Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

Ale zamieszaliście...
Jedyny plus to taki, że możemy z hohvarem rozstawić się w różnych turniejach, tylko nie wiem, który kolega preferuje? Przez 3 lata postulowaliśmy o rozstawianie terytorialne (na wniosek zainteresowanych), ale nie było dobrej woli w tej sprawie, a prawdopodobieństwo trafienia w pierwszej rundzie wzrosło bardzo i teraz możemy wykorzystać okazję. :]
Poza tym to jestem zgodny z opinią Widgeta. A z(a)męczyć się można w obu turniejach, tyle że w open łatwiej przegrać, ale to pryszcz, bo kto by tam przyjeżdżał po puchar. :D

Admini, do dzieła, ruszyć co trzeba i postawić posty turniejowe, żeby nie tylko kilku zainteresowanych wiedziało, że będzie jakiś turniej...
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

TomPL pisze:Ale zamieszaliście...
Jedyny plus to taki, że możemy z hohvarem rozstawić się w różnych turniejach, tylko nie wiem, który kolega preferuje? Przez 3 lata postulowaliśmy o rozstawianie terytorialne (na wniosek zainteresowanych), ale nie było dobrej woli w tej sprawie, a prawdopodobieństwo trafienia w pierwszej rundzie wzrosło bardzo i teraz możemy wykorzystać okazję. :]
Z ust klawiatury mi to wyjąłeś :D . Dogadamy się, będzie pan zadowolony. rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

23 spoko termin :).
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Jakuboto pisze:23 spoko termin :).
Widzę, że wakat gońca do McD mam kim obsadzić. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

hohvar pisze:
TomPL pisze:Ale zamieszaliście...
Jedyny plus to taki, że możemy z hohvarem rozstawić się w różnych turniejach, tylko nie wiem, który kolega preferuje? Przez 3 lata postulowaliśmy o rozstawianie terytorialne (na wniosek zainteresowanych), ale nie było dobrej woli w tej sprawie, a prawdopodobieństwo trafienia w pierwszej rundzie wzrosło bardzo i teraz możemy wykorzystać okazję. :]
Z ust klawiatury mi to wyjąłeś :D . Dogadamy się, będzie pan zadowolony. rotfl
No to na kogo się nastawiasz? A może ustalmy, że kierowca zagra w grupie relaksacyjnej a pasażer skoczy po piwo. :]
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

TomPL pisze: No to na kogo się nastawiasz? A może ustalmy, że kierowca zagra w grupie relaksacyjnej a pasażer skoczy po piwo :]
Myślę, że trzeba podliczyć nasz bilans ogólny, kto ile razy wygrał( O_O rotfl ), i tego lepszego dać do open, a słabszego do geriatrii, i jest szansa na dwa puchary dla Warmii rotfl rotfl .
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

hohvar pisze:
TomPL pisze: No to na kogo się nastawiasz? A może ustalmy, że kierowca zagra w grupie relaksacyjnej a pasażer skoczy po piwo :]
Myślę, że trzeba podliczyć nasz bilans ogólny, kto ile razy wygrał( O_O rotfl ), i tego lepszego dać do open, a słabszego do geriatrii, i jest szansa na dwa puchary dla Warmii rotfl rotfl .
To nie lepiej na odwrót i mieć jeden pewny niż szanse na 2 :P?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TF +45 2016

TomPL pisze: Admini, do dzieła, ruszyć co trzeba i postawić posty turniejowe, żeby nie tylko kilku zainteresowanych wiedziało, że będzie jakiś turniej...
Fakt, przydałoby się aby Admini umieścili stosowny post dot. terminu 23.04 oraz miejsca rozegrania TF (korty Orła). Drugi post dot. listy uczestników, gdzie każdy mógłby zaznaczyć kategorię Open czy też +40.
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

Clapton pisze:
TomPL pisze: Admini, do dzieła, ruszyć co trzeba i postawić posty turniejowe, żeby nie tylko kilku zainteresowanych wiedziało, że będzie jakiś turniej...
Fakt, przydałoby się aby Admini umieścili stosowny post dot. terminu 23.04 oraz miejsca rozegrania TF (korty Orła). Drugi post dot. listy uczestników, gdzie każdy mógłby zaznaczyć kategorię Open czy też +40.
Czy leci z nami pilot? :tired:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

Clapton pisze:Fakt, przydałoby się aby Admini umieścili stosowny post dot. terminu 23.04 oraz miejsca rozegrania TF (korty Orła). Drugi post dot. listy uczestników, gdzie każdy mógłby zaznaczyć kategorię Open czy też +40.
Jeśli będziesz zajmował się ogarnięciem sprawy na miejscu to zakładaj. Admin/Mod w razie czego może nanosić poprawki/aktualizacje w Twoich postach, Ty w naszych nie.

Przejrzałem wpisy i nie dostrzegłem żadnej potwierdzonej informacji poza terminem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TF +45 2016

Basic pisze: Czy Jacek zrobił aktualizację rankingu całościowego? :)
Oczywiście, że nie. Dopominam się o to na forum od października. Jak grochem o ścianę.

