Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

wyczesany pisze:Włosy Vivida zmieniły orientację... o 180 stopni. :)
Ale i tak to o Ciebie pyta się fryzjer ... :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Uff udało się wstać i nawet dziarsko się poruszam, co nie było takie pewne po tym jak wczoraj przyjąłem dawkę uderzeniową tenisa. :idioticus: Po 2,5 miesięcznej przerwie(19.11-TF) wziąłem rakietę do ręki :::gd::: . Do końca zastanawiałem się czy jechać, bo jeszcze zaczęło mnie rozbierać przeziębienie no i jakby coś ESP pojawił się w odwodzie. Jednak chęć spotkania się i pogrania w debla wzięła górę nad wszystkimi innymi obawami. Grało się ciężko zero czucia, ale to nie było dziwne po takiej przerwie. Starałem się cieszyć każdą dobrze zagraną swoją piłką, piłką partnera a nawet przeciwników. Fajnie było wrócić na kort i cieszyć się grą. Zagrałem 8 setów i chyba wyrobiłem normę na resztę zimy. rotfl Plecy to odczuły boleśnie, ale myślałem, że będzie jeszcze gorzej.
Chciałbym podziękować organizatorom za to, że mimo początkowych trudności z frekwencją nie spanikowali i sprawnie zorganizowali turniej. :::gd:::
Dziękuję wszystkim za miłe spotkanie i wspólne potyczki na korcie i pogaduchy poza nim.
Szczególnie się cieszę, że tym razem miałem okazję spróbować szarlotkę i faworki, były pyszne (ostatnio tylko obejrzałem pustą blaszkę).
Mam nadzieję do miłego zobaczenia na wiosnę. ::!vgoodv!::
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Vivid pisze:Debel to fajna gra bo 2+2 nie daje często 4 ... ;)
Pary w teorii (czyli singlowo) bardziej faworyzowane mogą przegrać z parą teoretycznie na "papierze" słabszą.
Prosty przykład u nas w grupie. Spotkała się para Vivid/Szuma - Roger/Hokej.
Zupełnie szczerze, Big Maca bym na Przeciwników nie postawił ;) :P A Koledzy wyklepali nas 6:4. Brawo! :::gd:::
Nawet przy 4-5 myśleliśmy z Szumą o odczytaniu apelu smoleńskiego ... dla dezorientacji Rywali. rotfl
I to są uroki rewolucyjnej formuły rozgrywek, bo według załączonej dokumentacji takiego meczu... nie było. O_O Chyba, że Vidziu mnie pomylił z Hokejem, no ale jak można nas pomylić. :]

Wracając do meritum, czyli do wrażeń - suuuper! Nie ma to jak spędzić parę godzin w miłym gronie tenisowo zakręconych. :D
A pomysł organizatorów na miksty w przerwach rewelacyjny! To lepsze niż kawa i papierosek, szczególnie, że koleżanki ostro dawały czadu i nie było mowy o staniu na korcie. :twisted:
Na kawę mogłem pójść dopiero po zakończeniu swoich wszystkich gier, gdzieś po 19-tej, ale opłacało się czekać. W miłym towarzystwie szarlotka i faworki miałem w zasięgu ręki w nieograniczonych ilościach. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

No to teraz kilka słów ode mnie:
- po pierwsze bardzo dziękuję za gościnę i możliwość pogrania mikstów tak przesympatycznym towarzystwie. Panie grają bardzo płaską piłkę i wielokrotnie wielu pchających się na siatkę zostało pokaranych. :]
- miło było zobaczyć parę gęb, których już kilka lat nie widziałem. Zaskoczyła mnie mocna poprawa techniki (i nie tylko*) u hokeja, szczególnie serwis ładnie się oglądało. Trochę się bałem jak zobaczyłem, że przesiadłeś się na RF'y ale widać że ci służą :::gd:::
- fajnie było poznać też kilku nowych dla mnie, niestety napięty grafik gier nie dał czasu na dłuższe pogaduchy.
- brawa dla organizatorów za sprawne przeprowadzenie turnieju. :::gd:::
- gratulacje dla Tom'a. Obserwując go z boku po raz kolejny się przekonałem jak jest trudnym i nieprzewidywalnym przeciwnikiem. :)
- o kulinariach zostało już powiedziane wszystko. :)

