Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2016

Termin: 16.01.2016 (sobota).
Lokalizacja: Warszawa, WTS Orzeł, ul. Podskarbińska 14
Czas rozgrywania turnieju: godz. 13-19
Ilość kortów: 3, pod namiotami, clay
Piłki: Zapewnione przez organizatora
Jedzenie: Bar przekąskowy na miejscu lub Karczma na przeciwko
Wpisowe: tba (się okaże)
Sernik: Nie będzie.

Spotykamy się o godzinie 12:30. Odbędzie się losowanie: gramy w grupach eliminacyjnych po 4 osoby, w grupie 3 mecze w konfiguracji każdy-z- każdym. Po eliminacjach powstaną grupy finałowe - szczegóły są zależne od ilości uczestników i zostaną ustalone na miejscu.

Lista uczestników tutaj - prosimy zapisywać się pisząc PW do moderatora wyczesany.

Nowi uczestnicy (pierwszy udział w TF-ie) proszeni są o podawanie numeru kontaktowego (najlepiej komórka). Pozostali tylko jeżeli zmienili numer.
Zgłoszenia potwierdzimy PM-em zwrotnym a uczestnik pojawi się na liście uczestników.

Zapraszamy!
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Witam.

W trakcie dzisiejszego TF II 2015, wielu z nas wspominało, iż czas również pomyśleć o naszym Deblowym TF 2016.
Rozmawiałem na ten temat z JCz, który obiecał pomoc w znalezieniu optymalnego miejsca oraz negocjacjach cenowych z właścicielami obiektów w Warszawie. Zima może być sroga, Indianie już drugi rok zbierają chrust, :wink: zatem komfort termiczny obiektu jest bardzo ważny. Nie jest wykluczone, że turniej ten rozegrany by również został na kortach Orła w Warszawie.

Pozostaje ustalenie terminu, w którym turniej nasz chcemy rozegrać. Czy to będzie połowa grudnia czy też styczeń?

Zakładam ten temat abyśmy mogli wspólnie zastanowić się nad terminem oraz w dalszej kolejności stworzyć listę uczestników na podstawie której będziemy wiedzieć jaką liczbą kortów będziemy musieli dysponować w celu sprawnego przeprowadzenia turnieju.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Proponuję rozważyć stałe pary i konstrukcję na wzór olsztyńskich Mini TF grupy każdy z każdym i dalej zgodnie z miejscem w grupie gra o miejsca. Keicam + Misiek13, zgłaszamy chęć przyjazdu. :wink:
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Awatar użytkownika
Lechu67
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 923
Rejestracja: 2 sty 2011, 19:27
Lokalizacja: Ryki

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

keicam pisze:Proponuję rozważyć stałe pary i konstrukcję na wzór olsztyńskich Mini TF grupy każdy z każdym i dalej zgodnie z miejscem w grupie gra o miejsca
Jak dla mnie system bez stałych par jest "najuczciwszy" czy też dający równe szanse w wywłonieniu najlepszych deblistów jak i fajnej zabawy. Stałe pary to pole do kombinacji w parciu na zwycięstwo. Generalnie nie przepadam za deblem, ale na TF z mieszaniem grało mi się fajnie mimo że nie wyszedłem z grypy. Jak mają być stałe pary, to się nie piszę.
Yonex fan
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Ja podobnie jak Lechu, przy stałych parach odpadam, zabawa jest przy dotychczasowej formule.

Co do terminu to myślę, że grudzień to trochę niefortunny czas na takie coś, koniec roku, masa pracy przed świętami itp itd. Za to druga połowa stycznia jak najbardziej :::gd::: . Zwłaszcza 16 i 30 stycznia bardzo mi odpowiada.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
keicam
Weteran
Weteran
Posty: 1711
Rejestracja: 17 kwie 2013, 12:16
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Jeśli para z młodocianym Miśkiem (na dzień dzisiejszy deblistą chyba jest lepszym niż singlistą, sporo gra w debla) nie stanowi dla Was problemu, nie widzę przeszkód. :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. Stanisław Lem.
:)

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5536866876
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Ja też zdecydowanie jestem za rozegraniem turnieju w dotychczasowej formule. Lechu67 dokładnie uzasadnił dlaczego ta forma jest najlepsza.
Jeśli chodzi o termin to dla mnie odpada 30 stycznia ze względu na ferie szkolne. Pozostałe soboty stycznia czyli 9,16,23 są OK. Jeśli chodzi o grudzień to rzeczywiście ze względu na Święta pozostają tylko 5 oraz 12. Może rzeczywiście styczeń będzie lepszy.
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

scudetto pisze:przy stałych parach odpadam, zabawa jest przy dotychczasowej formule.
Lechowi ufam, ale założę się, że Ty szukasz tylko kogoś kto pociągnie Waszą parę, a żebyś tak trafił na mnie w deblu. :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

