Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Niech Was Bóg błogosławi.
Awatar użytkownika
ayene-
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 13 paź 2008, 14:28

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Dobrej zabawy życzę :P .
Obrazek
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

wyczesany pisze:PS. Na jakim kanale będzie transmisja?
Na TV Trwam. :P
Traw3k pisze:Niech Was Bóg błogosławi.
Widzę, że popełniłeś błąd w pisowni, bo nie wiem, co to Bóg. Chodziło o rzekę (Bug), czy o drzewo (Buk)? rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Ha, będę pierwszym, który napisze coś o przebiegu turnieju. Dla mnie na plan pierwszy rzuciły się 3 rzeczy. Po pierwsze - drabinka brazylijska, to fajna sprawa, można się nagrać. Nie mówię, że mam dość tenisa, bo tak nie jest, ale to była przyzwoita dawka grania. Niektórzy zagrali dziś więcej niż przez resztę dotychczasowych dni tego roku. :wink:

Po drugie, dokonała się rzecz historyczna - JCz przegrał w jednym meczu ze mną więcej gemów, niż zwykle oddawał w całym turnieju. 6/9 to wcale nie jest taki zły wynik, dotychczas łapałem max 3 gemy. Choć biorąc pod uwagę, że prowadziłem 3/0, 4/1 i miałem piłkę na 5/2, to mogę czuć lekki niedosyt. Ale gdy weźmie się pod uwagę umiejętności, to już nie.

No i po trzecie, chyba najważniejsze. Złośliwy Gnom poczynił wielkie szkody, być może nieodwracalne, jeśli chodzi o męski tenis. Przegrał z babą. O_O Przez to inne będą teraz myślały o jakimś równouprawnieniu na kortach, o jakichś parytetach i innych śmiesznych, mongolskich teoriach wymyślanych przez feministki. Dobrze, że potem YtB obronił honor płci lepszej, bo baba w ćwierćfinale TF-a, to byłoby coś niedopuszczalnego. Dobrze przynajmniej, że na Smeczu zamiast siatek są szczotki, bo jednak baba ze szczotą, to dość kojący widok, choć po przegranym przez nią meczu byłby jeszcze lepszy. rotfl

Chciałbym podziękować za mile spędzony czas, za rozmowy o tenisie i nie tylko, za fajne mecze, które zagrałem z Piotrem69 i JCz, bo w pozostałych 2 (z basickiem i Akademikiem) tak dobrze mi się nie grało. Do zobaczenia!

PS. Jak wracałem, to próbował mnie wyprzedzić jakiś złom z przedwojenną rejestracją. Patrzę, a za kierownicą siedzi jeden taki leszcz, który wygrał ze mną aż 11 piłek dzisiaj. rotfl
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Gary pisze:No i po trzecie, chyba najważniejsze. Złośliwy Gnom poczynił wielkie szkody, być może nieodwracalne, jeśli chodzi o męski tenis. Przegrał z babą. O_O Przez to inne będą teraz myślały o jakimś równouprawnieniu na kortach, o jakichś parytetach i innych śmiesznych, mongolskich teoriach wymyślanych przez feministki. Dobrze, że potem YtB obronił honor płci lepszej, bo baba w ćwierćfinale TF-a, to byłoby coś niedopuszczalnego. Dobrze przynajmniej, że na Smeczu zamiast siatek są szczotki, bo jednak baba ze szczotą, to dość kojący widok, choć po przegranym przez nią meczu byłby jeszcze lepszy. rotfl
Po pierwsze jestem dżentelmenem :discon: stąd ta porażka. Po drugie 3/4 forumowiczów (a tacy niby męscy szowiniści) dopingowało kobietę. Po trzecie koleżanka skreczowała z YtB bo nie wiadomo jak by się to skończyło. Po czwarte nie nabijaj się ze starszych bo będzie bolało (:]
A tak poważnie również dziękuję za miło spędzony czas i już nie mogę się doczekać następnego TF.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Na turnieju byłem niestety obecny bardzo krótko z racji udziału w drugich zawodach. Jednak te na oko 3 godzinki spędzone w gronie forumowiczów były bardzo sympatyczne, za co chcę podziękować. Niestety w drugim spotkaniu z racji na goniący czas musiałem skreczować, ale to taki przyjemny, pozbawiony bólu krecz. Szczególne podziękowania Garemy i Spiderpigowi, dzięki którym mogłem dotrzeć na turniej i z niego wrócić.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