Do zobaczenia na singlowym. :)

P.S.. Na następny deblowy każdy powinien dostać opaskę mierzącą kroki, ten który zrobi najmniej wygrywa puchar BigMac'a, co wy na to? :P

* - do klubu morświna jeszcze ciut brakuje, ale jesteś na dobrej drodze :P
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Ale się nagrałem. :D :::ER:::
Korty były dobrze przygotowane, temperatura ok.
Wynik sportowy lepszy niż oczekiwałem O_O – sądziłem, że raczej nie wejdę do grupy finałowej. Grało mi się całkiem dobrze, jedynie fh i serwis nie miały tej mocy jaką dysponowałem w singlach przed TF.
W końcu bliżej zapoznałem się z siekierką P69. Duże wrażenie zrobił na mnie Clapton ze swoimi półwolejami przy siatce. Warta zapamiętania była też rozgrywka badmintonowa przy siatce z TomemPL, oraz ukradzenie Vividowi smecza – zagrożenie poczucia rakiety Vivid’a na plecach było całkiem realne. :bbbat:
Zastrzeżenia co do systemu rozgrywek przyjmuję na klatę, ale chcąc umożliwić grę 10 osobom nic bardziej sensownego nie udał mi się wymyślić. Ale na przyszłość (jak stwierdziliśmy na TF) powinno wprowadzić się zasadę, że ilość uczestników to wielokrotność 4 i nie ma sentymentów (utrzymując kolejność zgłoszeń).
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Lechu67 pisze:...ukradzenie Vividowi smecza – zagrożenie poczucia rakiety Vivid’a na plecach było całkiem realne :bbbat:
Gdyby to był Jakuboto ;) to bym poczekał aż spitoli :P i dopiero wtedy przywalił karnie po grzbiecie. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Witam.
Wreszcie doszedłem do siebie po wczorajszej olbrzymiej dawce tenisa. Z przyjemnością było znowu Was wszystkich zobaczyć i skrzyżować rakiety na korcie. Fajnie, że idea Deblowego TF-a nadal jest żywa. Do następnego!
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Witam wszystkich! Bardzo się cieszę, że mogłem wczoraj zagrać i spędzić kilka godzin w fajnym towarzystwie miłośników tenisa! Dziękuję organizatorom, że ogarnęli sprawnie niełatwy system gry w grupach 5-osobowych. Zgadzam się, że w przyszłości podział na grupy 4-osobowe będzie po prostu bardziej przejrzysty i oczywisty. Fajnie, że były z nami miłe koleżanki i można było pograć w miksta i chwilę porozmawiać, a ciasto było pyszne! Gratuluję zwycięstwa TomowiPL, ale szacun dla wszystkich uczestników za grę fair, w super atmosferze i bez nerwów. Ja wczorajszy wyjazd niestety trochę odchoruję, ale trudno, nie żałuję, najwyżej mnie parę dni w pracy nie zobaczą, a będę aktywnie odpoczywał przed telewizorem. Jak wróciłem wczoraj wieczorem, to trzęsawka straszna i 40 stopni gorączki. Większość uczestników grała w dresach i mieli rację...
Kilka spostrzeżeń o osobach, z którymi miałem przyjemność grać w parze podczas turnieju:
TomPL - gra z Wiesiem to czysta przyjemność. Ktoś powiedział, że jego gra przypomina precyzyjną operację chirurga i to prawda. Nie gra bardzo mocno, ale precyzyjnie i to lewą ręką, co zawsze jest atutem. Najbardziej mi imponowała jego gra wolejem z niskiej piłki z półkortu, gdy wchodził na siatkę. Grając z TomemPL miałem chyba najwięcej okazji do gry wolejem i myślę, że nieźle mi to wychodziło. W parze z nim wygrałem mecz zarówno w pierwszej grupie, jak też w grupie finałowej.
Vivid - klasowy zawodnik, który potrafi celnie podpowiedzieć słabszemu partnerowi (czyli mnie), jak się ustawić na korcie i co zagrać. Gracz kompletny, pięknie technicznie ułożone uderzenia, a jeszcze wczoraj chciało mu się biegać, co chyba nie jest regułą...Był bardzo bliski wygranej w całym turnieju. Jak wracaliśmy do Łodzi, na moją propozycję zatrzymania się w Macdonaldzie w ogóle się nie skusił - uwierzycie?
Dalszy opis wrażeń opiszę później, gdyż władza domowa zapodała kolację...
Awatar użytkownika
Roger
Weteran
Weteran
Posty: 1248
Rejestracja: 14 lut 2016, 18:41