wyczesany pisze:
scudetto pisze:przy stałych parach odpadam, zabawa jest przy dotychczasowej formule.
Lechowi ufam, ale założę się, że Ty szukasz tylko kogoś kto pociągnie Waszą parę, a żebyś tak trafił na mnie w deblu. :D
Ostatnio pewniej czuję się w deblu niż w singlu, zwłaszcza na woleju. Tak więc nawet Ty w niczym mi nie przeszkodzisz :D .
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

scudetto pisze:
wyczesany pisze:
scudetto pisze:przy stałych parach odpadam, zabawa jest przy dotychczasowej formule.
Lechowi ufam, ale założę się, że Ty szukasz tylko kogoś kto pociągnie Waszą parę, a żebyś tak trafił na mnie w deblu. :D
Ostatnio pewniej czuję się w deblu niż w singlu, zwłaszcza na woleju. Tak więc nawet Ty w niczym mi nie przeszkodzisz :D .
Miałem na myśli, żebyś trafił ze mną do pary, ale bym Ci uprzykrzył życie... aaahhhhh... :D
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

wyczesany pisze:
scudetto pisze:
wyczesany pisze:
scudetto pisze:przy stałych parach odpadam, zabawa jest przy dotychczasowej formule.
Lechowi ufam, ale założę się, że Ty szukasz tylko kogoś kto pociągnie Waszą parę, a żebyś tak trafił na mnie w deblu. :D
Ostatnio pewniej czuję się w deblu niż w singlu, zwłaszcza na woleju. Tak więc nawet Ty w niczym mi nie przeszkodzisz :D .
Miałem na myśli, żebyś trafił ze mną do pary, ale bym Ci uprzykrzył życie... aaahhhhh... :D
Właśnie dlatego napisałem, że w niczym mi nie przeszkodzisz - będąc ze mną w parze :D . Chociaż jakbyś trafiał tak jak wczoraj... :wink:

Zresztą co za różnica, niedługo wszystkie korty zaorają żeby zrobić miejsce na pomniki...
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

scudetto pisze:
wyczesany pisze:
scudetto pisze:
wyczesany pisze:
scudetto pisze:przy stałych parach odpadam, zabawa jest przy dotychczasowej formule.
Lechowi ufam, ale założę się, że Ty szukasz tylko kogoś kto pociągnie Waszą parę, a żebyś tak trafił na mnie w deblu. :D
Ostatnio pewniej czuję się w deblu niż w singlu, zwłaszcza na woleju. Tak więc nawet Ty w niczym mi nie przeszkodzisz :D .
Miałem na myśli, żebyś trafił ze mną do pary, ale bym Ci uprzykrzył życie... aaahhhhh... :D
Właśnie dlatego napisałem, że w niczym mi nie przeszkodzisz - będąc ze mną w parze :D . Chociaż jakbyś trafiał tak jak wczoraj... :wink:

Zresztą co za różnica, niedługo wszystkie korty zaorają żeby zrobić miejsce na pomniki...
Myślę, że wyczes widzi to tak: wasz serwis, wyczes serwuje i bęc w plecy rotfl .
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Jakuboto pisze:
scudetto pisze:Zresztą co za różnica, niedługo wszystkie korty zaorają żeby zrobić miejsce na pomniki...
Myślę, że wyczes widzi to tak: wasz serwis, wyczes serwuje i bęc w plecy rotfl .
W plecy nie uderzę, ale po woleju piłki i rakiety mogą lecieć w różne strony. :D
scudetto pisze:Właśnie dlatego napisałem, że w niczym mi nie przeszkodzisz - będąc ze mną w parze
To widać ja jestem już zmęczony. ;)
scudetto pisze:Zresztą co za różnica, niedługo wszystkie korty zaorają żeby zrobić miejsce na pomniki...
Nie mieszajmy polityki z tenisem, szkoda tenisa. ;)
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Bez stałych par i w styczniu.
Awatar użytkownika
masteix
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 449
Rejestracja: 29 mar 2013, 17:08

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Bez stałych par, termin obojętny na razie. :wink:
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Mała pomoc dla tych, którzy są zależni od terminu ferii zimowych.
http://news.edubaza.pl/s/1777/76231-Fer ... 152016.htm
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

Krzychu a już myślałem że chcesz się zgłosić? :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

htb pisze:Krzychu a już myślałem że chcesz się zgłosić? :)
Nie mówię nie :::hmm:::, przynajmniej na razie :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

No nie rób jaj, bo i ja się zgłoszę. :)
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: DEBLOWY Turniej Forumowiczów 2015

htb pisze:No nie rób jaj, bo i ja się zgłoszę. :)
O f...k... dobra dobra żartowałem z tym deblem :D . A tak poważnie to szkoda, że teraz nie mogłeś być, fajna udana impreza :::gd::: .
Obrazek Speed Graphene MP

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”