Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

keicam pisze:
Gary pisze:
keicam pisze:
Gary pisze:
scudetto pisze: Racja hohvara , wszak oglądałem...
Poziom wysoooooki, połowę przespałem :wink:.
Czułbym się jak w wodzie ryba,
Umiem zagrać wyżej (chyba) rotfl
Pół metra do poszycia graczom zostawało,
dla jednych jest to dużo,
dla innych- strasznie mało! (:]
Metra pół? Dla mnie jak mila
Wszak mam wysokiego "skilla". :wink: :wink: :wink:
Jestem zwolennikiem założenia tego,
że w życiu lepiej jest mieć "wysokiego" ;)
Śmiejcie się, śmiejcie, do woli,
jak przyjdzie Daroos to Was opitoli. :)

UWAGA!!!
Pokwitowano odbiór aktualnego RWTF, to teraz 7 dni na publikację. rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Basic pisze:Tak, pierwsze rundy od 2:2. 1/2F i Finał od 0:0 do 9.
Pocieszka 0:0 do 6.
To czemu Tom pisze coś o TB?
TomPL pisze:Nawet w super-finale z Vidziem uciekł mi chyba na 0:4 (w pierwszym TB)
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Gary pisze:
Basic pisze:Tak, pierwsze rundy od 2:2. 1/2F i Finał od 0:0 do 9.
Pocieszka 0:0 do 6.
To czemu Tom pisze coś o TB?
TomPL pisze:Nawet w super-finale z Vidziem uciekł mi chyba na 0:4 (w pierwszym TB)
Nie słuchaj Go, znowu coś bredzi, Jego w ogóle nie było w tym Finale :wink: .

To czas na podsumowanie gry na TF-ie :) .

Mój TF można podsumować do trzech razy lewa albo parafrazując inny cytat. Lewa jego (w tym wypadku Jej :) ), lewa jego, lewa jego mać rotfl .

Pierwsza runda, to AS01 czyli córka S&V. Drobna kruszyna, ale przywalić to potrafi :::gd::: . W sumie to kompletnie nie wiedziałem na jaką grę się nastawić no bo z jednej strony dziewczyna gra w klubie więc technikę ma, to nie ma zmiłuj gram swoje, z drugiej taka drobna dziewczynka więc trochę głupio, żeby grać całkiem swoją grę, ale jakiekolwiek odpuszczanie mogłoby się skończyć kiepsko dla mnie. Nawet konsultacje były w tej sprawie.
No i jeszcze przecież Młoda słucha więc oaza musiała być na najwyższym poziomie. :) .
Jeszcze przed grą Vivid mówi do Taty Oli kolejne pomówienia, że ja na korcie potrafię być niespokojny i porzucać rakietami, na to Tata Oli, że spokojnie, że Ola też potrafi dać czadu na korcie :) . Vivid już komentarz, czyli że też rzuca rakietami? :) S&V stwierdził, że nie, ale Młoda przyzwyczajona bo Tatuś czasami rzuci mięsem na korcie rotfl :) Od razu mi ulżyło bo jakby coś, to mały bufor bezpieczeństwa miałem :D .

Na szczęście na rozgrzewce cały dylemat jak grać poszedł się spacerować :) . Ola gra lewą ręką, bardzo fajnie kręciła z Fh na małe kara, nadgarstek luźno pracował, piłka miała spory odskok więc już moje pierwsze zdziwienie, że oho będzie ciekawie. Później na całym korcie zaczęła ostro konkretnie walić w piłkę z lewej i prawej strony więc miałem już tylko jedną myśl. Nie ma zmiłuj, gram swój normalny tenis bo inaczej oklep mnie czeka, w sumie to na dobre mi wyszło. Pierwsze gemy to miałem wrażenie, że to ja mam większego hebla niż Ola. Serwis mnie ratował w wielu sytuacjach bo gdyby nie on mogłoby być ciężko. Młoda fajnie biega na boki, gorzej przód tył gdyż albo wtedy wpada na piłę za bardzo albo spóźniona. Za do dobrze Jej wychodzą głębokie balonowe topspiny, Gary mógłby się uczyć bo u niego to prostu leci taki latawiec w górę i tyle... u Oli piłka dostaje wysokiego kozła od rotacji i gdybym był wzrostu Garego, to kilka razy były lob udany :D . Zresztą Daroos też kilka razy był w opałach przy balonach Oli w pocieszcze :D .

