Awatar użytkownika
wyczesany
Ludzkie oblicze Władzy
Ludzkie oblicze Władzy
Posty: 7930
Rejestracja: 8 paź 2008, 15:12

Turniej Forumowiczów 2015 ED II wątek główny

Kolejny raz miło nam ogłosić termin i zasady rozegrania Turnieju Forumowiczów TenisNET 2015 ed. II.

Termin: 24.10.2015 (sobota).
Lokalizacja: Warszawa, WTS Orzeł, mapa
Czas rozgrywania turnieju: od 13:00
Liczba kortów: 6
Piłki: W trakcie ustalania
Wpisowe: 90PLN
Jedzenie: jest knajpka w pobliżu :)
Formuła turnieju:
-turniej główny - 1 set do 9 gemów (przy stanie 8:8 o wygranej decyduje standardowy tiebreak);
-turniej pocieszenia - 1 klasyczny set do 6 gemów (przy stanie 6:6 o wygranej decyduje standardowy tiebreak).
Maksymalna liczba uczestników: 28 + 2 rezerwowych
Lista uczestników: Link
Komunikaty turniejowe:Link

Rozgrywki rozpoczynamy o godzinie 13.00.

Spotykamy się o godzinie 12:15. O 12:30 odbędzie się losowanie i towarzyskie pogaduchy przed grą, oraz jak mamy nadzieję, poznanie nowych uczestników, którzy pierwszy raz pojawią się na TF-ie.

Tym razem o udziale NIE DECYDUJE liczba postów napisanych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jednakże wymagamy minimum jednego posta na stan obecny 01.10.2015 godzina 20:10.
Rozstawienie uczestników odbędzie się na podstawie Rankingu Bieżącego.

Pojawi się jak zwykle wątek z komunikatami turniejowymi i lista uczestników, prosimy je śledzić. Odnośniki znajdują się w pierwszej części wiadomości.

Zgłoszenia proszę kierować do mnie na PM.

Nowi uczestnicy (pierwszy udział w TF-ie) proszeni są o podawanie numeru kontaktowego (najlepiej komórka). Pozostali tylko jeżeli zmienili numer.
Zgłoszenia potwierdzimy PM-em zwrotnym a uczestnik będzie pojawiał się na liście.

Zapraszamy!
Prezes fanklubu Staśka :D
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

TF 2015 Edycja Jesienna

Sierpień się zbliża, a przypominam, że w tym roku po sierpniu jest wrzesień, więc się zapytowywam, czy będzie wrześniowy TF? Ktoś myślał? Ktoś był chętny?
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Z palców mi to wyjąłeś, też miałem zadać to pytanie :) . Przyjemnie byłoby wiedzieć wcześniej, żeby w kalendarz wpisać, a nie tak później z łapanki...
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

scudetto pisze:Z palców mi to wyjąłeś, też miałem zadać to pytanie :) . Przyjemnie byłoby wiedzieć wcześniej, żeby w kalendarz wpisać, a nie tak później z łapanki...
Zaraz po zamieszczeniu posta zadzwoniłem na Kortowo w Poznaniu - na razie nie mogę się dobić do właściciela.

Zadzwoniłem też do Soboty (http://www.teraztenis.pl/strona/tenis), mają mi potwierdzić, czy 12 września dadzą radę. Na pewno mają termin 26 września.

W Sobocie jest tak, że mogę zarezerwować 3 korty kryte na mączce i korty na hardzie (ale tam trzema mieć dodatkową parę czystych butów). Gdyby okazało się, że jest pogoda, to mają mnóstwo kortów otwartych, wówczas płacimy za korty faktycznie używane. Cena za kort to 30 PLN, więc łatwo wyliczyć, że np.: 3 korty kryte x 30 PLN x 8 godzin = 720 zł do podziału pomiędzy uczestników. Plus cena piłek. Mają tam bufet, więc jedzenie sugerowałbym we własnym zakresie.
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Grałem tam. Bardzo fajny ośrodek. Mają też pokoje hotelowe.
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

W czasie wiosennego TF-a słyszałem, że jesienny ma być w tym samym miejscu prawdopodobnie w październiku.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Marcin_L pisze:Zadzwoniłem też do Soboty (http://www.teraztenis.pl/strona/tenis), mają mi potwierdzić, czy 12 września dadzą radę. Na pewno mają termin 26 września.

W Sobocie jest tak, że mogę zarezerwować 3 korty kryte na mączce i korty na hardzie (ale tam trzema mieć dodatkową parę czystych butów). Gdyby okazało się, że jest pogoda, to mają mnóstwo kortów otwartych, wówczas płacimy za korty faktycznie używane. Cena za kort to 30 PLN, więc łatwo wyliczyć, że np.: 3 korty kryte x 30 PLN x 8 godzin = 720 zł do podziału pomiędzy uczestników. Plus cena piłek. Mają tam bufet, więc jedzenie sugerowałbym we własnym zakresie.
Zdecydowanie jestem za Sobotą i graniem na hardzie! Fajnie będzie się sprawdzić na TF na tej nawierzchni, a i sam obiekt świetny, z całkiem porządnym bufetem, dojazdem i infrastrukturą. Odsyłam też do opisu ośrodka na forum.
8:7 40:15
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

PIOTR69 pisze:W czasie wiosennego TF-a słyszałem, że jesienny ma być w tym samym miejscu prawdopodobnie w październiku.
To będą 2 TF-y? Dla mnie bomba. :]
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Szefostwo niech da głos w kwestii organizacji zgodnie z postem Piotra69.
A do Poznania chętnie się kopnę, tym bardziej na hard. :::cldno9:::
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

PIOTR69 pisze:W czasie wiosennego TF-a słyszałem, że jesienny ma być w tym samym miejscu prawdopodobnie w październiku.
Podobnie słyszałem, Jacek wspominał, że chciałby zrobić w tym samym miejscu jesiennego TF'a, ale wtedy właśnie termin październik jak będą balony.