koleżka pisze:Na turnieju byłem niestety obecny bardzo krótko z racji udziału w drugich zawodach. Jednak te na oko 3 godzinki spędzone w gronie forumowiczów były bardzo sympatyczne, za co chcę podziękować. Niestety w drugim spotkaniu z racji na goniący czas musiałem skreczować, ale to taki przyjemny, pozbawiony bólu krecz. Szczególne podziękowania Garemy i Spiderpigowi, dzięki którym mogłem dotrzeć na turniej i z niego wrócić.
Tym samym przesunąłeś kolegę wyżej w drabince i dzięki temu od razu trafiłem na Obiektywa który wycisnął mnie jak cytrynę. Ale dzięki niemu akurat udało misię po raz pierwszy wejść w mecz.
O sobie tyle, bo nie ma co pisać ale muszę pare refleksji.

Oglądam sobie pierwszy mecz Trawka, serwis piękny, return piękny, FH piękny, fajny slajs, nie zawiodłem się, uczciwie przepracował rok. Technicznie poprawił się o parę pięter. W pierwszym meczu trafia na kolegę Lion_Dragon, bardzo regularnego ale nie poza zasięgiem tych umiejętności które opisałem.
Co z tego jeśli Trawek nie dał rywalowi obejrzeć swoich przewag, skoro grał na trzy uderzenia. Serwis/return - przygotowanie mocnym FH i strzał. Szkoda że w każdym strzale było 10% kontroli i 140% mocy.
RatRace oglądał ten mecz i zgodził się ze mną że to trema - dalej będzie inaczej. Nie było. Trema była do końca. Nawet w meczu z RatRace'm. Dobrze że boczny kort był do dyspozycji i mógł nas bliżej poznać może będzie mniejsza.

No i Mouilla, ile woli walki ma ta dziewczyna żeby grać pół turnieju z kontuzją?
ESP grał kiedyś na 2 albo na 3 ale pojął że traci wówczas całą swoją przewagę nad gorszymi od siebie przeciwnikami jak nade mną rok temu. Teraz już tak nie gra.

Ten turniej uzmysłowił mi patrząc na Garego że wygrana to może być 10% techniki i 90% pomysłu na grę i ... zdrowia w nogach.

Na koniec piękny klasyczny tenis w wykonaniu Vivida z Ppeterem Akademika z Ppeterem.
Bardzo dynamiczny tenis prezentuje także Spiderpig, szkoda że nie mogłem obserwować pozostałych kolegów.

Na koniec gratulacje dla TadX-a, po całonocnym turnieju mieć jeszcze siły zagrać z nami całodniowy turniej? Szacunek.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Mechanik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 16 lip 2008, 14:15
Lokalizacja: São Paulo/Łódź

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Ja również chciałbym napisać kilka słów podsumowania. Ogólnie sama idea turnieju bardzo mi się spodobała. Możliwość spotkania ciekawych osób, solidna dawka tenisa za uczciwe pieniądze. Tak powinno być zawsze.

Teraz kilka słów na temat spraw tenisowych. Na początku trafiłem na koleżkę i pomimo moich usilnych starań - przegrałem. Myślę, że duża w tym zasługa braku ogrania, ale i przeciwnik nieźle sobie radził. Zagrałem też mecz z Moullila. Bezsprzecznie, najlepsza zawodniczka z jaką mi przyszło grać w całej swojej skromnej karierze tenisowej (8 lat). Solidny tenis, bez wariactwa na korcie. Trochę przykro, że grała z kontuzją, ale i tak stoczyliśmy zacięty pojedynek. Na koniec miałem przyjemność zagrania z ESP. Soczysty serwis (te podwójne to oczywiście przypadek :) ) jak i spore ogranie na korcie spowodowały, że po ciężkim boju musiałem uznać wyższość przeciwnika :)