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Dalszy ciąg opisu gry moich partnerów z wczorajszego TF:
Lechu - świetny zawodnik i organizator. Gra soczyście i bardzo mocno. Dużo pozytywnej energii. Miał,szansę wygrać cały turniej. Grałem z nim w parze ostatni mecz w grupie finałowej. Starałem się jak mogłem, ale byłem już mocno osłabiony i do tego prawdopodobnie grałem z wysoką gorączką (co okazało się później). Aha, Lechu bardzo dobrze gra z głębi kortu, trochę gorzej z wolejem, ale skoro gra rakietą ważącą tyle, co moja stara paletka do ping-ponga....
Złośliwy Gnom - bardzo dobry serwis i forhand. Szkoda, że grałem z nim w parze w grupie finałowej dopiero pod koniec turnieju, gdy miał pęcherze na stopach, a ja już byłem mocno zdechły.
Szuma - bardzo dobry zawodnik, no i sporo młodszy od większości uczestników. Mocne, ładnie technicznie ułożone uderzenia. Trochę zabrakło mu doświadczenia deblowego, ale wiadomo, że w debla grają częściej staruchy...
Hokej - imponujące mocne uderzenia z głębi kortu, świetny serwis. Potrafił okiełznać Federerowego potwora..
Największym problemem Jurka jest brak reguralności, ale jest to do poprawienia.
O sobie nie będę specjalnie się rozpisywał. Uważam, że wejście do finałowej piątki i ostatecznie 4 miejsce w tak zacnym towarzystwie jest dla mnie dużym sukcesem.
Mam nadzieję na ponowne spotkanie ze wszystkimi ( także tymi nieobecnymi na deblowym TF) na wiosnę na powietzu i w ciepełku...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Roger pisze:...Ja wczorajszy wyjazd niestety trochę odchoruję, ale trudno, nie żałuję, najwyżej mnie parę dni w pracy nie zobaczą, a będę aktywnie odpoczywał przed telewizorem. Jak wróciłem wczoraj wieczorem, to trzęsawka straszna i 40 stopni gorączki. Większość uczestników grała w dresach i mieli rację...
No nie jest tak jak u nas, tam był tzw. zimny wychów. :P Jak tylko miałem przerwę to od razu wrzucałem dodatkowo polar na grzbiet.
Ty grałeś tylko w koszulce i spodenkach, patrzyłem z "podziwem". ;)
Kuruj się! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Vivid pisze:
Lechu67 pisze:...ukradzenie Vividowi smecza – zagrożenie poczucia rakiety Vivid’a na plecach było całkiem realne :bbbat:
Gdyby to był Jakuboto ;) to bym poczekał aż spitoli :P i dopiero wtedy przywalił karnie po grzbiecie. rotfl
No to byś się naczekał :P. Smeczować potrafię :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Debelek...sport dla emerytów... a w niedzielę musieli mnie dźwigiem podnosić z wyrka. rotfl
Fajnie było zobaczyć znane i nowe facjaty. A już dziewczyny wymiatały... z kortu. ;-)

Żeby jeszcze co poniektórzy lobów nie grali byłaby pełnia szczęścia. :twisted:
Obiektywnie trzeba przyznać, że Orzeł schodzi na psy, zarówno jeśli chodzi o infrastrukturę jak i korty. To światło mnie dobija. Całe szczęście, że towarzystwo trzyma poziom, zarówno towarzyski jak i sportowy.

