Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Trenuję w … McD :P, ale singlowo ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
van basten
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 31 mar 2015, 09:53

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Vivid pisze:Trenuję w … McD :P, ale singlowo ;)
Vivid coś kręci. Wiadomo przecież, że BigMac to PODWÓJNY kotlet.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

van basten pisze:Vivid coś kręci. Wiadomo przecież, że BigMac to PODWÓJNY kotlet.
Może dla Was, cieniasy :P ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Lechu67 pisze: W sumie to ja z Robertos'em gramy prawie same deble O_O . Jakby mi ktoś rok temu powiedział , że tak będzie to bym nie uwierzył O_O .
No, ale jak na razie forma deblowa rośnie, także możecie już się bać rotfl
O żesz ty! Ja męczę się singlowo, cieniuję znaczy, a TomPL pojechał trenować w mikście rotfl .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:
Lechu67 pisze: W sumie to ja z Robertos'em gramy prawie same deble O_O . Jakby mi ktoś rok temu powiedział , że tak będzie to bym nie uwierzył O_O .
No, ale jak na razie forma deblowa rośnie, także możecie już się bać rotfl
O żesz ty! Ja męczę się singlowo, cieniuję znaczy, a TomPL pojechał trenować w mikście rotfl .
A to tak wolno? O_O rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Vivid pisze:
hohvar pisze: O żesz ty! Ja męczę się singlowo, cieniuję znaczy, a TomPL pojechał trenować w mikście rotfl .
A to tak wolno? O_O rotfl
Spoko, nie pojechał z Igą rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Tylko żeby z tego miksta jakieś 500+ nie wyszło... :rolleyes:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

scudetto pisze:Tylko żeby z tego miksta jakieś 500+ nie wyszło... :rolleyes:
Jak poczuje … trzecią :P młodość to nawet 1500+ rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:
Lechu67 pisze: W sumie to ja z Robertos'em gramy prawie same deble O_O . Jakby mi ktoś rok temu powiedział , że tak będzie to bym nie uwierzył O_O .
No, ale jak na razie forma deblowa rośnie, także możecie już się bać rotfl
O żesz ty! Ja męczę się singlowo, cieniuję znaczy,
Jakoś się tak u nas w tym sezonie letnim porobiło, że wszyscy grają głównie deble O_O . Ostatniego singla grałem chyba ze 2 tygodnie temu z Robertos'em. Dziś też był debelek. Grałem w parze z Karjar'em i udało się wygrać w 3 setach z niezłymi miejscowymi :D .
Najgorsze, że udział w TF-ie zaczyna stawać pod znakiem zapytania. Robertos już raczej na 99% wypada.
Yonex fan
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Lechu67 pisze:
hohvar pisze:
Lechu67 pisze: W sumie to ja z Robertos'em gramy prawie same deble O_O . Jakby mi ktoś rok temu powiedział , że tak będzie to bym nie uwierzył O_O .
No, ale jak na razie forma deblowa rośnie, także możecie już się bać rotfl
O żesz ty! Ja męczę się singlowo, cieniuję znaczy,
Jakoś się tak u nas w tym sezonie letnim porobiło, że wszyscy grają głównie deble O_O . Ostatniego singla grałem chyba ze 2 tygodnie temu z Robertos'em. Dziś też był debelek. Grałem w parze z Karjar'em i udało się wygrać w 3 setach z niezłymi miejscowymi :D .
Najgorsze, że udział w TF-ie zaczyna stawać pod znakiem zapytania. Robertos już raczej na 99% wypada.
Bierz Karjara, jesteście na fali :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

hohvar pisze:
Lechu67 pisze:
hohvar pisze:
Lechu67 pisze: W sumie to ja z Robertos'em gramy prawie same deble O_O . Jakby mi ktoś rok temu powiedział , że tak będzie to bym nie uwierzył O_O .
No, ale jak na razie forma deblowa rośnie, także możecie już się bać rotfl
O żesz ty! Ja męczę się singlowo, cieniuję znaczy,
Jakoś się tak u nas w tym sezonie letnim porobiło, że wszyscy grają głównie deble O_O . Ostatniego singla grałem chyba ze 2 tygodnie temu z Robertos'em. Dziś też był debelek. Grałem w parze z Karjar'em i udało się wygrać w 3 setach z niezłymi miejscowymi :D .
Najgorsze, że udział w TF-ie zaczyna stawać pod znakiem zapytania. Robertos już raczej na 99% wypada.
Bierz Karjara, jesteście na fali :wink:
Kurczę, jakieś wątki seksistowsko-marynistyczne? rotfl
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Roger pisze:Kurczę, jakieś wątki seksistowsko-marynistyczne? rotfl
Dobrze, że nie onanistyczno-terrorystyczny :P Zaraz by się lokalni niepełnosprytni zlecieli rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Roger pisze: Kurczę, jakieś wątki seksistowsko-marynistyczne? rotfl
:::gd::: Potęga metafory rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Lechu67 pisze: Dziś też był debelek. Grałem w parze z Karjar'em i udało się wygrać w 3 setach z niezłymi miejscowymi :D .
Eee, nic się nie udało, wygraliśmy, bo zwyczajnie byliśmy wyraźnie lepsi. Ten set w plecy to wypadek o jaki łatwo, gdy na skutek ewidentnej przewagi psychologiczno-taktyczno-technicznej gubi się gdzieś koncentrację ;) Lechu67 przemęczony, bez serwisu, ja z łokciem w "gipsie" i było elegancko. Jak zagramy w parze na TF-ie i zostana spełnione dwa warunki, czyli Leszek odpocznie ze dwa dni, a ja ciągle będę miał problemy z łokciem to raczej znam zwycięzcę turnieju rotfl
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