Poza tym chciałem bardzo podziękować za możliwość poodbijania z Trawkiem, piter-em, Zlosliwym Gnom-em i PitS-em. Dobrze jest przed grą poodbijać chwilę treningowo i myślę, że dzięki temu miałem okazję lepiej zagrać z Mouilla oraz ESP :)

Dziękuję również Vividowi i (zdaje się) Yogiemu za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że debel to jeszcze dla mnie za wysokie progi :)

Liczę, że za rok znowu się spotkamy :)

PS. Następnym razem chyba będę musiał wziąć całą zgrzewkę wody :)
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Z mojej strony na początek chciałbym podziękować Obiektywowi, który zabrał mnie na turniej a potem odwiózł pod sam dom, dzięki wielkie :) Z Obim mieliśmy okazję dłużej porozmawiać, wiele tematów mamy wspólnych :) A właśnie, nie zobaczyłem na żywo nowego Yonka, z tego wszystkiego zapomniałem się spytać ;)

Ukłon w stronę organizatorów, całość przebiegała sprawnie i szybko. Bardzo fajny ośrodek, dobra logistyka. Dużą też zaletą tego TF według mnie był system rozgrywek. Można było raz przegrać a i tak grało się dalej a nawet można było rozegrać więcej niż 2 mecze. Super sprawa. Jak dla mnie ten system wypalił w 100%. Miałem w końcu okazję zagrać też tymi sławnymi Tecnifibrami :) Dobre piłki, spodobały mi się :)

Pierwszy mecz grałem z PIXIM i bardzo się ucieszyłem, że trafiłem na Niego, bo od czasu do czasu piszemy na GG, więc miałem okazję bliżej poznać, porozmawiać. Porządny chłop, przed meczem mieliśmy okazję pogadać. Rzeczowy, konkretny i bardzo sympatyczny. Musieliśmy trochę poczekać na nasz mecz, więc czasu na rozmowę trochę było. Co do samego meczu, to widać, że PIXI trenuje z trenerem. Szczególnie podobał mi się Jego serwis i złożenie ciała w łuk. Od razu rzuciło mi się to w oczy. Kwestia pracy i będzie strzelał bomby, że tylko będzie można odprowadzać wzrokiem. Im bardziej w mecz tym bardziej Kolega niepotrzebnie się denerwował i stresował, takie odniosłem wrażenie. PIXI na korcie myśli, próbował zmieniać taktykę i tempo, chadzał do siatki i to uważam za Jego mocny punkt. Drugi mecz grałem z Ppeterem i nieźle dostałem w pupeczkę. Regularny, mocny, oba serwisy mocne i ciężkie do odebrania. Klasa. Ppeter udzielił mi paru ważnych wskazówek, które na pewno przydadzą mi się w przyszłości, dzięki :) Trzeci mecz był z nowo poznanym Kolegą Basickiem ;) Dawno się nie widzieliśmy ;) Poza tym byłem krewny piątala, więc była i okazja do oddania długu ;) Wychodząc na ten mecz już solidnie czułem kilometry z poprzedniego turnieju i te wcześniejsze mecze TFowskie. Basic z meczu na mecz jest coraz lepszy, regularniejszy i mocniejszy. Podziwiam. Ostatni mecz grałem z Akademikiem. Odprawiony zostałem do 0 i tak się skończyła moja kariera :)

Przebrałem się, usiadłem i wtedy już był maksymalny kryzys - nie miałem sił wstać. Jak usiadłem tak siedziałem i chyba tylko kataklizm by mnie stamtąd przegonił, ale na kort weszli Piotr69 i Piter, więc oglądałem mecz i naprawdę było na co popatrzeć. Drugiego gema Panowie grali z 20 minut. Dużo wymian, zwrotów akcji przez cały mecz, siedziałem i podziwiałem. Miło mi się rozmawiało przed tym meczem a także w trakcie niego z Piotrem69.