I dementuję stanowczo plotki, jakobym aspirował do wagi superciężkiej. Wywalony bandzioch to skutek obżarstwa przed turniejem. Jako porównanie TomPl się nie liczy (też się obżerał) bo jest to jednostka z klasyczną prostą rurą i nie może służyć za wzorzec metra.

Przepraszam swoich współgraczy za męki, takie życie. Za to dzięki nim odkryłem tajemnicę gry w debla... trzeba mieć po prostu odpowiedniego partnera. Ha.

Do następnego.

P.S. formułę stanowczo trzeba zmienić. Trzymać nałogowca 3 godziny na korcie bez fajki??? Już po Greenpeace chciałem dzwonić.
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

hokej pisze:Obiektywnie trzeba przyznać, że Orzeł schodzi na psy, zarówno jeśli chodzi o infrastrukturę jak i korty. To światło mnie dobija.
Fakt, to już nie ten sam Orzeł co kiedyś. Pod koniec gier było wręcz zimno.
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

JCz pisze: Dla dziesięciu i czternastu też nie problem. Można rozpisać grupy pięcioosobowe z pauzą, według poniższego klucza:
1-2 vs 3-4, pauza 5
1-3 vs 2-5, pauza 4
1-5 vs 2-4, pauza 3
1-4 vs 3-5, pauza 2
2-3 vs 4-5, pauza 1
Chyba dobrze rozpisałem - każdy mecz powinien być z innym partnerem, przeciwko innej konfiguracji przeciwników. I też liczymy wygrane sety, następnie gemy i mamy kolejność w grupie.
Wygrzebałem posta JCz z założeniami rozgrywek w grupach 5-osobowych. Jak widać, on też nie wziął pod uwagę wszystkich wariantów, zapomniał albo postawił na zwartość gier - mamy 5 gier w grupie (każdy zawodnik rozegrywa 4 gry) i zostawiamy pewną losowość. Bo gdyby chcieć, żeby naprawdę "każdy z każdym", to musiałoby to tak wyglądać:
1-2 vs 3-4, pauza 5
1-2 vs 3-5, pauza 4
1-2 vs 4-5, pauza 3
1-3 vs 2-5, pauza 4
1-3 vs 2-4, pauza 5
1-3 vs 4-5, pauza 2
1-4 vs 3-5, pauza 2
1-4 vs 2-5, pauza 3
1-4 vs 2-3, pauza 5
1-5 vs 2-4, pauza 3
1-5 vs 2-3, pauza 4
1-5 vs 3-4, pauza 2
2-3 vs 4-5, pauza 1
2-4 vs 3-5, pauza 1
2-5 vs 3-4, pauza 1
Oczywiście kolejność pauzujących można zmienić, ale każdy gra 5 gier i ma 3 pauzy - w sumie mamy 15 gier! No nie da się tego przeprowadzić. (:]
Uważam, że to co zastosowaliśmy było jednak optymalne, trzeba tylko dopilnować losowania, od którego bardzo zależy układ gier. I myślę, że można taki system polecić na przyszłość, gdyby znowu przyszło rozgrywać jakąś grupę 5-osobową, bo przecież liczba gier jest optymalna a ten margines losowości niech sobie będzie. :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Vivid pisze:
Roger pisze:...Ja wczorajszy wyjazd niestety trochę odchoruję, ale trudno, nie żałuję, najwyżej mnie parę dni w pracy nie zobaczą, a będę aktywnie odpoczywał przed telewizorem. Jak wróciłem wczoraj wieczorem, to trzęsawka straszna i 40 stopni gorączki. Większość uczestników grała w dresach i mieli rację...
No nie jest tak jak u nas, tam był tzw. zimny wychów. :P Jak tylko miałem przerwę to od razu wrzucałem dodatkowo polar na grzbiet.
Ty grałeś tylko w koszulce i spodenkach, patrzyłem z "podziwem". ;)
Mnie od zimna najpierw uratował mikst (podczas tzw. pauzy) a w drugiej rundzie kawa z szarlotką, bo miałem 4 gry pod rząd i mogłem się zwijać do baru. :D
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

hokej pisze:Trzymać nałogowca 3 godziny na korcie bez fajki??? Już po Greenpeace chciałem dzwonić.
Tak, widziałem jak dosłownie "schodziłeś" na korcie :P
A jak dostałeś wolne i pocwałowałeś, nie, to był jednak galop :), na fajkę to wróciłeś jak młody bóg. :P
Normalnie taka aura od Ciebie biła, że się aż jasno zrobiło. :)

