Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

kolt pisze:Fajny film. Mam wrażenie czy ktoś wywołał aut przy piłce w linie w 48s filmu? ;)
To tylko wrażenie, na oryginale dokładnie widać, że był aut.
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:To prawda. Ale 3/4 nagranego materiału to były uderzenia w siatkę lub aut bez żadnej wymiany...
Bo tak nagrywałeś, trzeba było z ukrycia to nie byłoby dodatkowej spinki. :) I wszystko wyglądało by jak relacja z RG. rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:
scudetto pisze:Dobra, minęło dużo czasu więc się zapytowywuję:
Gdzie filmy? :twisted:
Filmy u mnie i ew. u Pits'a. Logi chyba nic nie nagrywał? :wink:
Przeglądałem i jest problem, bo i mało materiału (no nie było czasu, żeby z kamerą latać!) i bida z nędzą pod względem sportowym. Najczęstsze ujęcia to: "bach - serwis w siatkę" i "bach - return w siatkę" ew. "łup - return w aut". Tego nie da się przecież w highlightsach oglądać. (:] Najlepsze są ujęcia pozasportowe, ale mało ich i na dodatek nie wiadomo, czy aktorzy nie upomną się o autoryzację albo wystrzelą z pozwem sądowym. :]
Przemyślę sprawę przy kawie...
Jest kłopot, Agata wiedziała że będzie żałoba i nagrała wszystko w B/W, do tego moja kamera coś traci ostrość (albo to nikczemne oświetlenie) i 2/3 zdjęć było nieostre i to samo z filmami. Jest może fragmencik Rottena i 1 serwis ZG. Mojej gry najwięcej bo chyba ze 40sek.

https://www.youtube.com/watch?v=tZYUPa5Ru0E
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Hmm, wnioski są jasne - Piotrowi69 trzeba na urodziny kupić rękawy a`la Raonic i będzie komplet. :-)
I nie dostrzegłem poprawnego zarządzania piłkami, a to już zniewaga! ;-)
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Jakie zarządzanie, gdy tylko 2 piłki na korcie? Czym tu, panie, zarządzać...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:Jakie zarządzanie, gdy tylko 2 piłki na korcie? Czym tu, panie, zarządzać...
Podczas debelka mieliśmy dużo, naprawdę dużo piłek. Oj było czym zarządzać, momentami sami nie wiedzieliśmy iloma piłkami gramy rotfl.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Oooooooooooo! Zarządzanie podczas debelka to jest dopiero piękny temat! A gdy na dodatek na sąsiednim korcie też grają debelka... ;)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Tak mi się przypomniało - był radar?
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:Tak mi się przypomniało - był radar?


Był, w Twoim przypadku w Łomiankach... :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Możliwe, hohvar jechał 140 to mogłem nie zauważyć. ;)
A na Podskarbińskiej był?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:Tak mi się przypomniało - był radar?
Może i był, ale Basic trzymał w bagażniku :wink:. Chyba że miał problem z wymianą baterii :D.
Polubiłem czerwone badziewie...
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

No właśnie! Teraz mnie olśniło! Gdzie był radar? Basic - oczekujemy na wyjaśnienia.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:
TomPL pisze:Tak mi się przypomniało - był radar?
Może i był, ale Basic trzymał w bagażniku :wink:. Chyba że miał problem z wymianą baterii :D.
Bał się, że jak dokonamy oficjalnego pomiaru to dostanie odznakę oficjalnego ... zawalikortu. :)
Scudi to się tak dopytuje bo chyba On dzierży dumnie tytuł z wynikiem 98 czy 97 km/h? Liczył na detronizację? :P
Scudi, Wrocław nie Wrocław, pamiętamy. :twisted:

