Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: TF +45 2016

wwojtek pisze:......jak mam ostrzyć zęby na turniejowy rewanż z forumowym drwalem?! :twisted:
Dorośnij. rotfl
Yonex fan
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Lechu67 pisze:
wwojtek pisze:......jak mam ostrzyć zęby na turniejowy rewanż z forumowym drwalem?! :twisted:
Dorośnij. rotfl
On jeszcze nie wie, że chodzi o pogoń za króliczkiem, a nie o dopadnięcie króliczka. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

wwojtek pisze:......jak mam ostrzyć zęby na turniejowy rewanż z forumowym drwalem?! :twisted:
Nie ma kwestii, drwal rąbie w open...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

I obie kategorie wygrają dziadki. :)
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

hohvar pisze:
wwojtek pisze:......jak mam ostrzyć zęby na turniejowy rewanż z forumowym drwalem?! :twisted:
Nie ma kwestii, drwal rąbie w open...
Ja tak tylko wywiadowczo się zapisałem, żeby nakłonić do open, ale widzę że podziałało wręcz przeciwnie, same dziadki na liście, tylko Jakuboto się czuje młodo. :D
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

TomPL pisze:
hohvar pisze:
wwojtek pisze:......jak mam ostrzyć zęby na turniejowy rewanż z forumowym drwalem?! :twisted:
Nie ma kwestii, drwal rąbie w open...
Ja tak tylko wywiadowczo się zapisałem, żeby nakłonić do open, ale widzę że podziałało wręcz przeciwnie, same dziadki na liście, tylko Jakuboto się czuje młodo. :D
Jak tak dalej pójdzie to zagramy razem od razu w finale open rotfl . Zajmę zaszczytne drugie miejsce i pójdę grać do pocieszki :twisted: .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

Jakuboto pisze: Jak tak dalej pójdzie to zagramy razem od razu w finale open rotfl . Zajmę zaszczytne drugie miejsce i pójdę grać do pocieszki :twisted: .
.... gdzie poczekasz parę godzin, zanim starcy skończą I rundę. rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

Na razie to i w jednej i w drugiej kategorii dzikie tłumy. Jak tak dalej pójdzie to drugi obiekt trzeba będzie załatwiać. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TF +45 2016

htb pisze:Na razie to i w jednej i w drugiej kategorii dzikie tłumy. Jak tak dalej pójdzie to drugi obiekt trzeba będzie załatwiać. :)
Mam nieodparte wrażenie, że to między innymi wskutek majstrowania przy kategoriach wiekowych...
8:7 40:15
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TF +45 2016

wwojtek pisze:
htb pisze:Na razie to i w jednej i w drugiej kategorii dzikie tłumy. Jak tak dalej pójdzie to drugi obiekt trzeba będzie załatwiać. :)
Mam nieodparte wrażenie, że to między innymi wskutek majstrowania przy kategoriach wiekowych...
Nie sądzę. Poczekajmy ilu chętnych będzie na tydzień przed TF. Jestem pewien, że sporo. Z drugiej strony spójrz ilu chętnych zapisało się do +40 / 45. Też chyba to o czymś świadczy.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

Na tydzień przed to się ludzie wykruszają :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Jakuboto pisze:Na tydzień przed to się ludzie wykruszają :P.
Już sobie "legendę" budujesz żeby się wycofać? :twisted:
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

Ale dobrze gada, wykruszają się, na ostatnią chwilę to tylko andre mógł się jeszcze dopisać. ;) Trzeba się zacząć zastanawiać, czy robić 2 turnieje po 8 osób, czy jeden większy na 16. I kto będzie dopłacał organizatorom, bo z wpisowego nie starczy...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF +45 2016

TomPL pisze:Ale dobrze gada, wykruszają się, na ostatnią chwilę to tylko andre mógł się jeszcze dopisać. ;) Trzeba się zacząć zastanawiać, czy robić 2 turnieje po 8 osób, czy jeden większy na 16. I kto będzie dopłacał organizatorom, bo z wpisowego nie starczy...
Tu się nie ma nad czym zastanawiać, drabinka na 8 osób nie ma absolutnie sensu. Zresztą i tak zdecydowana większość jest i pewnie będzie się mieścić w grupie starszaków - my przecież też. A to, że starszaki leją małolaty...to już problem młodziaków :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

scudetto pisze:drabinka na 8 osób nie ma absolutnie sensu
Drabinka na osiem osób może i nie, ale można pograć w grupach i wtedy dwie kategorie po osiem osób to idealny układ (w każdej kategorii dwie grupy po czterech graczy, a później faza finałowa), w którym każdy zagra po pięć meczów/setów. Tylko w takim układzie trzeba zmienić liczbę zarezerwowanych kortów, siedem to za dużo, czekałaby Was gra praktycznie bez odpoczynku, a te 15-20 minut odsapnięcia pomiędzy meczami przydałoby się.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: TF +45 2016

Popieram pomysł JCz dotyczący rozgrywek w grupach jak za pierwszych TF-ów.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Gra w grupach w takim układzie też jest OK. Wychodzi po 2-óch na 1/2 finału. A w zależności od ilości kortów i czasu 2-óch odpadających może zagrać mikropocieszkę. :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: TF +45 2016

Tyle grania brzmi wyśmienicie... gdyby jeszcze był jakiś news o radarze. :wink:
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Animal pisze:Tyle grania brzmi wyśmienicie... gdyby jeszcze był jakiś news o radarze. :wink:
Dzwonisz do drogówki i tam Ci wszystko powiedzą, gratis ;)

Tylko gdybyś chciał w praktyce sprawdzić to w zależności od warunków testowych może być ciut drogo :P
I raczej się na testy umawiaj poza terenem zabudowanym. W terenie zabudowanym jak zdrowo pociągniesz z jedynki to w dowód uznania na pamiątkę pewien plastik ze zdjęciem zabierają ;)
Potem oddadzą, tak za trzy miesiące. Chłopaki zwyczajnie chcą pokazać kolegom jakiego gieroja spotkali, a kolegów sporo więc to trwa ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

JCz pisze:
scudetto pisze:drabinka na 8 osób nie ma absolutnie sensu
Drabinka na osiem osób może i nie, ale można pograć w grupach i wtedy dwie kategorie po osiem osób to idealny układ (w każdej kategorii dwie grupy po czterech graczy, a później faza finałowa), w którym każdy zagra po pięć meczów/setów. Tylko w takim układzie trzeba zmienić liczbę zarezerwowanych kortów, siedem to za dużo, czekałaby Was gra praktycznie bez odpoczynku, a te 15-20 minut odsapnięcia pomiędzy meczami przydałoby się.
I to was kręci? Po 5 meczów każdy? Popadamy jak muchy, niezależnie od kategorii (to po co ten podział właściwie?) i nie będzie czasu nawet żeby zjeść kanapkę a o debelkach towarzyskich zapomnijcie. No chyba że mecze będą do 4-ch wygranych gemów (RoTTeN się ucieszy, bo ma w tym doswiadczenie :] )... Jestem zdecydowanie przeciw graniu w grupach.

A co do liczby kortów to przy zapowiadającej się frekwencji około 20 osób spokojnie wystarczy 6 - będzie mniej do dopłacania do wpisowego :)

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”