TomPL, masz rozdwojenie jaźni? :) Na korcie psioczyłeś jak nie wiem co na formułę, a teraz taka koncyliacja? :P

Zapomniałem dodać, że jak zawsze wk...ły mnie BABY. :/
Nie, broń Boże "nasze", "nasze" to urocze Kobiety. ;)
Jak grałem chyba ostatnie spotkanie w drugiej turze grupowej to jakieś dwie durnoty wlazły i z alejki zaczęły komuś strzelać foty z fleszem jakąś lustrzanką. Dwa punkty pod rząd mnie rozpraszały. Na ich szczęście jak się zacząłem rozglądać co się dzieje i je namierzyłem to się akurat zmyły. Miały szczęście bo bym chyba stosowną "wiązankę" im podesłał tak, że w całym balonie by było słychać :twisted: Debilki jakieś. :/
Pewnie te z gatunku, które myślą, że to względnie owalne co mają na szyjach służy tylko do gadania i malowania oraz nakładania 3kg szpachli żeby ludzie za widły nie chwycili. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Vivid pisze:
hokej pisze: TomPL, masz rozdwojenie jaźni? :) Na korcie psioczyłeś jak nie wiem co na formułę, a teraz taka koncyliacja? :P
To nie tak Vidziu, już po pierwszych grach obaj wiedzieliśmy, że system jest niedoskonały (błędy i wypaczenia :] ) i ta ocena się nie zmienia. Na dodatek nie trzymaliśmy się sztywno reguł losowania i dobierania par, nie bardzo jeszcze wiedząc, jak to może być istotne.
Jednak teraz po sprawdzeniu, że trzeba by rozegrać 15 meczy w grupie zmienia się perspektywa widzenia i wybieram mniejsze zło, bo inaczej się nie da. Lepiej grać w 10-tkę z niedoskonałą formułą niż 2 osobom odmówić tenisowej radochy. :D
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Vivid pisze:TomPL, masz rozdwojenie jaźni? :) Na korcie psioczyłeś jak nie wiem co na formułę, a teraz taka koncyliacja? :P
Ale TomPl tak zawsze ma, im więcej marudzi na korcie, tym lepszy później wynik robi :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Na korcie to psioczę na swoją formę (ileż ja się w ostatnich miesiącach napsioczyłem, to tylko hohvar wie...), ale na formułę psioczyliśmy (najpierw sam a potem z Vidziem) w przerwach, obok kortu.
A wygrać miał Lechu albo Vivid, ale chyba się w ostatnim meczu umówili i zagrali na jedyny wynik (6:4), który mnie wypromował. ;)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Deblowy TF 2017 - Lista Uczestników

Ja się z Lechem na nic nie umawiałem ;), o smecze się bić nie musieliśmy :P, choć raz mi się pod rakietę wepchnął. :)

Co do formuły to oczywiście, gra absolutnie każdy z każdym przy 5 osobach w grupie nie ma sensu. Ani czasu nie starczy, ani sił ...
Przy 5 osobach w grupie raczej niczego innego się nie wymyśli. Nie wchodzi w grę jakieś cząstkowe sumowanie wyników i korekty składów - np. podliczanie po 3 meczach i takie zestawienie ostatnich gier by ci dotąd najlepsi nie zagrali w parze (tak się zwyczajnie w różnych przypadkach już nie da ...).
Ranking deblowy TF-ów (już kilka było, możliwy do stworzenia) i np. rozstawiać po 2-óch na grupy i tak ustawiać gry by się ci rozstawieni w parze spotkali maksymalnie raz. Możliwe, ale za dużo "mieszania".
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”