Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Tak, w 4 parach gram.

Czy te 10-20 złotych różnicy na wpisowym to jakiś dramat, problem? Korty zawsze bezpieczniej zaklepać na ciut dłużej. Nie będzie spinki i patrzenia na zegarek. Jak zostanie czas w takiej sytuacji (dłuższy czas rezerwacji) to ktoś sobie jeszcze z kimś pewnie zagra w innej konfiguracji. A jak nie, to nie, nich stoją. Posiedzimy chwilę dłużej i sobie pogadamy.

A następnym razem miejmy jednak wzgląd na charakter imprezy. Jak się robi turniej fryzjerów i frekwencja kuleje, to mimo dobrych intencji, nie doprasza się jednak postrzygaczy owiec ...
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Popieram grę w 4 parach. Może rzeczywiście weźmy sobie jakiś margines czasu na wypadek gdyby Roger / Walter stawiali opór na korcie i gładko nie przegrywali wszystkiego :wink: .
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Clapton pisze:Popieram grę w 4 parach. Może rzeczywiście weźmy sobie jakiś margines czasu na wypadek gdyby Roger / Walter stawiali opór na korcie i gładko nie przegrywali wszystkiego :wink: .
Ok klepnę korty na 5 godzin, czyli od 11.30 do 16.30. Widzę dzisiaj prognozę pogody na meteo i jest szansa, że jednak zagramy na powietrzu.
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Vivid pisze:Raz przerobiliśmy takie dokooptowanie "na siłę" jakiegoś kolegi JCz. Chłopak przyjechał i albo gadał z Jackiem (JCz), albo leżał uwalony na kanapie z oczami w telefonie i słuchawkami na uszach … Generalnie wk...ł wszystkich …
Andre1 nawet miał 5-10 postów na forum, ale faktycznie nie za bardzo się integrował. Ja akurat go znałem z turniejów GPW, a Lion Dragon ze swojej rodzinnej miejscowości, więc nam też jakoś nie wadził (z nami rozmawiał ;-P ), ale rozumiałem, że część osób była zniesmaczona.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Gary pisze:
Vivid pisze:Raz przerobiliśmy takie dokooptowanie "na siłę" jakiegoś kolegi JCz. Chłopak przyjechał i albo gadał z Jackiem (JCz), albo leżał uwalony na kanapie z oczami w telefonie i słuchawkami na uszach … Generalnie wk...ł wszystkich …
Andre1 nawet miał 5-10 postów na forum, ale faktycznie nie za bardzo się integrował. Ja akurat go znałem z turniejów GPW, a Lion Dragon ze swojej rodzinnej miejscowości, więc nam też jakoś nie wadził (z nami rozmawiał ;-P ), ale rozumiałem, że część osób była zniesmaczona.
Kilka osób próbowało coś zagadać. Odpowiadał zdawkowo i generalnie dawał do zrozumienia żeby się odfikać. Stąd duża część Uczestników miała lekki niesmak. Kilku wyraziło to otwarcie w formie zwrócenia uwagi mnie na zaistniałą sytuację. Bodajże Yogi i PitS też otrzymali sygnały niezadowolenia.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Ja jeszcze dodam, że Jacek (andre1) był na 2 TF-ach - kojarzę, że grał na Silvie i w Miedzeszynie.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Tak nawiasem , jak byłem teraz w delegacji w Finlandii to zorganizowali mi konkurs łucznictwa. Jakieś 20 osób i każdy dostał złoty medal :D To tak jak tu z pucharkami , graczy jak kot napłakał, ale puchar na bogato :D
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Vivid pisze:Kilka osób próbowało coś zagadać. Odpowiadał zdawkowo i generalnie dawał do zrozumienia żeby się odfikać. Stąd duża część Uczestników miała lekki niesmak.
To musiało śmiesznie wyglądać.

Podchodzi Vivid do kolesia i mówi "Przepraszam Pana, a jakimi piłkami lubi Pan grać?" a facet mu na to: "Spieprzaj".

I poszedł Vi i sobie popłakał....

Ehh, że tego nie widziałem :D.
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

widget pisze:Tak nawiasem , jak byłem teraz w delegacji w Finlandii to zorganizowali mi konkurs łucznictwa. Jakieś 20 osób i każdy dostał złoty medal :D To tak jak tu z pucharkami , graczy jak kot napłakał, ale puchar na bogato :D
Każdy może sobie zaśpiewać PUCHAR JEST NASZ..... :!PL!:
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Artlight pisze:
Vivid pisze:Kilka osób próbowało coś zagadać. Odpowiadał zdawkowo i generalnie dawał do zrozumienia żeby się odfikać. Stąd duża część Uczestników miała lekki niesmak.
To musiało śmiesznie wyglądać.