Innych Forumowiczów też miałem okazję poznać i porozmawiać. Miło było mi poznać Szefostwo ;) Vivida, JCz, sympatycznie porozmawiałem z Lion_Dragonem, który mieszka w stronach, które dobrze znam. W końcu miałem okazję pogadać też z ESP, którego grę podziwiam. Przejmuje inicjatywę od samego początku, mocno i regularnie, a że ta regularność stoi na wysokim poziomie, to jest w stanie prowadzić walkę rozrzucając przeciwnika po całym korcie. No i bardzo mi się podoba 1HBH :) Szkoda było mi Mouili, gratuluję postawy, że pomimo bólu grałaś dalej. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do pełni sił.
PitS pisze:Na koniec gratulacje dla TadX-a, po całonocnym turnieju mieć jeszcze siły zagrać z nami całodniowy turniej? Szacunek.
Dzięki Pits.Tobie również gratuluję, że walczyłeś dzielnie przez cały turniej.

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w tym samym, lub nawet szerszym, gronie ;) Szkoda mi, że EDzia nie było. Za rok, jeśli nie będziesz chciał ED, to się pofatyguję do Czewy i siłą perswazji (albo perswazją siły) skłonię Cię do przyjazdu ;) I żadne tam usprawiedliwienia, że praca - to do Dziekana pójdę ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

TadX pisze: Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w tym samym, lub nawet szerszym, gronie ;) Szkoda mi, że EDzia nie było. Za rok, jeśli nie będziesz chciał ED, to się pofatyguję do Czewy i siłą perswazji (albo perswazją siły) skłonię Cię do przyjazdu ;) I żadne tam usprawiedliwienia, że praca - to do Dziekana pójdę ;)
Załatwmy to od razu. ED na Dziekana :::!!!:::
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Kilka słów ode mnie. Bardzo dziękuję wszystkim, było bardzo miło Was zobaczyć, niektórych pierwszy raz, innych znowu :). Atmosfera była wspaniała. Formuła turnieju sprawdziła się. Być może za rok warto jedynie rozważyć grę z "prawej strony" drabinki do 6 gemów. To usprawni przebieg gier.

Co do prywatnych osiągnięć, to szału z mojej strony nie było. Po pierwszych dwóch meczach (RatRace i PitS) miałem apetyt na grę, ale skończyło się jak zwykle. JCz szybko pokazał mi gdzie moje miejsce. Cieszy, że kilka piłek wygrałem :). Dzisiaj spotkałem się znowu (rok temu miałem przyjemność) z Piotrem69. Niestety to nie był mój dzień. Straszne drewno ze mnie wyszło i Piotrek ograł mnie do 4. No nic, do trzech razy sztuka.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Miło było i pograć i porozmawiać!!!
TadX pisze:Z mojej strony na początek chciałbym podziękować Obiektywowi, który zabrał mnie na turniej a potem odwiózł pod sam dom, dzięki wielkie :)
Cała przyjemność po mojej stronie :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Podziękowania dla wszystkich obecnych, za bardzo mile spędzony czas na TF. :::yay:::
W tym roku oprócz super atmosfery i sportowej zabawy, zdecydowanie podniosła się uroda turnieju dzięki Mouili, która nie przestraszyła się i pojawiła na TF. Nie dość, że śliczna dziewczyna, gra bardzo ładny tenis, to jeszcze olbrzymia wola walki i hart ducha, brawo Kasia. W tym roku oberwał Gnom, ale w przyszłym to niejeden z nas może polec w konfrontacji z Mouilą. Urodą jej nie pobijemy, technicznie może wkrótce być bardzo mocna, jak trochę się ogra, to pozostanie nam tylko przeciwstawić jej wolę walki Garego. :D