Moje trzy grosze:
Vivid pisze:Orzeł sprawdził się i w zeszłym roku w maju, było całkiem ciepło i słonecznie. Jakoś się nie podusiliśmy.
Nie zgadzam się, że balon dopisał przy takiej letniej pogodzie. Pod pierwszym balonem - jak pamiętacie - było gorąco i wilgotno jak w piecu, przynajmniej przez 3 pierwsze godziny. Jeśli znów trafimy na taką pogodę, to nie będzie tam zbyt przyjemnie. Jak już pisałem, jestem za graniem pod chmurką, to o wiele fajniejszy sport wtedy. :) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w przypadku całodniowego deszczu może być problem (bo z burzą dobrze przygotowany obiekt z porządnym drenażem sobie poradzi).

Co do dwóch turniejów - również jestem na nie z tego powodu, że siłą TF-ów jest integracja "na" oraz "poza" kortem. Poza kortem zawsze to fajnie wychodzi a na korcie najlepiej jest grać co edycję z innymi forumowiczami. Gdy będą dwa turnieje, możliwość zagrania z kimś "nowym" znacznie się zmniejsza. Zły pomysł.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: TF +45 2016

Czy ktoś może potwierdzić możliwość zmierzenia szybkości serwisu na kwietniowym TF?

Chętnie zameldowałbym się na Orle, jeśli będzie miejsce dla forumowego nowicjusza...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

Animal pisze:Czy ktoś może potwierdzić możliwość zmierzenia szybkości serwisu na kwietniowym TF?
Aby był radar, który jest u JCz ktoś musiałby się z nim spotkać zanim wybędzie z kraju. Nie wiem czy będę ku temu okoliczności.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

Ale ten radar chyba nie ma wbudowanej opcji +45, czyli byłby tylko dla kategorii open? :P
Też będą dwa konkursy jak co?
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

El Diablo pisze:
Animal pisze:Czy ktoś może potwierdzić możliwość zmierzenia szybkości serwisu na kwietniowym TF?
Aby był radar, który jest u JCz ktoś musiałby się z nim spotkać zanim wybędzie z kraju. Nie wiem czy będę ku temu okoliczności.
Jeśli jest chęć na radar, to spróbuję z Jackiem się spotkać i odebrać od Niego radar na TF'a.
Na razie to i tak chyba musimy czekać na potwierdzenie od Jacka czy w ogóle ten termin jest aktualny, w sensie czy są wolne korty w tym terminie.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

widget pisze:Ale ten radar chyba nie ma wbudowanej opcji +45, czyli byłby tylko dla kategorii open? :P
Też będą dwa konkursy jak co?
A jest opcja na leworęcznych? :]
Awatar użytkownika
golp
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 29 paź 2012, 15:31
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

To może od razu podzielcie TF Open i TF +40/45 na trzy podkategorie: leworęczni, praworęczni i oburęczni. :rolleyes:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

wwojtek pisze:Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w przypadku całodniowego deszczu może być problem (bo z burzą dobrze przygotowany obiekt z porządnym drenażem sobie poradzi).
"Może być problem" to w tym przypadku "lekki" eufemizm ...
Sprawa wygląda tak - można grać pod chmurką jeżeli zapewniony jest obiekt kryty. Tylko jak ma być zapewniony?
Trzeba za niego zapłacić, za gotowość, bo przecież ktoś nie wywali z niego ludzi po telefonie od nas, że chcemy skorzystać.
A chcesz opowiadać przed nami (tymi przyjezdnymi, ale i pewnie tymi z W-wy też) za swój pomysł jak pogoda uniemożliwi nam grę na dworze i impreza się nie odbędzie, przynajmniej tenisowo? W takiej sytuacji refundujesz koszty przyjazdu? Bo jak pójdziemy zamiast na korty do knajpy, pogadać, to już bez przesady, tam rachunek każdy uiści za siebie.
To proste pytanie Wojtek, bo pomysły można mieć, ale trzeba mieć na nie pokrycie ...

Co do radaru, ja przywoziłem na TF do Wrocławia. Kumpel go raczej nie popsuł, leży u niego i się kurzy, więc pewnie nie będzie problemu bym go dostał. Ale jest radar forumowy więc kombinujcie. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TF +45 2016

Ależ Vidziu, oczywistości prawisz, każdy zdaje sobie sprawę z ewentualnych konsekwencji wyboru obiektu pod chmurką. Ja bym zaryzykował, ale zapewne ze względu na wybraną (kwietniową) datę, może to być nie najlepszy pomysł z uwagi na przeciętne dla tej pory roku warunki pogodowe. Z kolei biorąc pod uwagę wrześniowego TF-a, ryzyko deszczowego dnia jest znacznie mniejsze, wrześnie zwykle bywają ładne (przykłady: TF 2013 i 2014) i tu bym forsował zagranie na obiekcie otwartym.

I jeszcze raz mówię NIE dwóm drabinkom, jak mam ostrzyć zęby na turniejowy rewanż z forumowym drwalem?! :twisted:
8:7 40:15
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

Korty klepnięte:
WTS Orzeł
23 kwietnia br.
5 sztuk od godz. 13
7 sztuk od godz. 14

Co do wrześniowego TF-a - lepszym pomysłem byłaby organizacja turnieju w ostatni weekend sierpnia, łatwiej o korty. We wrześniu, jak już szkółki zaczną działać trudniej będzie się dogadać z klubami.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”