Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

HeadShot pisze:Proszę o dopisanie DUN I LOVE w tej samej opcji co ja. :)
Zrobione. Mamy 11 chętnych póki co.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

TomPL pisze: Wiesz, to nie do końca tak jest do d. Chłopaki chcieli po prostu zrobić tym razem inaczej, by sprawdzić się w sprawdzonych parach w których grają na co dzień na tle innych forumowiczów. I to nie jest takie głupie. "Idea" parzystości wyszła przy okazji i w momencie, gdy Roger zapewnia żelaznego rezerwowego przestaje mieć większe znaczenie...
Na TF zawsze patrzyło się jako na spotkanie towarzyskie z tenisem w tle. Klepać w stałej parze można ... na każdym innym turnieju :P Tu ta "inność" polegała na zmienności. Napinki w końcu na wynik brak, a doświadczenia i różnorodność z wymienności płynęła, tak przy okazji ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Vivid pisze:
TomPL pisze: Wiesz, to nie do końca tak jest do d. Chłopaki chcieli po prostu zrobić tym razem inaczej, by sprawdzić się w sprawdzonych parach w których grają na co dzień na tle innych forumowiczów. I to nie jest takie głupie. "Idea" parzystości wyszła przy okazji i w momencie, gdy Roger zapewnia żelaznego rezerwowego przestaje mieć większe znaczenie...
Na TF zawsze patrzyło się jako na spotkanie towarzyskie z tenisem w tle. Klepać w stałej parze można ... na każdym innym turnieju :P Tu ta "inność" polegała na zmienności. Napinki w końcu na wynik brak, a doświadczenia i różnorodność z wymienności płynęła, tak przy okazji ;)
OK jasny przekaz, jasne stanowisko - zaznacz na liście opcję 1.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Nie chciałem Panowie nikogo urazić, tylko klarownie wyrazić swoją opinię. Mogłem oczywiście napisać: "Widget - opcja 1" i tyle.

Ja na co dzień gram tylko single, a debla gram tylko towarzysko średnio raz na 6 miesięcy - jak jadę do rodziny pod czeską granicę i wypada zagrać "rodzinnie" , czyli z mężem mojej matki i jakimiś innymi panami na emeryturze. To całe moje doświadczenie deblowe.

Pograłbym chętnie towarzysko, w ramach spotkania forumowego, nie przeciw turniejowym parom.
Jeśli jestem w mniejszości to trudno.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Mnie jedynie zastanawia, która para z dotychczas zgłoszonych jest turniejowa.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Gdzie ty widzisz jakieś pary? Bo ja widzę same zgłoszenia indywidualne ;D
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

No czytam o jakichś turniejowych parach, więc pytam, które to. :)
Domyślam się, że chodzi o tych, co zgłaszali się z chęcią gry w opcji 2, natomiast nie widzę i wśród nich takich, którzy chcą grać z napinką na wynik.
#NKrising
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Widzę 4 osoby z wyborem opcji 2 i 2 osoby z wyborem 1 lub 2. Jak poznać, kto chce grać "z napinką" to nie mam pojęcia ;)
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Wpiszcie proszę Drivera w opcji takiej jak ja.
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

