Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF +45 2016

Sądzą, że jeśli w odszczepieńcach będzie akurat 8 osób to będą się katować w grupach, bo widać dużą determinację w tym kierunku. Ich sprawa, ich zdrowie, tylko trzeba będzie zapewnić R-kę żeby czekała pod kortami... :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF +45 2016

TomPL pisze:Sądzą, że jeśli w odszczepieńcach będzie akurat 8 osób to będą się katować w grupach, bo widać dużą determinację w tym kierunku. Ich sprawa, ich zdrowie, tylko trzeba będzie zapewnić R-kę żeby czekała pod kortami... :D
Od razu najlepiej Leśną Górę powiadomić, że mogą mieć pacjentów :D . Ale dobrze, że w końcu ktoś to ubrał we właściwe słowo... ODSZCZEPIEŃCY :twisted:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF +45 2016

To coś jak w sprawach wiary są różne odłamy mniej lub bardziej radykalne :P.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

scudetto pisze:
TomPL pisze:Sądzą, że jeśli w odszczepieńcach będzie akurat 8 osób to będą się katować w grupach, bo widać dużą determinację w tym kierunku. Ich sprawa, ich zdrowie, tylko trzeba będzie zapewnić R-kę żeby czekała pod kortami... :D
Od razu najlepiej Leśną Górę powiadomić, że mogą mieć pacjentów :D . Ale dobrze, że w końcu ktoś to ubrał we właściwe słowo... ODSZCZEPIEŃCY :twisted:
Gorszy sort TenisNet rotfl . Chyba T-shirt sobie zamówię. :wink:
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF +45 2016

hohvar pisze:
scudetto pisze:
TomPL pisze:Sądzą, że jeśli w odszczepieńcach będzie akurat 8 osób to będą się katować w grupach, bo widać dużą determinację w tym kierunku. Ich sprawa, ich zdrowie, tylko trzeba będzie zapewnić R-kę żeby czekała pod kortami... :D
Od razu najlepiej Leśną Górę powiadomić, że mogą mieć pacjentów :D . Ale dobrze, że w końcu ktoś to ubrał we właściwe słowo... ODSZCZEPIEŃCY. :twisted:
Gorszy sort TenisNet rotfl . Chyba T-shirt sobie zamówię. :wink:
Eeeejże, wyzywasz nas od lepszego sortu? (:] Żeby nie było niedomówień, zamów koszulkę z napisem ODSZCZEPIEŃCY. :]
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

Vivid pisze:Myślę, że trochę ta impreza za wcześnie, maj był lepszy ...
Poza tym jednak zdecydowanie za późno ogłoszono termin.
:::gd:::

Dokładnie, mamy w pracy niezły ubaw, nasz największy dostawca wybudował najnowocześniejszy w Europie magazyn, towar przyjeżdża z 2 tygodniowym opóźnieniem, rotfl loda tylko jeszcze klientom nie robimy. Jeszcze z tydzień później byłoby to ogłoszenie i nie mógłbym pojechać.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

PitS pisze: loda tylko jeszcze klientom nie robimy.
Nie chwal dnia przed zachodem słońca ... :P

Tak patrzyłem teraz na Simona, cholera, i z postury i ciut z gry mi PitS-a przypomina. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: TF +45 2016

Mam takie swoje stare zdjęcie na którym przypomina.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

PitS pisze:Mam takie swoje stare zdjęcie na którym przypomina.
Mnie swego czasu w Niemczech, i nie tylko, z Kieferem mylili. Zapoznałem się z jego danymi, niemiecki znam biegle, ... trochę autografów rozdałem. rotfl
A mam kumpla, trenera MKT, bardzo podobnego do Guilermo Corii. Jak mu się nie chce strzyc i zapuści włosy, ma tak samo czarne jak Coria, to wręcz jest identyczny. Postura i wzrost też się zgadzają.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF +45 2016

W Olsztynie gra, całkiem nieźle, sobowtór Dżokovicia. Zdjęcia sobie robią...
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: TF +45 2016

Inny kumpel jest nawet do Samprasa całkiem podobny, wzrosty chyba nawet ten sam, też ma greckie korzenie. ;)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”