran
Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 21 lut 2010, 11:02

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

W turniejach tenisowych najbardziej lubię atmosferę.... Każda jego faza ma swoją specyfikę. Na początku każdy ubrany w dresy lub inne wyjściowe wdzianka zerka na innych uczestników. Atmosfera wyczekiwania... Później następuje losowanie, czyli bardzo emocjonująca część turnieju – następuje rozpiska graczy i Ci pierwsi ruszają do boju... Mniej doświadczeni gracze emocjonują się i stresują... kortowe wygi spokojnie dozują swój wysiłek emocjonalny i fizyczny, żeby zachować siły na kolejne mecze. Często następuje zderzenie ambicji i woli walki z jednej strony, z precyzja i tenisową inteligencją z drugiej... W trakcie rozgrywanych spotkań pozostali nie grający w danym momencie zawodnicy tworzą różne grupki oglądając grających uczestników i komentując wydarzenia na korcie.. Gdy pierwsza fala meczy się zakończy rozmowy ożywają o wspomnienia właśnie przeżytych emocji kortowych, atmosfera narasta :) Pojawiają się niespodzianki.. małe i duże .. oraz pewne sprawy są z góry ustalone :) W międzyczasie szykuje się grill, uczestnicy kręcą się po obiekcie. Jest możliwość nawiązania interesujących konwersacji. W danym momencie następuje chwila kiedy wychodzi się na kort pierwszy raz. Od tego momentu nic już nie jest takie samo jak na początku... Stres i zdenerwowanie, a czasem siła spokoju, lecz w obydwu przypadkach następuje takie wejście w turniej. Co tu dużo mówić lubię i zawsze lubiłem tenisowe turnieje – zajęło mi ich pewnie kiedyś kilka czy kilkanaście zanim udało mi się przejść pierwszą rundę, lecz nawet wtedy miały one dla mnie taką swoistą specyfikę... W niedzielę zawsze potem przyjeżdżałem na półfinały i finały i marzyłem sobie, że ja kiedyś też będę tak grać....

Nasz Turniej Forumowiczów nie odbiegał od tych przeżyć i dostarczył mi wspaniałych emocji. Spotkanie z pasjonatami tenisa, dla których ten rodzaj spędzania wolnego czasu jest priorytetem jest dla mnie zawsze swego rodzaju nagrodą. Kiedyś mój znajomy stary trener tenisa stołowego powiedział, że dla zawodnika trening jest pracą, a możliwość wystąpienia w turnieju nagrodą za tą pracę... Coś w tym jest – lubię mierzyć się ze sobą, ze swoimi ograniczeniami i słabościami. Jestem perfekcjonistą, więc dążę systematycznie do celu jakim jest opanowanie w coraz lepszym stopniu arkan tenisowej sztuki.

Miło mi było poznać osobiście wszystkich obecnych i cieszę się, że wypełniłem w 100% moje założenia przed turniejowe. Wiedziałem, że JCz jest poza zasięgiem więc postanowiłem sobie, że dojdę do finału. Mówią, że z porażek można się czegoś nauczyć więc w finale sporo się nauczyłem :) Mam niezły punkt odniesienia przed przyszłorocznym turniejem – zdobyć więcej gemów z Jackiem :) Łatwiejszego startu do tego zadania nie mogłem sobie lepiej przygotować :P No cóż mój zmysł ekonomiczny się odezwał, żeby przygotować sobie dobre dane bazowe do porównań przyszłych postępów :)

Dziękuję wszystkim za przybycie i za grę i za atmosferę.... Było super. Pomyślałem sobie, że rozpocznę swoje wpisy w dziale "Mój tenis" i tam opiszę moje wrażenia z poszczególnych meczy.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Zapraszam do galerii zdjęć z TF'2010.

Przy okazji WIELKIE podziękowania dla ojca Pixiego dzięki któremu dokumentacja ta powstała. Śmiem twierdzić, na podstawie zgromadzonego materiału, że gdyby nie on w tym roku galerii nie byłoby z czego sklecić. :twisted:
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Traw3k'a i Akademika na tej zbiorowej focie chyba nie ma...
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
gato
Pierwsza Dama TenisNET
Pierwsza Dama TenisNET
Posty: 605
Rejestracja: 11 cze 2007, 19:52
Lokalizacja: Gliwice

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

A ja bym miała prośbę, żeby w miarę posiadanego czasu podpisać choćby główne zdjęcie, kto jest kim :)
Pierwsza Dama TenisNET
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

gato pisze:A ja bym miała prośbę, żeby w miarę posiadanego czasu podpisać choćby główne zdjęcie, kto jest kim :)
A figę, trzeba było przyjechać. ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

ppeter pisze:
gato pisze:A ja bym miała prośbę, żeby w miarę posiadanego czasu podpisać choćby główne zdjęcie, kto jest kim :)
A figę, trzeba było przyjechać. ;)
Ja tam wiem bez przyjazdu. Ahh te znajomości rotfl
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Przyłączam się do prośby gato. Zresztą rok temu miała identyczną prośbę... :lol:

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”