Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Witajcie,

Podejmując inicjatywę Rogera, zakładam wątek dotyczący Deblowego Turnieju Forumowiczów 2023.
termin: sobota 13 maja
miejsce: Łódź , korty przy ulicy Szczecińskiej

Kto byłby chętny zagrać? Formuła, pary stałe bądź losowane, format rozgrywek na chwilę obecną jest otwarty.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Wstępnie chętnie.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Poprzednio się nie udało, może tym razem...
Awatar użytkownika
piter
Bywalec
Bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 21 sie 2006, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

oooooo to to to
Ja jestem chętny...
w łodzi dawno ( 2 lata) nie byłem więc.... tylko z kimś z warszawy bym się zabrał... no i zrzucił na paliwo albo... ktoś by musiał być chwilkę niańką dla Mojego małego 1,5 rocznego ( Pita Samprasa ;) )

Pozdrawiam
Piter
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Piszę się w każdej formule. Nawet do jednego super tb :::gd::: :D
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Widziałem się wczoraj na kortach z ZG. Mówiłem Mu o Waszej inicjatywie, wyraził zainteresowanie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Vivid pisze: 24 mar 2023, 06:19 Widziałem się wczoraj na kortach z ZG. Mówiłem Mu o Waszej inicjatywie, wyraził zainteresowanie.
A jak Ty Vivid? mam nadzieję, że też się spotkamy na korcie. Dawno się nie widzieliśmy.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Daroos też wie, był zainteresowany wstępnie.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Spróbuje ogarnąć ekipę z Ryk (Subi i Robertos). Jak przynajmniej jeden za reflektuje to przyjedziemy.
Yonex fan
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Może formuła dwudniowa ? (z jednym noclegiem)
Skoro to jest turniej forumowiczów, to można by raz się nie spieszyć i jak biały człowiek po dniu gry napić się browara i coś przekąsić w tenisowym towarzystwie.

Ten pierwiastek integracyjny wg mnie jest kluczowy.
W Łodzi powinny być jakieś przyzwoite hotele :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

widget pisze: 28 mar 2023, 09:29 W Łodzi powinny być jakieś przyzwoite hotele :)
Zapomnij :P Przecież to Menelowo, mamy same lepianki ;), ewentualnie ziemianki dla ambitnych (trzeba się z kretami dogadać) rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Vivid pisze: 28 mar 2023, 16:13
widget pisze: 28 mar 2023, 09:29 W Łodzi powinny być jakieś przyzwoite hotele :)
Zapomnij :P Przecież to Menelowo, mamy same lepianki ;), ewentualnie ziemianki dla ambitnych (trzeba się z kretami dogadać) rotfl
Dlatego wolałem zapytać. To może faktycznie lepiej bez noclegu.
Chociaż, wtedy byłaby szansa na prawdziwą integrację :)
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Pojedynczy przyjezdni pewnie i tak zanocują, więc i jakaś integracja z lokalesami może się zdarzyć. Moi się zastanawiają na obiema opcjami.
Yonex fan
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Tak na poważnie to nawet jadąc z Warszawy fajnie jest zanocować, żeby wspólnie usiąść przy grillu i piwku. Wiadomo, że jak bez noclegu, to człowiek jedzie samochodem i nie za bardzo się napije, zagra kilka mieczyków, pożegna się i do domu.
Z noclegiem to całkowicie inna impreza.

Widzę jak raz w roku panie mają Baba Cup, gdzie grają kompletne amatorki, ale dzięki temu, że turniej jest dwudniowy, panie mają integracyjną imprezę wieczorem i jest to ogromna wartość dodana, żeby móc po całym dniu "zmagań" sobie poplotkować.

Przecież nocleg nie musi być obowiązkowy, jak ktoś nie chce / nie może poświęcić całego weekendu, to może nie nocować i zawinąć się zaraz po ostatnim meczu.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

A zastanawialiście się nad formułą? Ostatnio to chyba były 4 pary, dobierane samodzielnie.

To czy:
1. Chcecie się sami dogadywać, czy sobie rozlosować na przykład?
2. Grać jak ostatnio - każda para z każdą, chyba były 2 klasyczne sety i jak 1-1 to ST do 10 rozstrzygający. Był chyba wtedy pomysł, by dwie najlepsze zagrały finał ale zrezygnowaliśmy, już było wystarczająco w nogach ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Vivid pisze: 30 mar 2023, 14:56 A zastanawialiście się nad formułą? Ostatnio to chyba były 4 pary, dobierane samodzielnie.