Podchodzi Vivid do kolesia i mówi "Przepraszam Pana, a jakimi piłkami lubi Pan grać?" a facet mu na to: "Spieprzaj".

I poszedł Vi i sobie popłakał....

Ehh, że tego nie widziałem :D.
Ja widziałem. To było inaczej grane.

Podchodzi Vivid do kolesia i mówi "Przepraszam Pana, a jakimi piłkami lubi Pan grać?" a facet mu na to: "Żółtymi". Kulturalnie. Vi się nie popłakał, ale oczy się zaszkliły ...
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

A proza życia jest inna … :)
Vi już na starcie kolesia olał i ignorował go bardziej niż on resztę :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Artlight
Senior
Senior
Posty: 2520
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:22
Lokalizacja: Mokotów

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Wracając do samego turnieju deblowego - powodzenia dla wszystkich par i czekamy na obszerne relacje z poszczególnych gier!
Artlight

Nigdy nie przegrałem z Federerem
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Gratulacje dla Rogera oraz Waltera W. za bezapelacyjne zwycięstwo :!ok!: Bardzo dobra gra z Waszej strony, oraz właściwy dobór strojów :wink: .
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Dziś to tak krótko.

Serdeczne podziękowania dla Claptona i Rogera za organizację i miłą, taką TF-ową ;), atmosferę :)

Gratulacje dla Zwycięzców! Choć może być weryfikacja wyników bo w kuluarach nieopatrznie przyznali się do przynależności do Grupy Kasta :twisted:

Jutro wrażenia ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Clapton pisze:Gratulacje dla Rogera oraz Waltera W. za bezapelacyjne zwycięstwo :!ok!: Bardzo dobra gra z Waszej strony, oraz właściwy dobór strojów :wink: .
Dzięki wielkie! Cieszę się, że mimo wielu kłopotów i fali wycofań z przyczyn losowych turniej doszedł do skutku. Nawet pogoda idealnie nam dopasowała, było dość ciepło i słonecznie, mogliśmy grać na kortach ziemnych, mimo niekorzystnych prognoz od kilku dni. Dzięki Clapton za piękne puchary :D i współorganizację turnieju. Dziękuję wszystkim uczestnikom: Claptonowi, Widgetowi, Vividowi, Piotrowi69, Złośliwemu Gnomowi, Juniorowi56 (nowy forumowicz dawniej znany jako: Bogdan Szalony) oraz oczywiście mojemu partnerowi deblowemu Walterowi W. za przyjazd na turniej, zaciętą rywalizację, postawę fair play (chyba nie było żadnej sytuacji ostrego sporu o to, czy piłka dotknęła linii) i taką fajną, jak to określił Vi, prawdziwe TFowską atmosferę. Wszystkie wyniki i obszerną relację z turnieju opiszę w niedzielę po południu. Zrobiliśmy kilka zdjęć, Vivid pewnie zamieści je w swojej niedzielnej relacji.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

OK, wstałem :) I darujcie sobie te komentarze, że trzeba być zboczeńcem żeby w niedzielę o 5 rano … :P Ten typ tak ma :twisted:

Pierwszym zaskoczeniem była ... pogoda. Mimo nocnej pompy nad miastem dało się bez problemu grać na kortach otwartych.

Do imprezy przystępowałem z założeniem, że plan minimum to nie przegrać żadnego seta do zera. Ewentualna wygrana jakiegoś seta byłaby miłym zaskoczeniem. Sport to nie handel, kitu się nie wciśnie :P Jak komuś brak ogrania, w ogóle jeszcze gry, i kondycji oraz czucia to czego oczekiwać? Trzeba być realistą i zachować zdrowy rozsądek :P
W imprezie rozegraliśmy 3 mecze, jak każda para. Ja grałem z Siekierezadą, czyli Piotrem69 :) Piotrek w tym roku zagrał może z 15 razy, czyli więcej niż ja :P, obaj więc jak wiać mocno "rokowaliśmy" rotfl Od razu przytomnie doszliśmy do wniosku, że sukcesu nie będzie, zatem staramy się maksymalnie grać na luzie. Zero spinek. Co się uda ugrać to nasze i nas ma cieszyć. Co tu nie mówić, idealna strategia ;)