Bardzo przyjemnie mi się grało, TadX jak poprawi lewą stronę i troszkę popracuje nad skutecznością pierwszego serwisu będzie miał dużo więcej do powiedzenia.
Jakoś tak się układało, że nie miałem dotąd okazji pograć z Vividem, w końcu nam się udało. Bardzo lubię taki styl gry, wymiany może nie były długie ale coś się działo na korcie.
Na razie zbyt duża liczba błędów i stare nawyki dają znać o sobie, ale w przyszłym roku.... ;)
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Wielkie dzięki dla organizatorów i wszystkich, którzy przybyli. Atmosfera tradycyjnie super, ale jak stwierdził pan, który dyskretnie robił zdjęcia "wielkim aparatem" nie może być inna skoro tworzą ją wspaniali ludzi ogarnięci wielką pasją do tenisa. To fakt, widać to było na każdym kroku, niezależnie jakie były wyniki, wszyscy darzyli się szacunkiem i doceniali fakt podjęcia walki. Przy tej okazji dziękuję moim przeciwnikom: Garemu, PiXi, Piterowi, RatRace, Obiektywowi i Lion_Dragonowi( żałuj, że nie zagrałem z ppeterem), którzy zadbali o moją kondycję, to znaczy omal mnie nie wykończyli fizycznie : :!exec!: wczoraj ledwo wysiadłem z auta Vivida i wszedłem na 4 piętro a dziś... było jeszcze gorzej :wink: Gra była super każdy mecz, to odrębna historia i dramaturgia, niektóre udało mi się wygrać. Fajnie było pogadać z forumowiczami, których poznałem rok temu i poznać nowych. To ludzie różniący się od ludzi, których często spotykam na turniejach. Tu też każdy chce wygrać swój mecz, ale to zupełnie inna gra niż na innych turniejach. Nikt na nikogo się nie obraża, każdy jest życzliwy, cieszymy się zwycięstwami innych i pocieszamy tych, którzy przegrali. Co do systemu rozgrywek to też uważam, że jest bardziej przyjazny dla uczestników niż gra w grupach. Już nie mogę się doczekać następnego Turnieju Forumowiczów :::e_grd:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Jak tak czytam to miłosierdzie i fajna atmosfera wypływa z tego forum i udziela się czytającym... :D

Jeśli TF przetrwa jeszcze jakieś 5-8 lat to myślę, że jako student przyjadę na turniej ;)
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
RatRace
Weteran
Weteran
Posty: 1989
Rejestracja: 26 gru 2007, 16:50
Lokalizacja: Katowice

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Primo: podziękowania dla organizatorów za turniej. Dobra formuła, fajne miejsce, no i najważniejsze – sympatyczni ludzie, których zdecydowaną większość dane mi było zobaczyć po raz pierwszy, mam nadzieję że nie ostatni.

Secundo: wynik lepszy niż gra. Osobiście uważam, że uczciwie, płacąc potem, zapracowałem na tytuł Mistrza Bojaźliwego Forhendu Strzelanego Przez Środek. Jestem pierwszym znanym mi przypadkiem, który woli pod presją grać z bekhendu. Przypadek kliniczny, ciężko uleczalny, marzyć będziemy o lepszej przyszłości, w której forhend na powrót będzie forhendem, a nie tylko rozpaczliwą próbą przedłużenia niechcianych męczarni.

Choć same mecze wydawałoby się grane dla zabawy, wprowadziły element stresu mi do tej pory nieznany, co zaowocowało drewnianą grą. Materiał do przemyślenia i grania. Specjalne podziękowanie dla wszystkich przeciwników za grę, szczególnie dla Piotr69’a i Obiektyw’a za szybką i w miarę bezbolesną lekcję pokory. Przyda się.

Tertio: na koniec wypada wspomnieć o meczu Akademika z JCz, jaki dzisiaj oglądałem. Przyjemność oglądania ogromna.

Jeszcze raz dziękuję. Do zobaczenia na korcie.
"Don't hurry, don't worry, you're only here for a short visit, so be sure to smell the flowers along the way."

Walter Hagen
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Fakt. To co pokazali JCz z Akademikiem to była poezja. Prawdziwa radość dla oka :)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

WarriorsOfAden pisze:Jak tak czytam to miłosierdzie i fajna atmosfera wypływa z tego forum i udziela się czytającym... :D

Jeśli TF przetrwa jeszcze jakieś 5-8 lat to myślę, że jako student przyjadę na turniej ;)
Przyłóż się bardziej, za 5 lat to będziesz musiał wygrać preeliminacje w Częstochowie. :D

Co mnie się pozatenisowo bardzo podobało, to że nasi najmłodsi adepci wyglądali na zadowolonych turniejem i nie odstraszyła ich długa droga jaką musieli pokonać.