Później kilka zagrań Oli nie wyszło i trochę jakby uszło z niej powietrze i udało się odskoczyć i utrzymać przewagę do końca. Dziękuję za grę.

Druga runda Wwojtek czyli znowu leworęczny gracz. Jak pisał Wwojtek jeszcze nie graliśmy ze sobą więc fajnie zagrać ponownie z kimś nowym. Pamiętam jak na poprzednim TF grał ofensywnie z TomPl więc na taki mecz się nastawiałem, ale Scudi zdał mi relację, że Wwojtek wcale tak z nim przed chwilą nie grał więc ciekawe jak będzie tym razem.
Wojtek ze mną również grał na przetrzymanie, czekanie na błędy jedyne czasami atakując a mi to akurat w tym momencie pasowało, dopasowałem się do Jego gry i starałem się mało psuć i powoli wypracować sobie przewagę w akcji. Udało się w połowie meczu odskoczyć i utrzymać przewagę do końca :). Tak swoją drogą jakby mi ktoś powiedział jakieś 2-3 lata temu, że będę w stanie grać bardziej cierpliwie to bym wyśmiał rotfl .

Kolejny mecz TomPL, znowu lewa ręka, lewa jego mać rotfl . Tutaj nie mogło być mowy o żadnym zaskoczeniu, każdy widzi jak TomPl gra, do tego rok temu mieliśmy okazję zagrać, wtedy udało się wygrać, tym razem dostałem baty. Początek meczu realizowałem swoją taktykę, skutecznie spychałem Toma to defensywy... aż w pewnym momencie po prostu nagle przestałem grać. Nie wiem z czego to wynikało, chyba za bardzo poluzowałem grę w momencie jak TomPl zaczął raz po raz głośno mówić, że "Nie, dzisiaj już nic z tego nie będzie" "Dzisiaj nic nie gram, nic nie wychodzi" .
Teraz już wiem, że to było tylko puste gadanie, taka taktyka na wybicia rywala. Skubaniec mnie dogonił, później przegonił i tyle już ugrałem :/ .
Nie wierzcie Tomowi w to co mówi na korcie, to kombinator jeden rotfl :wink: . W dodatku przed meczem chciał mnie jeszcze upić proponując co nie co % rotfl .

Gratuluję udanego rewanżu i późniejszej wygranej z Vivid'em. :::gd::: Trzeba zagrać kolejny raz :D .

Później jeszcze krótki setowy sparing z S7VB o którym pisałem w poprzednim poście stronę albo dwie temu i na koniec długi debelek z HtB (następny leworęczny :D ) przeciwko RoTTeN i Scudi też opisany :D .

Jeszcze raz dzięki wszystkim za fajne dobre towarzystwo i oby do następnego. Pytanie tylko czy na Orle i czy to będzie kolejny TF czy po prostu nazwa się zmieni :D .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Basic pisze: Pytanie tylko czy na Orle i czy to będzie kolejny TF czy po prostu nazwa się zmieni :D .
Odbędzie się pod nazwą "zlot starców" więc sory, nie łapiesz się gówniarzu rotfl :wink: .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Poczytałem i jednak potwierdziła się moja opinia o stanie kortów. Gratulacje dla zwycięzcy!
Vivid w finale? Ktoś mu powiedział, że jak nie wygra odpowiednio wielu spotkań to nici z jedzenia?
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Przez to granie, poza ciastem, nic nie zjadłem. :/
I to jest k.... skandal!!! :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Basic pisze:
Gary pisze:
Basic pisze:Tak, pierwsze rundy od 2:2. 1/2F i Finał od 0:0 do 9.
Pocieszka 0:0 do 6.
To czemu Tom pisze coś o TB?
TomPL pisze:Nawet w super-finale z Vidziem uciekł mi chyba na 0:4 (w pierwszym TB)
Nie słuchaj Go, znowu coś bredzi, Jego w ogóle nie było w tym Finale :wink: .
Nic nie bredzi, słanialiśmy się już na nogach więc ten Super Puchar potraktowaliśmy lajtowo i zagraliśmy od 7:7, tiebreaki. Nikt nie zauważył, bo graliśmy jakby faktycznie było za nami już 14 gemów. :]
Basic pisze:Nie wierzcie Tomowi w to co mówi na korcie, to kombinator jeden rotfl :wink: . W dodatku przed meczem chciał mnie jeszcze upić proponując co nie co % rotfl .
To ja z dobrego serca zaproponowałem mu najlepsze ciemne piwo jakie mieli w barze, a on wszędzie podstęp wietrzy! Ech... a sam wciągał nie wiadomo co... :?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Dobra, minęło dużo czasu więc się zapytowywuję:

Gdzie filmy? :twisted:
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:Dobra, minęło dużo czasu więc się zapytowywuję:

Gdzie filmy? :twisted:
Najwięcej to chyba w Bollywood. :D
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

keicam pisze:
scudetto pisze:Dobra, minęło dużo czasu więc się zapytowywuję:

Gdzie filmy? :twisted:
Najwięcej to chyba w Bollywood. :D
Chyba w branży z 3-ema "X". ;)
Czytałem kiedyś w Playboyu, że oni walą (hm ... :)) po 10.000 produkcji rocznie w tej ich jakiejś dolinie w Kalifornii. O_O
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

scudetto pisze:Dobra, minęło dużo czasu więc się zapytowywuję:
Gdzie filmy? :twisted:
Filmy u mnie i ew. u Pits'a. Logi chyba nic nie nagrywał? :wink:
Przeglądałem i jest problem, bo i mało materiału (no nie było czasu, żeby z kamerą latać!) i bida z nędzą pod względem sportowym. Najczęstsze ujęcia to: "bach - serwis w siatkę" i "bach - return w siatkę" ew. "łup - return w aut". Tego nie da się przecież w highlightsach oglądać. (:] Najlepsze są ujęcia pozasportowe, ale mało ich i na dodatek nie wiadomo, czy aktorzy nie upomną się o autoryzację albo wystrzelą z pozwem sądowym. :]
Przemyślę sprawę przy kawie...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

No tak, czyli walą serwisy jak Roddicki, a returnują jak paralityki. :)
I jak tu TomPL ma Oscara zdobyć? :P
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:
Basic pisze:Nie wierzcie Tomowi w to co mówi na korcie, to kombinator jeden rotfl :wink: . W dodatku przed meczem chciał mnie jeszcze upić proponując co nie co % rotfl .
To ja z dobrego serca zaproponowałem mu najlepsze ciemne piwo jakie mieli w barze, a on wszędzie podstęp wietrzy! Ech... a sam wciągał nie wiadomo co... :?
No przecież żartuję :) . Trzeba przyznać Tomowi, że dobrze wybrał. Ja nie jestem jakimś specjalnym smakoszem piwa, ale te ciemne, którym mnie poczęstował było całkiem całkiem :::gd::: . :)
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

No dobra, zaryzykuję, Oscara nie będzie, ale po trzeciej kawie zdecydowałem się opublikować. Oglądać koniecznie z dźwiękiem ;)

Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:Oglądać koniecznie z dźwiękiem ;)
Tak straszyłeś, że czekałem na jakieś ekscesy, a tu lipa - wszystko wykasowane rotfl . Nikt teraz nie uwierzy, że brzydko mówiłem/krzyczałem/wyrażałem emocje :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Ależ ja nie tym straszyłem! Poziomem sportowym straszyłem :D
kolt
Weteran
Weteran
Posty: 1990
Rejestracja: 23 mar 2012, 16:48
Lokalizacja: Szczecin

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

Fajny film. Mam wrażenie czy ktoś wywołał aut przy piłce w linie w 48s filmu? ;)
Biomimetic 500 Tour + Dunlop Black Widow

NTRP: 3 (przy bh lewa stopa w lewo podczas przygotowania)
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:Ależ ja nie tym straszyłem! Poziomem sportowym straszyłem :D
Eeeeetam, każdy gra jak potrafi. To i tak lepiej niż wymądrzać się na temat gry z poziomu klawiatury :] .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

To prawda. Ale 3/4 nagranego materiału to były uderzenia w siatkę lub aut bez żadnej wymiany...
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Turniej Forumowiczów 2016 ED I

TomPL pisze:To prawda. Ale 3/4 nagranego materiału to były uderzenia w siatkę lub aut bez żadnej wymiany...
Bo wszyscy byli spięci nową formułą :] . U większości pierwszy mecz to był już ćwierćfinał kategorii rotfl .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”