TomPL-a to ubiję za ten film. :P
Czas: 3:20 - teraz mi Hohvar będzie truł jaka to ze mnie menda i jak Go paskudnie skrótami ganiałem, ma dowód w postaci materiału wideo. :twisted:
Dobrze, że mnie nie widać. rotfl
I tylko wspomnę żeby dobrze się przyjrzeć :twisted: , to Keicam bił brawo. :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:
TomPL pisze:Tak mi się przypomniało - był radar?
Może i był, ale Basic trzymał w bagażniku :wink:. Chyba że miał problem z wymianą baterii :D.
Oczywiście, że był. Dwa razy mówiłem na miejscu ludkom, że jak coś ta mam radar ze sobą. Zero, ZERO zainteresowania to dalej leżał w samochodzie :tired: .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Vivid pisze:TomPL-a to ubiję za ten film. :P
Czas: 3:20 - teraz mi Hohvar będzie truł jaka to ze mnie menda i jak Go paskudnie skrótami ganiałem, ma dowód w postaci materiału wideo. :twisted:
Dobrze, że mnie nie widać. rotfl
Wstrzymaj gniew, schowaj oręż i śpij spokojnie - to nie twój skrót, to S&V. :]
A za skróty to ja cię następnym razem ubiję, jak będziesz mi takie straszne grał!
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Basic pisze:
scudetto pisze:
TomPL pisze:Tak mi się przypomniało - był radar?
Może i był, ale Basic trzymał w bagażniku :wink:. Chyba że miał problem z wymianą baterii :D.
Oczywiście, że był. Dwa razy mówiłem na miejscu ludkom, że jak coś ta mam radar ze sobą. Zero, ZERO zainteresowania to dalej leżał w samochodzie :tired: .
Bo ten radar to tylko Animala interesował, a skoro się wycofał to po co psuć baterie :].

Vidziu tyle to miał kto inny, ale się poprawił :D. Moja petarda to chyba 109 czy coś ;-P. Się nie poprawiłem rotfl.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Od TF-a minęły 2 tygodnie, a ja się dopiero ogarnąłem by kilka słów napisać. :wink:

Na początek ogromne podziękowania za odwagę i determinację dla Lecha67, który wziął na swoje barki ciężar odpowiedzialności, który po męsku podjął decyzję. Takim człowiekiem był zwykle JCz, w taką rolę wcielił się we Wrocławiu hokej i uważam, że to jedyny sposób by zorganizować turniej - musi być jedna osoba - organizator, który po wysłuchaniu dyskusji "walnie pięścią w stół" i podejmie decyzję. Ostateczną i niepodważalną. Demokratyczne sejmiki nie zdają tu egzaminu i mogą być traktowane jedynie jako "wysłuchanie społeczne". ;)

Oczywiście organizator powinien mieć współpracowników i tu wielkie dzięki dla JCz za załatwienie kortów, dla Claptona za ogarnianie spraw na miejscu oraz dla Vivida za wsparcie eksperckie. :wink: :::gd:::

To był mój czwarty TF i dotychczas za każdym razem notowałem postęp. Ćwierćfinał pocieszki, półfinał pocieszki, mistrzostwo pocieszki. Tym razem miałem zamiar w końcu przejść 1. rundę, ale...
keicam pisze:(...) mam przeczucie że niezależnie od wyboru zasad... RotteN w pierwszej rundzie trafi na Miśka13. :wink:
Misiek13 5:9
No właśnie... Misiek13 przez pół roku zrobił bardzo duży postęp. Widać było ogromną pewność siebie. :::gd::: Dopiero gdy wyszedł na 5-gemowe prowadzenie, nieco spuścił z tonu i popełnił trochę błędów, które dały mi 3 gemy. Świetna, pewna gra. :wink: :::gd::: Niewiele brakowało przecież by ograł samego Wielkiego Komtura. :D

Tak więc znów walczę w pocieszce. Tam czekał...
keicam 6:1.
keicam pisze:(...) Żądza zemsty na członku rodziny za "niefortunne" losowanie w drabince głównej oraz moja jakaś kompletna zapaść spowodowała że po kilkunastu minutach zrobiło się 0:4. (...)
Nie "żądza zemsty" tylko "próba rehabilitacji" i nie za mecz z Miśkiem tylko za nasz mecz sprzed dwóch lat (sparing w Olsztynie na Jednakniepasym Open :D ). Zlałeś mnie wtedy 1:6, a jedynego gema ugrałem rzutem na taśmę przy 0:5. :wink: Teraz, głównie dlatego, że miałeś problemy z poruszaniem się, jest remis.