Fakt, oszukiwać nikt nie zamierzał i chyba tak zostanie. Sam słyszałem jak jeden forumowicz dwa razy oddał niezasłużone punkty bo rywale nie zauważyli błędów.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
WarriorsOfAden
Weteran
Weteran
Posty: 1795
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:56
Lokalizacja: Częstochowa

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

To za 10 będzie bez eliminacji ;)

Btw. Sfinansuj mi 5 godzin dziennie lekcji tenisa z Panem Kazakinem, a zaatakuję Wielkiego Szlema ;) Swoimi kroczkami i własnym zaparciem dojdę do jakiejś formy... myślę nawet, że dojdę do tej formy przed przejściem na emeryturę.
ObrazekOrganix 8
NTRP 3.0
"Whatever doesn't kill you, simply makes you stranger"

"Szaleństwo i długie piesze spacery to okno z najrozleglejszym widokiem na ludzką naturę"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

WarriorsOfAden pisze:To za 10 będzie bez eliminacji ;)

Btw. Sfinansuj mi 5 godzin dziennie lekcji tenisa z Panem Kazakinem, a zaatakuję Wielkiego Szlema ;) Swoimi kroczkami i własnym zaparciem dojdę do jakiejś formy... myślę nawet, że dojdę do tej formy przed przejściem na emeryturę.
W tenisa można grać i po 90-tce.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PIXI
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 959
Rejestracja: 31 maja 2008, 19:03
Lokalizacja: Mysłowice/Sosnowiec

Re: TURNIEJ FORUMOWICZÓW TF2010

Po pierwsze - byłem bardzo zaskoczony ludźmi. Młody jestem w przeciwieństwie do WSZYSTKICH pozostałych uczestników turnieju ( :P ) więc wyobraźnia jeszcze pracuje. I muszę przyznać że sobie praktycznie wszystkich inaczej wyobrażałem. O każdym mogę powiedzieć że jestem zaskoczony pozytywnie. Szkoda że skończyło się po dwóch meczach "oficjalnych" (z TadXem 2:9, grałem koszmarnie, ale nawet z moją dobrą grą myślę że bym za dużo nie ugrał, bo TadX grał naprawdę dobrze, z Piotrem69 5:9, szkoda mi jednej piłki, gdzie po returnie moim myślałem że był aut, Piotr odpowiedział taką spokojną piłką w pół kortu a ja nie biegłem... no ale i tak zwycięstwo oczywiście jak najbardziej zasłużone dla Piotrka... dla Piotrka "starszego", oczywiście :D ). Dzięki za mecze i odbijania "nieoficjalne" - szczególnie debel z Traw3kiem przeciwko Basicowi i Htb - widowisko na światowym poziomie, nie na co dzień się ogląda serwis z hot-doga albo piękne... hmm... "zmyłki" Basica przy smeczach :P
Po drugie - spodziewałem się dobrej atmosfery, ale nie aż tak dobrej jak była! Naprawdę otwarcie ludzi z forum jest świetne. Dziękuję także że młodzież nie była traktowana przez starszyznę z góry ani nic w tym stylu (poza tym że obaj reprezentanci młodego pokolenia zostali odprawieni w 2 meczach, to nie było ładnym gestem :P ).
Cieszę się że wreszcie pooglądałem prawdziwy tenis. Szczególnie mecze Garego z Akademikiem, JCz z Garym i JCz z Akademikiem - naprawdę rewelacyjnie się na to patrzyło.

A i muszę napomnieć o komentarzach Garego dotyczących wszystkiego - to jest po prostu niepojęte :P

Mam nadzieję, że dzięki Turniejowi temu uda mi się nawiązać nowe dłuższe i ciekawsze znajomości, a także liczę że w przyszłym roku uda mi się przyjechać ponownie i tym razem coś ugrać... Albo i nie trzeba, bo przecież nie o to w tym chodzi ;)
^ Zakończyłem to jak wzorową rozprawkę :P

Każdego poznanego Forumowicza (lub Forumowiczkę, o ile takowa mnie nie rozklepie, chociaż może lekcja takiej pokory też może mi się przydać... I wcale nie mam na myśli Mouili :P ), który(a) przyjeżdża w okolice Katowic zapraszam na kort! A wręcz nalegam żebyście masowo emigrowali do GOPu :)

Dzięki Wszystkim!
out of business

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”