Mecz 1:
Za siatką ukrywający się członkowie Grupy Kasta :twisted: Roger i Walter W. grają ze sobą regularnie. Razem też czasem trenują. Widać było zgranie i zrozumienie, w deblu bezcenne. Ja oczywiście z P69 też wiele razy grałem w parze, ale ostatnio to ze 2 lata temu ….
Chłopaki grali swoje, a my mieliśmy duży kłopot w wejściu w grę i wstępne rozluźnienie się. Pierwszy set w sumie bez historii, 1:6.
W drugim się już zaczęliśmy ogarniać, ale nadal sporo niepewności. Niemniej już nie było z górki, Koledzy domknęli na 4:6.
Mimo przegranej byliśmy zadowoleni z P69. Można teraz jak wielu amatorów pogdybać, że gdyby tak wygrać drugiego, albo gdyby tak grać z Nimi nie pierwszy a drugi mecz to by wtedy …
Ja jednak uważam, że to jest sport i zawsze na końcu przemawia suchy wynik ;) Koledzy wygrali zasłużenie :::gd:::
Parafrazując klasyczkę ;) - Im się to po prostu należało rotfl

Mecz 2:
Nasi przyjezdni, Widget i Clapton. Koledzy po super tie-breaku wygrali pierwszy mecz z parą Złośliwy Gnom / Junior=56 (Bogdan Szalony). Dla mnie to ta para - ZG/J-56 była jednak przed imprezą lekkim faworytem do tytułu. W efekcie zajęli ostatnie miejsce. Tenis jest przewrotny, ale przez to fajny ;)
Popatrzyliśmy na siebie z P69, OK, wyniki nie grają, robimy swoje. Nie wypowiem się za Rywali, może byli ciut spięci bo pierwszy mecz wygrali i rysowały się dalsze perspektywy? My na pełnym luzie. Niestety Widget-a dopadła zdrowotna niedyspozycja. Nawet zrobiliśmy przerwę po secie by poszedł do auta i zażył jakieś medykamenty. Na szczęście pomogło. Spotkanie 6:1 6:2 dla nas O_O Wynik może sugerować jakąś demolkę, ale tak nie było. Więcej szczęścia po naszej stronie, do tego jednak my się z P69 znamy, i to tyle. Sporo fajnych wymian i zagrań z obu stron. No i Clapton mi asa zapakował … :dvl(: Piotrek69 cały czas motywował mnie do gry. Zaczynała mnie już boleć lewa łydka … dość zdecydowane spięcie na granicy skurczu :(

Mecz 3:
Dla mnie to była ta wisienka na torcie. Mecz jaki będę pamiętał długo ze względu na to, że była to kwintesencja debla - taki duch drużyny, wspierania się i wzajemnej motywacji. W sumie to dzięki temu wygraliśmy. Piotr69 cały czas mnie dopingował i robił wszystko bym głową był cały czas na korcie, co rzadko mi się zdarza rotfl U nas zero krytyki, sugestywnych spojrzeń, gestykulacji po skwaszonej piłce. Od razu podejście do partnera, piąteczka i luz, gramy dalej. Wygraliśmy ze 3 czy 4 gemy z wyniku 0-40 / 40-0 dla Rywali właśnie dzięki temu, że mówiliśmy sobie - luz, nic się nie dzieje, to nie jest jeszcze przegrane, walczymy o to.
Pierwszy set to taka huśtawka. 3-0 dla nas, potem 3-4 … I tak goniąc wynik udało się doprowadzić do tie-breaka. Przed jego rozpoczęciem powiedziałem P69 - przede wszystkim luz i spokój, ale postarajmy się odskoczyć, a przynajmniej mieć 2-1 czy 3-2. Tak żeby to ZG/J-56 musieli gonić wynik, by mieli minimalny margines na błędy i presję po swojej stronie. Odskoczyć się nie udało, ale udało się być na przodzie, 2-1, potem 3-2 dla nas. To się opłaciło, Koledzy dotrzymywali kroku, ale w końcu popełnili błąd. Wygraliśmy chyba 7-4, może i 7-5. Set do przodu to presja na Rywali, Oni już na musie ;). W drugim też odskok na 2-0, ale potem zjazd na 2-3 … :/ Do tego łydka coraz gorzej … :/ :/ :/
Przy 4-3 dla nas złapał mnie już skurcz :( Na szczęście P69 poratował magnezem, łyknąłem "szota" i rozmasowałem nogę, po 2 minutach i dwóch rozegranych punktach przeszło :), nie wcale, ale wróciło do stanu mocnego napięcia ale już nie skurczu :::gd:::
Wychodząc do gry przy 4-3 dla nas powiedzieliśmy sobie, że ciśniemy, bez tie-breaku bo to loteria, jak go przerżniemy to Koledzy będą na fali i możemy gładko popłynąć w superaku. Ostatecznie udało się wygrać 6-4 :::yay:::
W mojej ocenie bardzo wyrównane i fajne spotkanie. Przeważyły chyba nasze zimne głowy i pozytywna wzajemna motywacja. Ta wygrana nie wyszła sensu stricte z kortu a z naszych głów. Rozegrało się to w sferze mentalnej, na korcie było równo, może nawet ze wskazaniem na Rywali.
Czyli taka kwintesencja debla … :D