karjar pisze: Eee, nic się nie udało, wygraliśmy, bo zwyczajnie byliśmy wyraźnie lepsi. Ten set w plecy to wypadek o jaki łatwo, gdy na skutek ewidentnej przewagi psychologiczno-taktyczno-technicznej gubi się gdzieś koncentrację ;) Lechu67 przemęczony, bez serwisu, ja z łokciem w "gipsie" i było elegancko. Jak zagramy w parze na TF-ie i zostana spełnione dwa warunki, czyli Leszek odpocznie ze dwa dni, a ja ciągle będę miał problemy z łokciem to raczej znam zwycięzcę turnieju rotfl
No wreszcie jakiś uczciwie do bólu … skromny rotfl :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Ok, wreszcie trochę czasu, żeby napisać trochę konkretów o deblowym TF. Miasto, termin i godzina rozpoczęcia bez zmian - Łódź, 28 września br., godzina 12.00. Zmianie ulegają korty, gdyż na zarezerwowanych początkowo kortach Startu pod koniec września będą trwały prace remontowe (montaż balonów na kolejne korty). Nie będziemy grać na placu budowy. W tej sytuacji zarezerwowałem na TF inny obiekt - korty przy ulicy Szczecińskiej 8 w Łodzi. Obiekt kameralny, ale może będzie lepszy dla nas na turniej. Od 12 cały obiekt będzie dla nas, nikt przypadkowy nie będzie się tu kręcił. Do dyspozycji mamy 2 korty ziemne na powietrzu, za to świetnie przygotowane, według większości bywalców najlepsze korty w Łodzi. Zaletą dodatkową w porównaniu do Startu jest możliwość gry przy świetle elektrycznym, co pod koniec września może się przydać, jeśli turniej przeciągnie się po 18. W razie niepogody mamy do dyspozycji 2 nowe korty pod balonem - nawierzchnia: sztuczna trawa, ciepło, sucho, czysto i bardzo dobre oświetlenie. Myślę, że nie zbierzemy więcej niż 8 par. W takiej sytuacji połowa uczestników będzie równocześnie grała na dwóch kortach, a połowa może się integrować i kibicować. Budynek klubowy jest na dobrym poziomie, czysta szatnia, prysznice Lepiej niż ok. Na terenie obiektu nie ma baru/bufetu. Można nabyć napoje i dobrą kawę. Myślę, że około 15-16 zapewnimy dowóz dobrej pizzy dla uczestników (może coś z MCD dla wiadomo kogo). Obiektem zarządza gość najlepiej naciągający rakiety w Łodzi, który ma w magazynku wszystkie możliwe naciągi świata, stąd w razie czego z serwisem tenisowym nie ma problemu. Z wcześniejszych głosowań wynika, że wygrała opcja gry w stałych parach, a „soliści” dolosują kogoś do pary na miejscu. Proponuję następujący system rozgrywek. Mecze do jednego wygranego klasycznego seta. W pierwszej fazie dwie grupy po 4 zespoły (każda grupa ma swój kort). W grupach system każdy z każdym, czyli wszyscy zagrają po 3 mecze (sety), w sumie 6 meczów (setów) w grupie. Po fazie grupowej ćwierćfinały: 1A-4B, 2 A-3B, 3A-2B, 4A-1B. Cdn. Po moim obiedzie.
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Roger pisze:Ok, wreszcie trochę czasu, żeby napisać trochę konkretów o deblowym TF. Miasto, termin i godzina rozpoczęcia bez zmian - Łódź, 28 września br., godzina 12.00. Zmianie ulegają korty, gdyż na zarezerwowanych początkowo kortach Startu pod koniec września będą trwały prace remontowe (montaż balonów na kolejne korty). Nie będziemy grać na placu budowy. W tej sytuacji zarezerwowałem na TF inny obiekt - korty przy ulicy Szczecińskiej 8 w Łodzi. Obiekt kameralny, ale może będzie lepszy dla nas na turniej. Od 12 cały obiekt będzie dla nas, nikt przypadkowy nie będzie się tu kręcił. Do dyspozycji mamy 2 korty ziemne na powietrzu, za to świetnie przygotowane, według większości bywalców najlepsze korty w Łodzi. Zaletą dodatkową w porównaniu do Startu jest możliwość gry przy świetle elektrycznym, co pod koniec września może się przydać, jeśli turniej przeciągnie się po 18. W razie niepogody mamy do dyspozycji 2 nowe korty pod balonem - nawierzchnia: sztuczna trawa, ciepło, sucho, czysto i bardzo dobre oświetlenie. Myślę, że nie zbierzemy więcej niż 8 par. W takiej sytuacji połowa uczestników będzie równocześnie grała na dwóch kortach, a połowa może się integrować i kibicować. Budynek klubowy jest na dobrym poziomie, czysta szatnia, prysznice Lepiej niż ok. Na terenie obiektu nie ma baru/bufetu. Można nabyć napoje i dobrą kawę. Myślę, że około 15-16 zapewnimy dowóz dobrej pizzy dla uczestników (może coś z MCD dla wiadomo kogo). Obiektem zarządza gość najlepiej naciągający rakiety w Łodzi, który ma w magazynku wszystkie możliwe naciągi świata, stąd w razie czego z serwisem tenisowym nie ma problemu. Z wcześniejszych głosowań wynika, że wygrała opcja gry w stałych parach, a „soliści” dolosują kogoś do pary na miejscu. Proponuję następujący system rozgrywek. Mecze do jednego wygranego klasycznego seta. W pierwszej fazie dwie grupy po 4 zespoły (każda grupa ma swój kort). W grupach system każdy z każdym, czyli wszyscy zagrają po 3 mecze (sety), w sumie 6 meczów (setów) w grupie. Po fazie grupowej ćwierćfinały: 1A-4B, 2 A-3B, 3A-2B, 4A-1B. Cdn. Po moim obiedzie.
Ok, dalszy system rozgrywek: Dwa półfinały, mecz o 3 miejsce i finał. W tym systemie na jeden kort przypadałoby 10 meczów (setów, może finał zrobimy do 2 wygranych). Myślę, że w takiej sytuacji turniej byłby do rozegrania w 6-7 godzin. Możemy też rozważyć wcześniejsze rozpoczęcie o godzinie 11.00, ale piszcie czy dalibyście radę dojechać. Korty na Szczecińskiej 8 są dobrze usytuowane dojazdowo, na północno-zachodnich obrzeżach Łodzi, nie trzeba jechać przez centrum miasta, a jest dogodny dojazd do A2, A1 czy S8. Co jeszcze, popracuję nad żoną i córkami, żeby upiekły dobre ciasto, a jak ktoś by też przywiózł, to będzie miło. Uzgodniłem z Claptonem, że zamówi 8 pucharów dla 4 najlepszych par. W zależności od cen pucharów ustalimy kwotę wpisowego. Póki co pracujcie nad formą i piszcie o ostatecznym doborze w parach.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Myślę, że śmiało można pominąć ćwierćfinały skoro będzie 8 par, po dwie wychodziłyby z grupy, ewentualnie jakieś mecze o miejsca 5 i 7 dla tych, którym się ta sztuka nie uda.
#NKrising
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

