Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

scudetto pisze:
Jakuboto pisze:Panowie. A nie da się kompromisu? Jeśli ktoś chce zagrać we wcześniej ustalonej forumowej parze, ok. Pojedyncze zapisy i wylosowanie pary na miejscu? Ok. Bądźcie elastyczni.
To znaczy, że przyjeżdżasz? :D
Taaa zagram w parze z córką :P.
Uprzedzam komentarze, mimo młodego wieku na pewno zagra lepiej niż ja :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Jakuboto pisze:Uprzedzam komentarze, mimo młodego wieku na pewno zagra lepiej niż ja :P.
Obrazek
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Jakuboto pisze:Uprzedzam komentarze, mimo młodego wieku na pewno zagra lepiej niż ja :P.
Ale w pampersie! Nie siej zgorszenia :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

TomPL pisze:Korty i godziny zależą ściśle od przyjętej formuły:
- jeśli stałe pary to system pucharowy plus ew. turniej pocieszenia? Najwydajniej wtedy zarezerwować 4 korty a godziny zależą od systemu rozgrywania meczu (ile setów, jakie sety).
- jeśli w grupach, jak dotychczasowe deblowe TF'y, to liczba kortów najlepiej taka sama jak liczba grup a żeby godziny policzyć to trzeba założyć jak ma wyglądać mecz (ile setów, jakie sety).

Przykładowo TF' na 12 osób: były 3 grupy, grano na 3 kortach. W grupie 3 mecze 1-setowe to około 2 godzin gry. Potem grupy finałowe na identycznych zasadach, czyli kolejne 2 godziny. No i ew. godzinka zapasu na poślizgi i catering. W sumie graliśmy chyba w godz. 14-19 na 3 kortach.
Dzięki za symulacje kortów i godzin. Co do terminu, to okazuje się, że na kortach Startu w Łodzi termin 28 września jest możliwy. Ma być wtedy zakończenie łódzkich lig, ale nie na kortach, tylko wieczorna balanga w Klubie Łódź- Kaliska. Przy założeniu wynajmu 3 kortów na np. 5 godzin, także termin 21 września jest realny. Możliwa jest także wspomniana przeze mnie wcześniej opcja 5 października. Mam prośbę do zainteresowanych turniejem. Określajcie się co do terminu oraz opcji rozgrywek. Przyjmijmy, że opcja numer 1 to turniej na dotychczasowych zasadach deblowych Tf (czyli grupy i w każdym meczu z innym partnerem), a opcja numer 2 to granie w z góry ustalonych parach.
Awatar użytkownika
rafbat
Weteran
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: 11 sty 2014, 18:18
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Dla mnie im później, tym lepiej. Najchętniej ostatni weekend września lub pierwszy weekend października. Jestem za formuła towarzyską, czyli losową lub deblową-singlową, czyli grupy i 3 mecze w parach każdy z każdym. Do grupy mistrzowskiej wychodzi zawodnik z najlepszym bilansem.
Wilson Pro Staff 97
Wilson Revolve 1.25/Babolat Pro Hurricane Tour 1.25 - 27/26 kG
----------------------------------------
Head Graphene 360+ Extreme Pro
Wilson Revolve 1.25 26,5/26 kG
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Jeśli chodzi o mnie to 28 września jest najlepszy, w pozostałych terminach mógłbym mieć problem.
Co do opcji grania wolałbym opcję nr 1 czyli losową, ale pojawię się też jeśli będziemy grali wg opcji nr 2.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Dla mnie (i hohvara) termin 21-go nie pasi. Pozostałe terminy i opcje akceptowalne.