I w ten oto sposób dwaj rekonwalescenci zajęli (nie)zasłużone drugie miejsce w całej imprezie O_O

Przed rozpoczęciem gry ja to widziałem tak:
1 - ZG/J-56; 2 - Roger/Walter W.; 3 - Widget/Clapton; 4 - P69/Vivid (i oby secika jakiegoś łyknąć :P)

A skończyło się:
1 - Roger/Walter W.; 2 - P69/Vivid (bilans setów 4-2 O_O ); 3 - Widget/Clapton; 4 - ZG/J-56 ( O_O O_O O_O )

Tenis to przewrotna gra … :D

Dziękuję Wszystkim za rywalizację i świetną atmosferę. Zasłużonym Zwycięzcom … obiecuję donos na Nich do Ziobry i Świączkowskiego rotfl rotfl rotfl
Podziękowania również Gospodarzom obiektu! Za serwis rakiet i miłe pogawędki :::gd:::





Z innych inności:

1. Fotki wysłałem do ED-a z prośbą o publikację.
2. Turniej kosztował mnie wciągnięcie dwóch rakiet w trakcie imprezy. Poszły naciągi :P
3. Wk....wiliśmy rybki w oczku wodnym za kortem nr 2. Żadna piłka tam nie wylądowała. Choć baloniki latały ;)
4. Jednogłośnie i bezapelacyjnie zostałem wybrany najprzystojniejszym uczestnikiem :) Ale czy można się dziwić? Wystarczy spojrzeć na tych pozostałych siedmiu Brzydali rotfl rotfl rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Vivid pisze:4. Jednogłośnie i bezapelacyjnie zostałem wybrany najprzystojniejszym uczestnikiem :) Ale czy można się dziwić? Wystarczy spojrzeć na tych pozostałych siedmiu Brzydali rotfl rotfl rotfl
Ale znasz różnicę między "jednogłośnie" i "jednym głosem"? :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

Teraz ja. :::gd:::
Tradycyjnie jak po każdym poważnym turnieju dziękuję organizatorom(wszystko dopięte), uczestnikom i gospodarzowi obiektu. Jednak szczególne podziękowania dla Vivida, który przygarnął mnie do pary. Wcześniej z nikim się nie umawiałem, bo przez ostatnie 2 tygodnie leczyłem pachwinę. Wiedziałem, że raczej wystartuję a po tych wycofaniach nie było opcji żebym nie przyjechał, gdy turniej rozegra się na moim podwórku. Vivid wykazał się super cierpliwością, bo sporo moich zagrań doprowadzało mnie do rozpaczy, szczególnie w pierwszym meczu z moimi faworytami turnieju (Rogrer/Walter) a tu wsparcie na całej linii, zero zniesmaczenia, zniecierpliwienia itp. Kilka razy straciłem oddech po szybkich przebieżkach. Widziałem, grające pary na sąsiednim korcie i wiedziałem, że nie będzie łatwiej. Grając singla, można sobie odpuścić, w.....ć się na siebie, w deblu nie można tego zrobić, bo jest partner i on nie może odczuć negatywnych emocji. Podeszliśmy bardzo empatycznie do własnych ograniczeń i aktualnych możliwości, dlatego tak dobrze nam się grało bez napinki na końcowy wynik( choć później jak pojawiła się szansa nie chcieliśmy jej zmarnować). Wziąłem przykład z medycznego przygotowania Basica na TF-y i okazało się, że magnezowe "szoty" uratowały nam łydki i utrzymały naszą mobilność. Ponad 4 godziny na korcie z maleńkimi przerwami na siatkowanie kortu i zmianę przeciwników. Usiadłem dopiero przed rozdaniem pucharów. Ponad 21000 kortów to coś i to w deblu. Średnio w meczu singlowym mieszczę się 6500-8000 kroków, czyli nie było lipy. Zmęczony i obolały jak po starych TF-ach wróciłem do domu.
I ja tam byłem i izotoniki piłem, może narodzi się nowa świecka tradycja Tf-ów w Łodzi(chociaż deblowych). :::gd:::
Raz jeszcze dziękuję za fajnie spędzony czas. :::bananas:::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019 - Lista

wyczesany pisze:
Vivid pisze:4. Jednogłośnie i bezapelacyjnie zostałem wybrany najprzystojniejszym uczestnikiem :) Ale czy można się dziwić? Wystarczy spojrzeć na tych pozostałych siedmiu Brzydali rotfl rotfl rotfl
Ale znasz różnicę między "jednogłośnie" i "jednym głosem"? :D
Wierzę, że Ty znasz różnicę między "pedałami" a "pedałowaniem" :P
A może nie ma jej wcale … ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”