To czy:
1. Chcecie się sami dogadywać, czy sobie rozlosować na przykład?
2. Grać jak ostatnio - każda para z każdą, chyba były 2 klasyczne sety i jak 1-1 to ST do 10 rozstrzygający. Był chyba wtedy pomysł, by dwie najlepsze zagrały finał ale zrezygnowaliśmy, już było wystarczająco w nogach ...
Tak naprawdę to wszystko będzie zależeć od ostatecznej liczby chętnych. Ostatnio były 4 pary dobrane na korcie, mecze każdy z każdym jak pisał Vivid. Sądzę, iż dopiero na początku maja będzie się klarować kto przyjedzie i wtedy pomyślimy o systemie.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Jacku, dopisz mnie proszę do listy ze znakiem zapytania.

Czasowo nie ma problemu. Problemem jest obiekt/pogoda. Tam są dwa otwarte ziemne korty (bardzo dobre) i dwa pod balonem. Sam balon świetny - oświetlenie, duża przestrzeń. Problem stanowi nawierzchnia. Miała to być niby sztuczna trawa, ale coś nie wyszło ...
Jest to zbite "coś", co przypomina kort twardy. Wolna i tępa płaska powierzchnia. Koledzy, którzy tam grywali marudzili na kolana. Też grałem tam ze dwa razy i więcej nie zamierzam. TF gra się większą część dnia i nie zaryzykuję przeciążenia czy urazu kolana. Pomijam, że jak dla mnie, na tak wolnej nawierzchni gra się do bani .... :(

Jeżeli pogoda pozwoli grać na otwartych kortach, OK.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Vivid pisze: 31 mar 2023, 12:18 Jacku, dopisz mnie proszę do listy ze znakiem zapytania.
Zrobione!

Czy można prosić administratora aby post z listą chętnych na TF był ciągle widoczny w ostatnich postach?
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

Ja jestem na takim etapie, że każda formuła mi odpowiada, o ile zdrowie mi pozwoli to zagram w każdej konfiguracji, nawet po jednym tie-breaku z każdym, czy z jednym partnerem. To nie muszą być jakieś batalie, grupy, puchary itp. Oczywiście potwierdzam, to co pisze Vivid, że trzeba mieć z tyłu głowy okoliczności i niespodzianki przyrody, czyli jakiś plan "b" a na tej sztucznej nawierzchni nie byłem w stanie zagrać dłużej niż półtorej godziny bez jakiś dolegliwości. Balon fajny, ale.... nie do dłuższej zabawy dla ludzi z problemami zdrowotnymi. Jeżeli będzie pogoda, to korty zewnętrzne super i miejsce też fajne do posiedzenia, choć bardzo kameralne i przy większej ilości uczestników nie wiem, czy dwa korty dadzą radę abyście się nagrali. Myślę, że wtedy należy się skupić na dużej rotacji na kortach, czyli krótkie meczyki. Najzdrowsze balony ma "Start", ale są one oblegane przez dorosłych i szkółki i raczej Jacek miałby małe szansę coś zarezerwować na większość soboty. Jacku musisz podać ostateczną wersję-konkrety. Czasu mało więc my też musimy się zadeklarować na 100 %(oczywiście wiadomo, że kataklizmu, czy choroby nie przewidzisz). To Ty decydujesz gdzie, bo kiedy to już chyba ustalone??? Ile to ma kosztować? I co w cenie? Dla chcących nocować 10-15 minut od kortów jest komfortowy hotel Jan Sander (pod Aleksandrowem) z darmowym parkingiem. Jednak chyba bez możliwości grillowej integracji na terenie. rotfl
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2023

OK, fajnie, że duch rywalizacji forumowiczów w społeczności tenisowej nie zaginął. :::gd::: . Uwagi Vivida i Piotrka co do kortów pod balonem na Szczecińskiej potwierdzam. Ja też boję się grać tam pod balonem na sztucznej trawie z uwagi na kolana ;( . Możliwość noclegu i imprezy integracyjnej oczywiście do dogadania, ale warunek jeden - konkretne deklaracje przyjazdu bez odwoływania w ostatniej chwili (poza bardzo wyjątkowymi przypadkami). Zorientuję się, co do możliwości zrobienia turnieju na Starcie w Łodzi - tam jest pełna opcja balonowa. Myślę, że bardziej praktyczną byłaby formuła losowania partnerów. Traktujmy taki turniej zabawowo. Jak organizowałem deblowy TF w 2019 roku z formułą z góry ustalonych par, to w ostatniej chwili wypadły 3 pary spoza Łodzi, bo coś wypadło ustalonemu partnerowi. Możemy też znaleźć inną lokalizację turnieju - np. w Warszawie. Skontaktuję się z Claptonem i pomyślimy. Jak widzę z dotychczasowych wpisów - termin sobota 13 maja chyba wszystkim odpowiada.

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”