BTW, opcję 2 można by podzielić na opcję 2a (pary ustalone przez "zmówionych" wcześniej zawodników i ew. pary losowane z singli) oraz opcję 2b (pary ustalone ale wszystkie losowane na miejscu) ;)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

5 października najlepszy, ewentualnie 28 września, 21 września raczej nie. Opcja 1 czyli jak było do tej pory ewentualnie pary opcja 2a
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Termin w zasadzie bez znaczenia, choć ten 28.09 lub 5.10 brzmi lepiej. Najchętniej opcja nr 2, ewentualnie część ustalona, część losowa, wedle uznania zgłaszających się.
#NKrising
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Tak nawiasem jak też chętnie bym się dopisał, do końca września daleka droga, ale coś tam bym z wami poprzebijał. Daleko z Warszawy nie mam. Jak co to mogę pozabierać ludzi tam i powrotem, jeśli komuś się nie chce samemu telepać.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

TomPL pisze:Dla mnie (i hohvara) termin 21-go nie pasi. Pozostałe terminy i opcje akceptowalne.
Ja jestem za 28.09 i (ewentualnie) 5.10, ale zdecydowanie jestem za opcją 2 (stałe pary).
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Wpisujmy się Panowie na listę w osobnym wątku proszę
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:
TomPL pisze:Dla mnie (i hohvara) termin 21-go nie pasi. Pozostałe terminy i opcje akceptowalne.
Ja jestem za 28.09 i (ewentualnie) 5.10, ale zdecydowanie jestem za opcją 2 (stałe pary).
Ale będziesz dolosowywał czy masz już kogoś upatrzonego? :wink:
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Ale jak się mamy wpisywać, skoro nie wiadomo jakim systemem gramy.
Polubiłem czerwone badziewie...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

podajesz termin, w pierwszej kolejności jaki najbardziej Ci pasuje, później drugi termin, który "może być" i na końcu opcję za którą jesteś
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Prośba abyście spojrzeli na listę zgłoszeń i sprawdzili czy na niej jesteście i czy zaznaczyłem prawidłowe opcje.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Proszę o dopisanie DUN I LOVE w tej samej opcji co ja. :)
#NKrising
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Z tym stawianiem się w parach to pomysł porażka. Przyświeca mu piękna idea (żeby było parzyście) ale generalnie to jest do du...y i tyle. To oczywiście moje skromne zdanie.

Taki system powoduje, że albo ktoś się dobiera "for fun", czyli z kimkolwiek z forum albo będzie jechał jak na prawdziwy turniej , czyli szukał jak najsilniejszej pary. Losowanie jest jak sama nazwa mówi losowe i sprzyja atmosferze forumowej. Jak ktoś chce powalczyć na serio to polecam inne turnieje.

Ja oczywiście jak będę musiał, to postaram się znaleźć parę, ale wolałbym jechać bez ciśnienia.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

widget pisze:Z tym stawianiem się w parach to pomysł porażka. Przyświeca mu piękna idea (żeby było parzyście) ale generalnie to jest do du...y i tyle. To oczywiście moje skromne zdanie.

Taki system powoduje, że albo ktoś się dobiera "for fun", czyli z kimkolwiek z forum albo będzie jechał jak na prawdziwy turniej , czyli szukał jak najsilniejszej pary. Losowanie jest jak sama nazwa mówi losowe i sprzyja atmosferze forumowej. Jak ktoś chce powalczyć na serio to polecam inne turnieje.

Ja oczywiście jak będę musiał, to postaram się znaleźć parę, ale wolałbym jechać bez ciśnienia.
To napisz, że jesteś za opcją 1 i tyle :wink: bez oceniania innych :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

widget pisze:Z tym stawianiem się w parach to pomysł porażka. Przyświeca mu piękna idea (żeby było parzyście) ale generalnie to jest do du...y i tyle.
Wiesz, to nie do końca tak jest do d. Chłopaki chcieli po prostu zrobić tym razem inaczej, by sprawdzić się w sprawdzonych parach w których grają na co dzień na tle innych forumowiczów. I to nie jest takie głupie. "Idea" parzystości wyszła przy okazji i w momencie, gdy Roger zapewnia żelaznego rezerwowego przestaje mieć większe znaczenie...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”