HeadShot pisze:No czytam o jakichś turniejowych parach, więc pytam, które to. :)
Domyślam się, że chodzi o tych, co zgłaszali się z chęcią gry w opcji 2, natomiast nie widzę i wśród nich takich, którzy chcą grać z napinką na wynik.
Od początku proponowałem opcję numer 2, ale nie mam żadnej napinki na wynik :D Od jesieni ubiegłego roku gram regularnie w debla z Walterem i fajnie się rozumiemy. Napinkę na wynik mamy w ogólnopolskich imprezach prawniczych i w łódzkiej zimowej lidze deblowej. W turnieju forumowiczów chcemy się dobrze bawić, ale także potrenować pewne schematy naszej gry w meczach z ciekawymi parami, z którymi nie gramy na co dzień. I tyle. Nie mam nic przeciwko turniejowi w dotychczasowej formule. W takiej formule gram z kumplami w każdy poniedziałek „rozbójniki deblowe” i jest fajna zabawa. W sprawach organizacyjnych. Przed chwilą rozmawiałem z zarządcą kortów, na których mamy zrobić turniej. Jemu najbardziej pasowałby termin 28.09, gdyż na początku października chce stawiać balon na wszystkie korty na obiekcie i być może robiłby to właśnie w sobotę 05.10. Analizując dotychczasowe wpisy na liście zgłoszeń wydaje się, że termin 28.09 wszystkim odpowiada. Proponowałbym w takiej sytuacji zamknąć już sprawę terminu na 28.09, co pozwoli mi zaklepać go u gospodarza obiektu. Zarządca kortów zasugerował mi też, żeby rezerwację kortów zrobić od godziny 12.00, gdyż wtedy nie musiałby anulować i przekładać stałych rezerwacji. Myślę, że to dobry pomysł. Uczestnicy spoza Łodzi nie musieliby wstawać „ w środku nocy”, a na rozegranie turnieju wystarczyłoby nam 5-6 godzin, czyli 12-17 lub 12-18.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Roger pisze:
HeadShot pisze:No czytam o jakichś turniejowych parach, więc pytam, które to. :)
Domyślam się, że chodzi o tych, co zgłaszali się z chęcią gry w opcji 2, natomiast nie widzę i wśród nich takich, którzy chcą grać z napinką na wynik.
Od początku proponowałem opcję numer 2, ale nie mam żadnej napinki na wynik :D Od jesieni ubiegłego roku gram regularnie w debla z Walterem i fajnie się rozumiemy. Napinkę na wynik mamy w ogólnopolskich imprezach prawniczych i w łódzkiej zimowej lidze deblowej. W turnieju forumowiczów chcemy się dobrze bawić, ale także potrenować pewne schematy naszej gry w meczach z ciekawymi parami, z którymi nie gramy na co dzień. I tyle. Nie mam nic przeciwko turniejowi w dotychczasowej formule. W takiej formule gram z kumplami w każdy poniedziałek „rozbójniki deblowe” i jest fajna zabawa. W sprawach organizacyjnych. Przed chwilą rozmawiałem z zarządcą kortów, na których mamy zrobić turniej. Jemu najbardziej pasowałby termin 28.09, gdyż na początku października chce stawiać balon na wszystkie korty na obiekcie i być może robiłby to właśnie w sobotę 05.10. Analizując dotychczasowe wpisy na liście zgłoszeń wydaje się, że termin 28.09 wszystkim odpowiada. Proponowałbym w takiej sytuacji zamknąć już sprawę terminu na 28.09, co pozwoli mi zaklepać go u gospodarza obiektu. Zarządca kortów zasugerował mi też, żeby rezerwację kortów zrobić od godziny 12.00, gdyż wtedy nie musiałby anulować i przekładać stałych rezerwacji. Myślę, że to dobry pomysł. Uczestnicy spoza Łodzi nie musieliby wstawać „ w środku nocy”, a na rozegranie turnieju wystarczyłoby nam 5-6 godzin, czyli 12-17 lub 12-18.
Rzeczywiście termin 28 września pasuje wszystkim, którzy się zgłosili, proponuję zatem termin ten zarezerwować na kortach i oficjalnie ogłosić jako datę naszego deblowego TF-a. Godzina 12.00 też wydaje się rozsądna.
Chyba TomPL wraz z Hohvarem mają najdalej, ewentualnie Lechu67.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Ja zamierzam grać z napinką.
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:Ja zamierzam grać z napinką.
Na naciągu?
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Vivid pisze:
hohvar pisze:Ja zamierzam grać z napinką.
Na naciągu?
Pomiędzy. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:
Vivid pisze:
hohvar pisze:Ja zamierzam grać z napinką.
Na naciągu?
Pomiędzy. :wink:
Czyli z wentylacją ;) :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Jest na już 14-stu :::yay::: .
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Clapton pisze:Jest na już 14-stu :::yay::: .
Ok chłopaki, to trochę konkretów. Lista uczestników pozostaje otwarta, system rozgrywek w takim razie też. Ustalam termin na 28 września 2019 r. Termin jest już zarezerwowany. Wstępnie ustaliłem rezerwację 3 kortów na 5 godzin od 12 do 17 (korty ziemne na powietrzu, w razie deszczu pod balonem). W zależności od ostatecznej ilości uczestników wpisowe będzie w granicach 50-80 zł (koszt wynajmu kortów, piłki i ewentualne puchary). Podaję adres kortów: 91-348 Łódź ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 56/58. Strona internetowa: www.klubtenisowystartlodz.pl. W zakładce turnieje-galeria jest kilka zdjęć z ubiegłorocznych mistrzostw Łodzi amatorów. Mamy całe lato na budowanie formy, masy mięśniowej, dyskusje o systemie rozgrywek itp. :::yay:::
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Ja mogę zająć się zakupem pucharków www.calino.pl w Wawie. Firma sprawdzona, pucharki solidnej jakości.
W przypadku gry według starego systemu czyli opcja 1, proponuję pucharki dla 4 osób, w przypadku dobranych lub losowanych par pucharki dla 3 najlepszych par.
Pucharki oraz ceny możecie obejrzeć na stronie www.calino.pl
Dajcie znać, które się Wam najbardziej podobają.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Roger pisze:ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus
dobry adres rotfl rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Niektórzy mogą zrezygnować z powodu klauzuli sumienia ;)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”