HeadShot pisze:Myślę, że śmiało można pominąć ćwierćfinały skoro będzie 8 par, po dwie wychodziłyby z grupy, ewentualnie jakieś mecze o miejsca 5 i 7 dla tych, którym się ta sztuka nie uda.
Moim zdaniem nie masz racji. Ćwierćfinały to raptem 2 mecze (sety) na jednym korcie. Mamy grać pierwszy raz TF deblowy w formule stałych par, stąd trudno byłoby o sensowne rozstawienia. Może zdarzyć się np. tak, że grupa A będzie „grupą śmierci”, a grupa B okaże się dużo słabsza. Zaproponowany przeze mnie system ćwierćfinałów zmniejsza możliwość tego, że do półfinałów dotrze jakaś para dzięki fartowi w losowaniu grup. Poza tym wszystkie deble w tym systemie mają zapewnione rozegranie co najmniej 4 meczy. Jeżeli pogoda umożliwi grę do finału włącznie na kortach otwartych, to przegrani w ćwierćfinałach mogą jeszcze pograć o miejsca 5-8 lub towarzysko na dwóch kortach pod balonem.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Deblowy Turniej Forumowiczów 2019

Piłeczkę można by odbić w ten sposób, że jednej parze może wyjść jeden dobry mecz i tym sposobem za przysłowiowy frajer znajdzie się w półfinale, niech inni się wypowiedzą. ;)
Zaproponowany przeze mnie mecz o 5 i 7 miejsce również stanowiłby gwarantowany czwarty mecz dla każdej pary.
#NKrising

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”