Jeśli chodzi o inne miejsce, to wrześniowy termin Poznań albo ponownie Wrocek też brzmi na plus :) .
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Co do Poznania, to rzuciłem tak tylko, gdyby Warszawa jednak nie wypaliła.

CT Sobota położone jest tuż przy autostradowej obwodnicy Poznania, więc dojazd samochodem jest świetny. Osoby przybywające transportem publicznym typu PKP / Polski Bus musiałyby się zaanonsować, to jakąś podwózkę byśmy zorganizowali. :)
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Wszystko OK, tylko ten hard... Jak dla moich kolan: odpada. :/
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

A jak się przewrócisz na hardzie, to i nadgarstek nie da rady. :]
Awatar użytkownika
hohvar
Senior
Senior
Posty: 4343
Rejestracja: 17 gru 2011, 13:46
Lokalizacja: Baseline

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

TomPL pisze:A jak się przewrócisz na hardzie, to i nadgarstek nie da rady. :]
Ty się lepiej ciesz, że na żadnej z tych nawierzchni nie rosną sosny... (:] rotfl
Chaos również jest częścią gry (Rafael Nadal)
Grasz dobrze, ale niewłaściwie (Piotr Woźniacki)
Awatar użytkownika
TomPL
Nestor
Nestor
Posty: 6729
Rejestracja: 5 paź 2012, 13:17
Lokalizacja: Warmia

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Sie ciesze, a na sosny to mam piłę i siekierkę. ;-P
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

hohvar pisze:Wszystko OK, tylko ten hard... Jak dla moich kolan: odpada. :/
Przecież tam są też trzy korty ziemne pod dachem.

TF na hardzie to takie...ekstremalne :] . Mi się marzy choćby jakiś mini TF na hardziku :::cldno9::: . Ale taka nawierzchnia nie dla wszystkich, trzeba być twardszym od Strażnika Teksasu żeby na tym grać.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

scudetto pisze:TF na hardzie to takie...ekstremalne :] . Mi się marzy choćby jakiś mini TF na hardziku :::cldno9::: . Ale taka nawierzchnia nie dla wszystkich, trzeba być twardszym od Strażnika Teksasu żeby na tym grać.
Ciekawa koncepcja. Sam grałem jedynie 2x na hardzie, ale chętnie bym podjął taką próbę. Można by porównać wyniki jakie kto ma na mączce i na hardzie :) . Z drugiej strony rozumiem argumenty, że kwestie zdrowotne są priorytetem i taki cały dzień na hardzie może być zbyt obciążający. Oczywiście dużo zależy od tego w jaki sposób się poruszamy na takiej nawierzchni.
Natomiast czym innym jest zagranie jednego, dwóch meczyków na hardzie a czym innym jest cały dzień. Do mocnego rozważenia.
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
Marcin_L
Senior
Senior
Posty: 4859
Rejestracja: 26 lis 2010, 08:05
Lokalizacja: Poznań

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Ten hard w Sobocie jest bardzo przyczepny, więc wszelkie próby doślizgów skazane są na porażkę. Ale jest miękki, przy ucisku ręką ugina się. Mnie nie zaszkodził, ale grałem tyko 2 razy po 2 godziny.

Założeniem moim było jednak, abyśmy grali tam na mączce, 3 korty kryte mamy gwarantowane. Na TF w pełnym składzie to na pewno za mało, ale na coś mniejszego w stylu TFa wrocławskiego, już by było w miarę. A gdyby pogoda dopisała, to byłyby korty otwarte....
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

scudetto pisze:Ale taka nawierzchnia nie dla wszystkich, trzeba być twardszym od Strażnika Teksasu żeby na tym grać.
Od jedenastu lat gram systematycznie na "hardzie" w tej chwili raz w tygodniu, a przez długi czas to było przynajmniej dwa i nie narzekam na stan moich nóg, a praktycznie nie gram na ziemi (od TFu zagrałem na ziemnych raz).
Trzeba się przyzwyczaić ale jak już parę razy pisałem, ziemne "klepisko" daje w nogi nawet więcej niż "hard", nie mówiąc o tym, że przyjemność z grania na korcie, na którym piłka ma przewidywalny kozioł, jest dużo większa.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: TF 2015 Edycja Jesienna

Ja to wiem po sobie, że przyjemność większa i o kontuzję trudniej. Urazy zdarzały mi się tylko na cegle po dziwnych uślizgach, ale pewnie łamagą jestem :). Osobiście mógłbym grać tylko i wyłącznie na hardzie.

Wciąż jednak twierdzę, że to nawierzchnia nie dla wszystkich, niektórzy są zbyt delikatni ;) .
Polubiłem czerwone badziewie...

Wróć do „Turnieje Forumowiczów”