PitS 6:0
U PitSa była podobna sytuacja jak u keicama - problemy z kręgosłupem, a w wyniku tego słabsze poruszanie się po korcie. Kiedyś, na początku mojej gry w tenisa, przegrałem kilka meczów, z powodu zbytniej empatii dla kontuzjowanego rywala. Teraz, gdy widzę jakiś problem z drugiej strony siatki, automatycznie staram się go wykorzystać. Budzi się we mnie taki bezlitosny drapieżnik. Stąd w obydwu meczach moja bardzo częsta gra kątowa i skróty.

Driver 6:2
To osobna historia. :wink:

scudetto 2:1 (krecz scudetto)
Ku mojemu zdziwieniu również u Scudetto zauważyłem drobną trudność z dynamicznym poruszaniem się. Nie wiedziałem, że mój rywal podkręcił kostkę w meczu z Olą. Znowu starałem się grać regularnie i na boki, urozmaicając to skrótami. Po jednym z bolesnych doślizgów scudetto stwierdził, że nie warto ryzykować pogłębienia kontuzji i tak oto drugi raz z rzędu zostałem Małym Księciem. :]

RoTTeN/scudetto vs Basic/htb 3:0 (6:0 6:1 6:3)
Scudetto po prostu mnie zadziwił. Ja byłem na etapie, że scudi nienawidzi grać debla i nie zauważyłem we wpisach na forum, że to już całkowicie nieaktualne. Rozumieliśmy się bez słów. Scudetto był zawsze tam, gdzie się spodziewałem, że będzie. Grał bardzo efektywny wolej i prezentował bardzo dużą regularność z głębi kortu. Pozostało mi tylko zbytnio mu nie przeszkadzać. :wink: Basic, htb, dzięki za grę! :::gd::: Niestety dla Was, z takim scudim nie mieliście szans. :wink: :D

Gratuluję naszemu niepodzielnie panującemu Wielkiemu Krzyżackiemu Komturowi. TomPL drogę miał wyboistą od pierwszego meczu. Czoło raz po raz się mu perliło, oczy mgłą się zasnuwały, płuca tchu ująć nie były w mocy, lecz On wytrwale złe chwile przetrzymał i koniec końców gloryją i sławą się okrył! Chwała Ci! Niech żyje! :::thq^2:::

Brawa również dla Vivida za finał. :::gd::: Coś mi tu nie gra z tym "jestem gruby i leniwy"... :D

Dziękuję wszystkim za świetną atmosferę i do następnego razu!
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Brawo Mały Książe!
Będziesz musiał kiedyś napisać "Słownik wyrażeń RoTTeNowych i bliskoznacznych", koniecznie z etymologicznymi objaśnieniami. ;)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

RoTTeN pisze:
Na początek ogromne podziękowania za odwagę i determinację dla Lecha67, który wziął na swoje barki ciężar odpowiedzialności, który po męsku podjął decyzję. Takim człowiekiem był zwykle JCz, w taką rolę wcielił się we Wrocławiu hokej i uważam, że to jedyny sposób by zorganizować turniej - musi być jedna osoba - organizator, który po wysłuchaniu dyskusji "walnie pięścią w stół" i podejmie decyzję. Ostateczną i niepodważalną. Demokratyczne sejmiki nie zdają tu egzaminu i mogą być traktowane jedynie jako "wysłuchanie społeczne". ;)
Mów mi druhu!

Co do tego kręgosłupa, to nie była przyczyna mojej tak wysokiej porażki. Jak mnie nie boli to jestem zaniepokojny, bo albo śnię i zaraz z zza rogu objawi się nimfa której imię nieopatrznie wypowiem przez sen, albo najzwyczajniej nie żyję. Po prostu nie miałem pomysłu z której strony Cię ugryźć. Widać to ogranie i pewność uderzeń i to się przekłada na punkty. A żeby ci było jeszcze lepiej, to to był mój najlepszy mecz w tym turnieju.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
RoTTeN
Weteran
Weteran
Posty: 1765
Rejestracja: 14 paź 2012, 10:05
Lokalizacja: Miasteczko
Kontakt: Strona WWW

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Dziękuję, Panowie. Miło mi. ;)
„Gdy cię mają wieszać, poproś o wodę.
Nie wiadomo, co się zdarzy, zanim przyniosą.”
-
Vesemir

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”